Pięściarze KB Legia na pikniku z okazji Dnia Dziecka
REKLAMA

Pięściarze Legii na pikniku z okazji Dnia Dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przedstawiciele Klubu Bokserskiego Legia wzięli udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 w Warszawie. "Było to pełne atrakcji wydarzenie, które przyniosło wiele uśmiechów na twarzach dzieci i młodzieży. To przykład, jak można tworzyć przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, wzmacniania więzi i budowania społeczności opartej na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu. Tego typu inicjatywy są niezwykle ważne - promują integrację społeczną oraz wspierają rozwój emocjonalny i społeczny młodych ludzi" - relacjonują pięściarze Legii.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.