Goncalo Feio - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kadra Legii na zgrupowanie w Austrii

źródło: Legia Warszawa

32 zawodników zabiera do Austrii na zgrupowanie trener Legii Warszawa, Goncalo Feio. W kadrze znalazło się miejsce dla kilku młodych piłkarzy - Viktora Karolaka, Jana Leszczyńskiego, Jakuba Adkonisa, Mateusza Szczepaniaka, Wojciecha Urbańskiego i Jakuba Żewłakowa.



Znajdujący się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu Ramil Mustafajew do Austrii nie poleci. - Ramil Mustafajew nie miał wakacji, musiał pracować w ważnym momencie rehabilitacji po ciężkiej kontuzji, więc dostanie luźniejszy tydzień, a potem dołączy do przygotowań z drugą drużyną - wyjaśnił trener.

Z kadry wypadli także dwaj bramkarze - Maciej Kikolski i Jakub Zieliński, którzy zostaną wytransferowani do innych klubów.

W Austrii legioniści będą przebywać do 1 lipca. Rozegrają 3 mecze kontrolne: 24 czerwca z CS Universitatea Craiova [Jenbach], 27 czerwca z FC Botosani [Kössen] i 30 czerwca z Pafos FC [Saalfelden].

Kadra Legii na zgrupowanie:

Bramkarze (3): Dominik Hładun, Gabriel Kobylak, Kacper Tobiasz

Obrońcy (8): Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Marco Burch, Steve Kapuadi, Viktor Karolak, Jan Leszczyński, Radovan Pankov, Jan Ziółkowski

Pomocnicy (14): Jakub Adkonis, Makana Baku, Jurgen Celhaka, Kacper Chodyna, Juergen Elitim, Claude Goncalves, Bartosz Kapustka, Patryk Kun, Luquinhas, Ryoya Morishita, Igor Strzałek, Mateusz Szczepaniak, Wojciech Urbański, Paweł Wszołek

Napastnicy (7): Marc Gual, Blaz Kramer, Jordan Majchrzak, Jean Pierre Nsame, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek, Jakub Żewłakow

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 22.06.2024 / 18:28, *.chello.pl

Rosołek ?????????? jak żep przy psim ogonie :)L:)L:) no0 k..... może dość tego chyba że podpiety pod kogoś......... aler to i tak śmiech na sali z jego techniką - to nawet nie IV liga !!!!!!!!!

odpowiedz
Trampek - 24.06.2024 / 14:02, *.125.113

@ksieciunio: Dla niego trzeba stworzyć "poziom specjalny "... 10 ligi.

odpowiedz
P. - 22.06.2024 / 12:54, *.inetia.pl

Straszliwa bieda w bramce

odpowiedz
Jose Kante - 22.06.2024 / 11:51, *.inetia.pl

Z przedstawionej powyżej kadry widzę jeszcze min. 5 statystów do odpalenia: Kapuadi bez kolan, Celhaka bez szybkości, Baju bez głowy, Kramer bez zdrowia, skuteczności i techniki, Rosołek, bez głowy, skuteczności, techniki i niczego. Miałbym na myśli jeszcze kilku, ale Ryoya jeszcze wypożyczony więc może się wykaże choć wątpię, Tobiasz ciągle młody, Burch mam nadzieję że wypali, Pekhart z którym niestety podpisali nowy kontrakt. I tak będzie trwać ta ciągła rewolucja. W czasie zgrupowania jedni przyjadą drudzy wyjadą, czyli budowa domu przy pomocy materiałów z demobilu. Pozdrawiam Pana prezesa!

odpowiedz
bialy - 22.06.2024 / 00:43, *.centertel.pl

Kwm. Tylko krytykować umiecie.

odpowiedz
Trampek - 21.06.2024 / 22:42, *.125.113

Czy statyści muszą brać udział w zgrupowaniu ? Czy już tak nisko upadliśmy ,że statysta i piłkarz to w/g rządzących i trenera jest to samo ?

odpowiedz
Kris - 21.06.2024 / 22:09, *.chello.pl

Obrona padaka

odpowiedz
Wieczny fan mioduskiego - 24.06.2024 / 16:48, *.play-internet.pl

@Kris: no za dobrze to nie wyglada. Ciekawe czy będzie grał 3 czy 4 obrońców? Jak 3 to trzeba dobrych napastników żeby odrabiali straty bo oprócz obrony jeszcze Tobiasz gwarantuje - 2 gole na start.

odpowiedz
Rytm - 21.06.2024 / 19:47, *.centertel.pl

Jakub Żewłakow to napastnik?

odpowiedz