REKLAMA
REKLAMA

Podział na grupy przed losowaniem Ligi Konferencji

Redakcja, źródło: Legionisci.com

UEFA ogłosiła podział na grupy przed dzisiejszym losowaniem 2. rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji, które rozpocznie się o godzinie 14. Legia będzie rozstawiona w grupie 3, a jej potencjalni rywale to: KF Drita Gnjilane, HB Tórshavn, Caernarfon Town FC / Crusaders FC, Tampereen Ilves, FK Transinvest. Pierwszy mecz odbędzie się 25 lipca, natomiast rewanż 1 sierpnia.



Rozstawione
Legia Warszawa
HNK Hajduk Split (Chorwacja)
GFK Tikves (Macedonia) - Breiðablik (Islandia)
FK Austria Wiedeń (Austria)
FK Mladá Boleslav (Czechy)

Nierozstawione:
KF Drita Gnjilane (Kosowo)
HB Tórshavn (Wyspy Owcze)
Caernarfon Town FC (Walia) - Crusaders FC (Irlandia Północna)
Tampereen Ilves (Finlandia)
FK Transinvest (Litwa)

WYNIKI SONDYKto rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Konferencji?
SUMA GŁOSÓW: 1807
START: 19.06.2024 / KONIEC: 19.06.2024


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Trener Bramkarzy - 19.06.2024 / 12:48, *.plus.pl

Byle nie Kosowo....

odpowiedz
Tombo - 19.06.2024 / 14:00, *.inetia.pl

@Trener Bramkarzy: Dokładnie, byle blisko.

odpowiedz
Jot - 19.06.2024 / 12:04, *.plus.pl

Jak najbliższej, żeby wszyscy mieli tanio... kibice z dojazdem i klub, żeby jak w Ordabasach nie robić wycieczki za milion złotych...

odpowiedz
taco - 19.06.2024 / 13:07, *.vectranet.pl

@Jot: kibice to akurat mają zakaz…

odpowiedz
tyle jeszcze wyjazdow z zakazami... - 19.06.2024 / 17:13, *.aster.pl

@taco: kto ma ten ma...

odpowiedz
xD - 19.06.2024 / 11:44, *.centertel.pl

Dawać tych transów z Litwy

odpowiedz
Marek - 19.06.2024 / 11:04, *.237.71

W drugiej rundzie już nie ma słabych drużyn, każdy może wygrać z każdym. Poziomy już się wyplaszczyly.

odpowiedz
Autor - 19.06.2024 / 13:47, *.161.13

@Marek : daj spokój, to już sie suchar już zrobił z tym brakiem słabych drużyn

odpowiedz
Wyrwikufel - 19.06.2024 / 10:57, *.netfala.pl

FK Transvest jest wymarzonym przeciwnikiem ;-)

odpowiedz
Daw1D - 19.06.2024 / 12:03, *.109.191

@Wyrwikufel: fajnie by było - bliski wyjazd

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.06.2024 / 10:19, *.t-mobile.pl

Karneciarze pewnie wejdą, ale chuk wie ;)

odpowiedz
R. - 19.06.2024 / 10:07, *.chello.pl

Zastanawiam się nad sensem ankiety. Przecież to losowanie, każdy z zespołów po 20% szans na wylosowanie. Co tu przewidywać? Jaki sens w pytaniu „kto rywalem”?

odpowiedz
lol - 19.06.2024 / 10:25, *.cyfrowypolsat.pl

@R.: dokładnie :)

odpowiedz
floyd - 19.06.2024 / 10:39, *.netfala.pl

@R.: masz zdecydowanie za duzo wolnego czasu

odpowiedz
Przemo - 19.06.2024 / 10:45, *.play-internet.pl

@R.: popieram

odpowiedz
bie(L)sko - 19.06.2024 / 11:36, *.vectranet.pl

@R.: To było pytanie typu jakie masz oczekiwania by obejrzeć ciekawe spotkanie

odpowiedz
Alan - 19.06.2024 / 10:06, *.t-mobile.pl

No coz nie chcieliśmy LM ( puste trubyny na meczu z Realem) nie chcieliśmy ligi Europy (mecz z Ajaxem) to może liga konferencji to jest Nasze właściwe miejsce.

odpowiedz
taco - 19.06.2024 / 11:14, *.vectranet.pl

@Alan: to tylko przekumaci wiedzą. Może te rozgrywki też im nie pasują. Tym bardziej, że rewanż jest 1 sierpnia, więc trzeba będzie odpalić kilka kilogramów rac…

odpowiedz
Dz - 19.06.2024 / 13:13, *.aster.pl

@taco: a po co się przyp....lasz? 1 sierpnia kojarzy Ci się z odpaleniem rac na meczu? a może zauważ, że wielokrotnie oprawy także pucharowe na 1 sierpnia były bez rac.

odpowiedz
taco - 19.06.2024 / 15:48, *.vectranet.pl

@Dz: 1 sierpnia to dla mnie rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Niestety zaraza racowa rozprzestrzeniła się strasznie - na stadionie, na ulicy, przy pomnikach… W kościołach jeszcze ich brakuje…

odpowiedz
żal - 21.06.2024 / 02:57, *.aster.pl

@taco: zawsze możesz sobie iść na parade "równości". Tam jest twoje miejsce myśle. Żegnamy.

odpowiedz
zel - 19.06.2024 / 10:06, *.52.0

Dawać transów

odpowiedz
R. - 19.06.2024 / 10:04, *.chello.pl

Daleki Wschód odpadł, także cięższe kraje ze Skandynawii. Spokojny awans obowiązkiem. Nawet nie najsilniejszym skladem.

odpowiedz
Kibol - 19.06.2024 / 09:09, *.chello.pl

Stadion i tak zamkniety, litwini latwi do przejscia i blizej niz Szczecin

odpowiedz
Kibol78 - 19.06.2024 / 08:59, *.chello.pl

Jak Litwa to obstawiam zamknięte granice i wojsko. Chyba ze zapomnieli Vetre w Wilnie.

odpowiedz
Marek - 19.06.2024 / 08:55, *.142.143

Przydała by się tak Litwa, blisko i raczej poziom nie za wysoki.

odpowiedz
Rytm - 19.06.2024 / 08:50, *.atman.pl

Wszyscy rywale spokojnie do przejścia, ale oby to był zespół z Litwy (blisko).

odpowiedz
taco - 19.06.2024 / 09:19, *.vectranet.pl

@Rytm: na stadion i tak nas nie wpuszczą…

odpowiedz
Kibol78 - 19.06.2024 / 12:49, *.plus.pl

@taco: luj z zakazami i tak będziemy obecni. Jak nie drzwiami to oknem ????????????

odpowiedz
piktogram - 21.06.2024 / 01:34, *.t-mobile.pl

@Kibol78 : Ty tak dla jaj???

odpowiedz
Znachor - 19.06.2024 / 08:42, *.tvksmp.pl

Pewnie wylosujemy Kosowo. Najbliżej by byli Transwestyci. Z taką drużyną jeszcze nie graliśmy.

odpowiedz
Piotrek - 19.06.2024 / 08:39, *.gigainternet.pl

Dobrze, że nie ma dalekiego wyjazdu na południe, np do Kazachstanu, bo tam upały i
zmęczenie robią swoje.

odpowiedz
B. - 19.06.2024 / 22:02, *.play-internet.pl

@Piotrek: na południe?

odpowiedz