fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jagiełło na celowniku Legii

źródło: meczyki.pl / Legionisci.com

Serwis meczyki.pl informuje, że Legia Warszawa chciałaby pozyskać Filipa Jegiełłę. Pomocnik ma ważny kontrakt Genoa CFC jeszcze przez rok, ale ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Spezii Calcio



26-latek w sezonie 2023/24 wystąpił w dwóch meczach Serie A, jednym w Pucharze Włoch i 13 w Serie B. Wcześniej występował w Genoi, Brescii i Zagłębiu Lubin, gdzie zaczynał piłkarską karierę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Mariol - 09.06.2024 / 18:48, *.wanadoo.fr

Grał kiedyś w Legii młody obiecujący chłopak Aleksander Jagiełło.

odpowiedz
tomiacab - 09.06.2024 / 09:21, *.centertel.pl

MIODUSKI GDZIE SA MILIONY Z ZIMOQYCH TRANSFERÓW? PRZYTULIŁEŚ GRUBĄ PĘGĘ I OFERUJESZ NAM GÓ..O

odpowiedz
Panie Jacku - 08.06.2024 / 21:30, *..

Jeszcze tylko Bolesław Chrobry, Kazimierz III Wielki i Jan III Sobieski i możemy zaczynać nowy sezon ;)

odpowiedz
Jony - 07.06.2024 / 20:02, *.net.pl

Brawo brać jak najwiecej Polaków

odpowiedz
Redi - 07.06.2024 / 18:29, *.play-internet.pl

Według celownika w Legii będzie łącznie z 6 napastników, po trzech na wahadło, czterech rozgrywających. Zbroją się jakby celowali w potrójną koronę ;)

odpowiedz
lol - 07.06.2024 / 15:51, *..

kogo oni szukają? ogóra wśród ogórów?

odpowiedz
ws - 07.06.2024 / 14:34, *.autocom.pl

Czy zainteresowanie tym zawodnikiem wynika z faktu, że nie dojdzie do skutku zapowiadany wcześniej transfer Luquiniasa lub Goncalvesa?
Budowa składu na zawodnikach polskich ma sens tak jak zbudowano drużynę na ligę mistrzów 1996 roku . Tylko ci zawodnicy muszą prezentować jakiś poziom pomimo tego,że grzeją ławę. Niezłym pomysłem byłoby wypożyczenie Nawrockiego lub Wieteski. Reca na lewą obronę. Zawodnicy zagraniczni to tylko bez kontraktu lub młodzi , na których można zarobić jak na Mucim. Nie wiem co prezentują ci Nigeryjczycy z Płowdiw ale chyba Feio coś o nich wie skoro się interesuje nimi. Bo milion euro za Pieńko to przesada.

odpowiedz
Maciek - 07.06.2024 / 13:45, *.aster.pl

Mniej roboty by było podać listę graczy którymi Legia nie jest zainteresowana.

odpowiedz
Simon - 07.06.2024 / 11:08, *.orange.pl

Podpowiedzcie proszę, czy którykolwiek z tych ostatnich planowanych transferów został w 100 % potwierdzony ?

odpowiedz
Szpic - 07.06.2024 / 10:45, *.chello.pl

Przy takich pomysłach "skautingu", dni Mozyrki i Zielińskiego w Legii są już policzone.

odpowiedz
mkp - 07.06.2024 / 10:06, *.79.35

Jak to jest, że miały być wielkie transfery a na razie nie ma żadnego tylko powroty niechcianych gdzie indziej zawodników?

odpowiedz
singspiel - 07.06.2024 / 10:02, *.4.149

gdyby wierzyć w te plotki, to kadra będzie liczyć ok 50 zawodników

odpowiedz
spasiony - 07.06.2024 / 08:53, *.122.12

Dyrektor sportowy zakonu krzyzackiego sciagnal najlepszych zawodnikow z zachodniej Europy. Jak sprowadzimy Jagielle dobra nasza. Mamy juz klasowych napadziorow dwoch Mackow: jeden z Bogdanca, drugi z Siedlec. Mistrzostwo sezonu 1409/1410 bedzie nasze.

odpowiedz
Jankes68 - 07.06.2024 / 12:49, *.t-mobile.pl

@spasiony: Oj chłopie zastanów się dobrze zanim coś napiszesz nie znasz zawodników a już krytykujesz spotkanie niech dojdzie do transferów a później zobaczymy czy były one trafione czy nie po co ta krytyka jak jeszcze nie są zawodnicy kupieni a jak ich wogule kupią można wtedy ocenić czy dany transfer był tego wart a takie wróżenie z fusów jest bez sensu

odpowiedz
Afro - 07.06.2024 / 08:52, *.orange.pl

Może w końcu Yaya Banana?

odpowiedz
AS - 08.06.2024 / 21:22, *..

@Afro: Moussa Yahaya ;)

odpowiedz
tekken (L) - 07.06.2024 / 07:08, *.230.25

Naprawdę nie można z 5-6 zawodników wyciągnąć z młodszych roczników i dać im szanse w pierwszej. Musimy oglądać ten szrot z zagranicy. Tacy jak Josue, Rado, Oddidja to raz na 10 lat się trafią, ze przyjemnie ich pooglądać.To chyba brak chęci tylko.

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 07.06.2024 / 06:32, *.mm.pl

Skauting pierwszorzędny. Gwiazda I ligi, Polacy grający za granicą, byli zawodnicy klubu. Same nieoczywiste i niespodziewane ruchy, widać że ktoś ma oko i potrafi wychwycić ukrytą perłę za niewielkie pieniądze.

odpowiedz
Januszek - 06.06.2024 / 23:20, *.chello.pl

Tu trzeba Dextera a nie Housa

odpowiedz
qqq - 07.06.2024 / 09:06, *.orange.pl

@Januszek: Durexa ?

odpowiedz
AAA - 06.06.2024 / 23:02, *.chello.pl

Zieliński pakuj manatki

odpowiedz
(L) eonardo - 06.06.2024 / 22:18, *.net.pl

No ja p.... chyba że Władysław, ale to raczej nierealne..

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2024 / 04:18, *.autocom.pl

@(L) eonardo: Władysław Jagiełło = banknot 100 zlotych. Może nawet jest w naszym zasięgu budżetu transferowego... ;)

odpowiedz
Mokot - 06.06.2024 / 22:04, *..

Legia interesuje się Bogdanem Bonerem, Wróżem Maciejem i Koziołkiem Matołkiem. Do sztabu medycznego dołączy dr House. Sprawdzone info.

odpowiedz
Zgred - 06.06.2024 / 21:40, *.as13285.net

Przecież on już grał u nas... Było go nie sprzedawać..

odpowiedz
Wycior - 06.06.2024 / 22:13, *.vectranet.pl

@Zgred: To nie ten - nasz to był Olek.

odpowiedz
B. - 06.06.2024 / 21:40, *.play-internet.pl

Jestem stałym obserwatorem ligi włoskiej i Jagiełło absolutnie nie zasługuje na to by grać w Legii.
Z Polskich graczy którzy grają w Serie A,B jest przynajmniej kilku kandydatów. Ale nie on.

odpowiedz
Juri - 06.06.2024 / 21:03, *.inetia.pl

Bez jaj,nie stać nas na porządne transfery ?

odpowiedz
Jose Kante - 06.06.2024 / 20:55, *.inetia.pl

Nie wiem czy też tak macie, ale ja chyba pierwszy raz bardziej z obawa niż zaciekawieniem czytam kolejne info o płotach transferowych. Po prostu jak skleje dwa do dwóch, to wychodzi mi na to, że za to dziadostwo co odeszło będą sprowadzać jeszcze gorsze dziadostwo, albo że jedynym kryterium będzie głową za głowę, żeby liczba szrotu się zgadzała. Naprawdę, nie widzę tu żadnego logicznego klucza. Ostatnio sprawdziłem sobie kadrę i transfery z sezonów 11/12 do 15/16 i pomimo wielu wpadek ludzie co przychodzili, to chociaż na pierwszy rzut oka wzbudzali zaciekawienie, czy nadzieję na lepsze. A to co teraz się dzieje, to jakieś szperanie w śmietniku pod Mc Donaldem

odpowiedz
stabur - 06.06.2024 / 20:05, *.plus.pl

Witolda koniecznie. Sikorskiego. Na skrzydle nie ma lepszego.

odpowiedz
1234 - 06.06.2024 / 19:45, *.chello.pl

Chłopak nigdy nigdzie nic nie wygrał, głównie siedział na ławce, a jak już grał to w serie b. Jak on nagle ma dźwignąć presję, która jest w Legii? Pewnie i tak jeśli by przyszedł do nas, to ma pewnie jakiegoś cwaniaka menadżera (który go wepchnął do tych włoch) i dostałby wysoki kontrakt. Co ten Jacek Zieliński wyprawia? Trzeba wyciągać wnioski po nieudanych transferach a nie powielać te same błędy...

odpowiedz
Markus Merk - 06.06.2024 / 19:36, *.play-internet.pl

Kto? To już trzeba było zostawić Josue i Zybę niż brać niegrającego ogórka. Zielu to thebill.

odpowiedz
Panie Jacku - 06.06.2024 / 18:30, *.centertel.pl

Pakuj pań mandzur i wyjazd ....

odpowiedz
Bogi - 06.06.2024 / 17:50, *.t-mobile.pl

To może Witolda w pakiecie?Podobno dobrze chodzi po lewym skrzydle.

odpowiedz
R. - 06.06.2024 / 17:20, *.chello.pl

Pan Proper na celowniku Legii!

odpowiedz
Hiszpan - 06.06.2024 / 17:16, *.play-internet.pl

Zielu strzela ślepakami a rozrzut na kilometr.
Wczoraj ponoć dzwonił do Kalu Uche ale jednak nie spełnił oczekiwań.
Po starej znakomości wraca Wojtek Szala i Stanko Svitlica. Pewne źródło.

odpowiedz
tylkoLegia - 06.06.2024 / 17:04, *.centertel.pl

Jacku nie ośmieszaj siebie i klub
już wystarczy

odpowiedz
Michał - 06.06.2024 / 17:00, *.plus.pl

Na celowniku ten na celowniku tamten LEGIA chce tego i LEGIA chce tamtego i stara się o tego i tamtego też....a wzmocnień jak nie widać tak nie widać....no to czekamy na mistrza Polski. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki. Pożyjemy zobaczymy co się wydarzy. Ja też chcę wygrać w totolotka i nic z tego jak na razie...

odpowiedz
LLL - 06.06.2024 / 20:43, *.orange.pl

@Michał : O o o z tym totolotkiem to tak samo jak i umnie z tym że ja nie gram to może dlatego mi nie idzie...

odpowiedz
Bardzo przemyślany transfer Jacka - 06.06.2024 / 16:56, *..

Jajcek bez kompetencji dalej potwierdza swoją głupotę.
Ale musimy kupować karnety i cieszyć się z małych rzeczy.
Ten przygłup mógł przecież złożyć ofertę Zawiszy Czarnemu, Jurandowi ze Spychaczowa lub co gorsza Zygmuntowi Staremu.

odpowiedz
Wycior - 06.06.2024 / 18:59, *.vectranet.pl

@Bardzo przemyślany transfer Jacka: Mi też mogą złożyć ofertę! Przyjmę! Mam ponad 40 lat i tylko niewielką nadwagę, ale w LO zdobyliśmy z klasą vice-mistrzostwo szkoły!

odpowiedz
Lupus - 06.06.2024 / 19:00, *.centertel.pl

@Bardzo przemyślany transfer Jacka: I Zygmuntowi Wazie, aby ten zlazł z kolumny i stanął na wysokości zadania!

odpowiedz
Maik83 - 06.06.2024 / 19:05, *.centertel.pl

@Bardzo przemyślany transfer Jacka: sam jesteś przygłup pajacu

odpowiedz
ciekawy - 06.06.2024 / 16:51, *.bayer.de

Przy okazji tego posta przypomniała mi się postać Aleksandra Jagiełło, który był wielkim talentem, potem zgasł i ostatnie wzmianka o nim w Internecie jest z 2022 jak odchodził z Górnika Łęczna w wieku 27 lat, czy ktoś coś wie co się z nim stało? Żyje? Czy były zapowiadane jego występy we freakfightach?

odpowiedz
Rado - 06.06.2024 / 16:47, *.play-internet.pl

Po co? Na odbudowę? Do grudnia będzie grał w rezerwach.

odpowiedz
Nie dla Legii - 06.06.2024 / 16:32, *.217.218

Władysław Jagiełło nie dla Legii

odpowiedz
Trampek - 06.06.2024 / 21:07, *.125.113

@Nie dla Legii: Z przymrużeniem oka . Czy na horyzoncie widać rok ... 1410 ?

odpowiedz
Trampek - 06.06.2024 / 15:33, *.125.113

Skuteczny skauting załatwia się w ...zaciszu gabinetów . Ujawnia się dopiero przynajmniej po wstępnym porozumieniu zainteresowanych stron. Natomiast .. plotki dziennikarskie szanujący się klub ...DEMENTUJE . Wówczas zachowany jest wzajemny szacunek na linii ... szefostwo klubu - kibice. W LEGII jakoś tego nie widać.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.06.2024 / 15:22, *.orange.pl

Okej. Biorąc pod uwagę zasłony dymne stosowane przez Jacka Zielińskiego tak naprawdę na pewno musi chodzić o Rusłana Malinowskiego.

odpowiedz
Syn trenera - 06.06.2024 / 15:21, *.netfala.pl

Kto kurcze kto kto????????????????? Może Leszek Pisz jeszcze albo Małecji z Avi Świdnik, Zieliński pakuj mandżur nieudaczniku... I za kogo ten Jagiełło za Josue no to extra zmiana do przodu na plus... ludzie trzymajcie mnie

odpowiedz
Pbl - 06.06.2024 / 16:35, *.centertel.pl

@Syn trenera: no idealnie... młodszy i nie będzie przetrzymywał piłki, robił kółeczek i dokładnie dogrywał, a najważniejsze nie będzie machał rękami i mówił że ma wokół słabych zawodników bo sam będzie na ich poziomie

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.06.2024 / 20:34, *.netfala.pl

@Pbl: Widziałeś jak on gra to DP bedzie tylko podawal do tyły , nam potrzeba kreatywności...

odpowiedz
Obcy - 06.06.2024 / 21:15, *.t-mobile.pl

@Pbl: Ty tak na serio?

odpowiedz
KAMIL - 06.06.2024 / 15:21, *.com.pl

grubo mierzymy ... to nie ma żadnego młodego jak patrzymy na takich kopaczy jak Jagiełło Pyrka Pieńko ... z czym do ludzi Miodku z Zielem

odpowiedz
Obcy - 06.06.2024 / 15:11, *.t-mobile.pl

Mogą chcieć pozyskać,ale co najwyżej Władysława Jagiełłę.

odpowiedz
Pietrek - 06.06.2024 / 18:02, *.137.100

@Obcy: hahahaha mało się nie udlawilem,dobre :-)))

odpowiedz
AS - 07.06.2024 / 08:31, *..

@Obcy: Niestety, już niedostępny...

odpowiedz
ach - 06.06.2024 / 15:06, *.02.net

Juz sie nie moge doczekac serii xxxxxxx nie dla Legii :)

odpowiedz
Andre as - 06.06.2024 / 15:02, *.chello.pl

Kolejny śmiech na sali.

odpowiedz