Filip Rejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Co z Rejczykiem? Wkrótce decyzja

źródło: meczyki.pl

Nadal nie wiadomo, czy Filip Rejczyk podpisze nowy kontrakt z Legią Warszawa. Zawodnik ma wkrótce podjąć decyzję.



Jak informuje serwis meczyki.pl, na tę chwilę w grę wchodzą oferty z Legii, Widzewa, Śląska i Rakowa. Zawodnik odrzucił możliwość wyjazdu za granicę. Legia już złożyła swoją propozycję i ma być ona bardzo korzystna finansowo dla zawodnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Single malt - 09.06.2024 / 13:56, *.t-mobile.pl

Facet musi regularnie dostawać minuty. I to nie po 5-10 tylko jak Ziółkowski. Wtedy bedzie mógł pokazać ile jest wart.

odpowiedz
Kokokoko Legia Spoko - 09.06.2024 / 00:22, *.99.197

Staszek Czerkasow już wyjaśnił tych ogórów z młodzieżówek.

odpowiedz
Maq1982 - 08.06.2024 / 19:41, *.151.134

Jak się nie da minut na pokazanie umiejętności albo od razu będzie skreślony to nic z tego...zazwyczaj odchodzące ,,talenty,, (L)egii później się odradzają w innych klubach. Tak na uboczu w moim FM24 wymiata od początku ????

odpowiedz
Fan B - 08.06.2024 / 19:12, *.orange.pl

Przestańcie z tym jaraniem się...
Realnie to po tym co pokazał w ostatnim meczu z Zagłębiem...,gdzie nie było presji i Zaglebie bylo na boisku co najwyżej, to już wiadomo,czemu on nie gra. Bo się nie nadaje, juz dawno Stasio Czerczesow o tym mówił,ze ci nasi juniorzy się nie nadają... i tyle.
Jak junior jest do gry jak ten nowy młody Ziólkowski albo Mike Nawrocki wchodzi i gra i tyle!
Cala ta akademia to pralka i klub_kółko wzajemnej adoracji,głównie dla dzieci warszawskich wszelkiej maści celebrytow.

odpowiedz
p10 - 08.06.2024 / 21:30, *.centertel.pl

@Fan B: Są jednak osoby które pokazują potencjał dopiero jak odejdą z Legii, bo nie radzą sobie z presją. A jak pójdzie do klubu z mniejszymi oczekiwaniami na wynik to nagle zaczyna się rozwijać.

@Redakcjo - prośba o artykuł / cykl artykułów zbierający graczy z LTC jak się toczą ich losy

Nam brakuje drużyny rezerw w 2-giej lidze i klubu w 1 lidze w którym można by takich graczy ogrywać. Tytuły młodzieżowe zupełnie nic nie znaczą, bo ważniejsze by zawodnicy uczyli się schematów gry pozwalających na szybsze wdrożenie w jedynce, a nie skupili na wyniku. Dodatkowo ekstraklasa jest ligą fizyczną, jak któryś gracz ma technikę to rywal może sprezentować wślizg wyprostowanymi nogami i nie zobaczyć nawet kartki. Siłowni młodym też brakuje

Zgadzam się, że jest spora grupa, którzy są po to by rodzice mogli chwalić się że gra w Legii ... Całość zaś uznają jako element statusu społecnzego . Od młodego wyżelowane pajacyki, wywalone ego, szpan na tiktoku i instagramie. Co gorsza teraz młodzi sami z siebie nie chcą się rozwijać, koniec treningu - można mieć dalej wywalone. Radość z gry w piłkę po 10h dziennie została utracona. Liczy się tylko biznes ...

odpowiedz
xxc - 09.06.2024 / 22:42, *.vectranet.pl

@p10: mega talent strzałek odbil sie... chyba nawet nie od drzwi, tylko w futryne zaj...ł na wypozyczeniu

akademia kleksa - jak juz kowal wspomniał,
a tak powaznie, to jest, jak przedmowca wspomnial... pseudo klubik dla wychuchanych smarkow, co rodzice przedloza pieniazki, bo być moze jakis dys sie wybije!

odpowiedz
Bartek - 08.06.2024 / 12:50, *.123.205

Liczę, że podpisze, niestety duża wina Kosty, były okazje we wczesnej/środkowej fazie sezonu wouszczać chłopaka żeby łapał minuty.

odpowiedz
ja - 08.06.2024 / 22:28, *.play-internet.pl

@Bartek: mógł wypełnić minuty za kadencji faji

odpowiedz
Księgowy - 08.06.2024 / 12:34, *.play-internet.pl

Czyli miał opcję automatycznego przedłużenia kontraktu po zagraniu jakiejś śmiesznej ilości minut. Trenerzy i JZ tego nie ogarnęli i teraz dajemy mu inne warunki finansowe (lepsze), a i tak musimy się zastanawiać czy zagra dla nas...
Brawo dla wszystkich, którzy do tego doprowadzili - majstersztyk marnowania kasy i talentów.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 08.06.2024 / 13:02, *.163.44

@Księgowy :

Zapewne minut nie wypełnił przez niemieckiego słodkopierdzącego Dyzmę trenerki

odpowiedz
Hmm - 08.06.2024 / 11:20, *.180.33

Młody nie zastanawiaj się tylko idź do zespołu który da Ci możliwość gry,możliwość promocji ,niestety Legia niszczy młodzież wiec jak masz trochę zdrowego rozsądku to mam nadzieje że wybierzesz mądrze

odpowiedz
Kamień - 08.06.2024 / 10:33, *.chello.pl

Chciałbym żeby został, ale na jego miejscu wybrałbym Śląsk...

odpowiedz
1234 - 08.06.2024 / 10:39, *.t-mobile.pl

@Kamień: niby dlaczego? Klub, który zagrał niezły sezon pierwszy raz od 10 lat. Ledwo się utrzymali rok temu…

odpowiedz
Wycior - 08.06.2024 / 12:12, *.vectranet.pl

@1234: Ale on nie szukałby tam trofeów tylko szansy na regularną grę bez większej presji i pod okiem trenera, który nie ma problemu z wystawianiem młodzieży.

odpowiedz
KamiL - 08.06.2024 / 16:57, *.centertel.pl

@1234: dlatego bo J.Magiera to trener który stawia na młodych jak się nie mylę to właśnie w Śląsku wystąpiło najwięcej młodych i pro junior system dał im z 3 miliony gdzie Legia odgrywała minuty młodym by zapłacić 1milion kary nie 1,5 a nasz młody to Tobiasz zabawne

odpowiedz
singspiel - 08.06.2024 / 10:02, *.4.149

pokazywanie Elki i podpisanie z Widzewem nieco podważyłoby wiarygodność człowieka

odpowiedz
LLL - 08.06.2024 / 09:30, *.orange.pl

No to jeśli jest to faktycznie dobra oferta to zobaczymy jaki z niego jest prawdziwy Legionista i czy zawalczy o miejsce w 1 składzie,czy pójdzie na łatwiznę i podpisze umowę z klubem który zagwarantuje mu występy w pierwszym składzie.

odpowiedz