Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowi zawodnicy w przyszłym tygodniu

źródło: meczyki.pl

Choć od pewnego czasu wiadomo, że do Legii Warszawa trafią Luquinhas i Kacper Chodyna, stołeczny klub wciąż nie ogłosił transferów. Jak informują meczyki.pl, ma to nastąpić w przyszłym tygodniu. W środę testy medyczne przejdzie Luquinhas, Kacper Chodyna ma pojawić się w klubie w piątek. Niezagrożony jest też transfer Claude'a Goncalvesa.



Od pewnego czasu Legia starała się o pozyskanie boliwijskiego pomocnika, Roberto Carlosa Fernandeza. Pierwsza oferta stołecznego klubu nie została zaakceptowana, ale najnowsza - tak. Wkrótce 24-latek ma zjawić się w Polsce i podpisać kontrakt z Legią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
FC_ŻYRARDÓW - 12.06.2024 / 15:33, *.24it.pl

Wszystko fajnie ale dopóki nie ma oficjalnie to są to nadal niepotwierdzone plotki.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 12.06.2024 / 15:29, *.24it.pl

Wszystko fajnie ale dopóki nie ma oficjalnie to są to nadal niepotwierdzone plotki.

odpowiedz
Dr Bomba - 11.06.2024 / 19:45, *.207.168

Potwierdzone info - Roberto Carlos i Gaizka Mendieta mają przyjść.

odpowiedz
Wojtek Sokół - 12.06.2024 / 12:17, *.kompex.pl

@Dr Bomba: podobno nie przeszli medycznych. Za Carlosa przychodzi Eddie Stanford a za Mendiete Masłowski.

odpowiedz
t - 11.06.2024 / 09:52, *.edu.pl

W najbliższy piątek przeczytamy to samo czyli "Nowi zawodnicy w przyszłym tygodniu"....

odpowiedz
Adamek - 10.06.2024 / 08:43, *.centertel.pl

Mateusz musiałkowski z Liverpoolu wolnym zawodnikiem 20 latek Lewy napastnik

odpowiedz
Podaj Autora - 10.06.2024 / 20:36, *.onvol.net

@Adamek: on ma przerośnięte ego i nie chce grać w Polsce.

odpowiedz
Roadrunner - 10.06.2024 / 00:46, *.play-internet.pl

Co z tego że będą jakieś transfery jak taki Rejczyk jest bliski odejścia i to nie zagranicę tylko do innego ligowca. Klub chwali się jakich to ma zdolnych juniorów którzy grają na ME do lat 17,19 czy nawet MŚ U-20 a później nawet nie zdążą zadebiutować w 1 drużynie to jest przecież chora sytuacja.
Komu dawać szanse jak nie swoim przecież i tak cudzoziemców później ciężko jest przehandlować by na nich zarobić.

odpowiedz
Xxx - 10.06.2024 / 21:39, *.play-internet.pl

@Roadrunner : dokładnie zaorać to wielkie centrum które nic nie generuje oprócz strat i obciąża budżet. Jak rejczyk odejdzie to Zieliński jest do zwolnienie w trybie natychmiastowym.

odpowiedz
Kobo(L)t - 10.06.2024 / 00:05, *.vectranet.pl

Ten boliwiczyk to kocur... Jak można pozbyć się gościa co ma 50% skuteczności co drugi mecz w klasyfikacji kanadyjskiej i brać typa co nie ma 10%..

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 09.06.2024 / 23:06, *.163.44

Przypominam, że Yaya Banana jest do wzięcia, środkowy obrońca i boczny

odpowiedz
FC Sindröm Stockholm - 10.06.2024 / 01:33, *.inetia.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Zaza Kaumanavardze też bez klubu. Młody 32 letni, zdolny defensywny napastnik.

odpowiedz
Legiak83 - 10.06.2024 / 11:09, *.supermedia.pl

@FC Sindröm Stockholm: :-)))))

odpowiedz
Seba - 09.06.2024 / 21:35, *.hringdu.is

Niezagrozony jest transfer claude goncalvesa... Bo nikt go oewnie nie chce. Czy to znow grzebanie w smietniku przez skauting?

odpowiedz
e(L)o - 09.06.2024 / 19:20, *.ksiezyc.pl

Znowu zaciągi szortu

odpowiedz
Marcinek 31 - 10.06.2024 / 07:04, *.plus.pl

@e(L)o: to wykaż się ,wywal pare mln euro i jazda ,kupuj nie szrot

odpowiedz
ksieciunio - 09.06.2024 / 14:22, *.chello.pl

zasrańcy.......... co z meczem dziewczyn, olane, no i to cała nasza poj....... redakcja

odpowiedz
Żmija - 09.06.2024 / 16:32, *.vectranet.pl

@ksieciunio: To raczej ty jesteś poj..y z tą obsesyjną fiksacją na piłce kobiet… Nawet amp futbol jest ciekawszy…

odpowiedz
Wiśniak - 09.06.2024 / 17:05, *.com.pl

@ksieciunio:
Żeńską kopana to cyrk 8 parodia
Nikt normalny na to nie patrzy

odpowiedz
xxc - 09.06.2024 / 22:32, *.vectranet.pl

@Wiśniak: na dziewczyny zawsze warto popatrzeć... te na boisku przynajmniej beda przez 90 minut... te z galerii magą spieeee...ć
a wynik jest sprawa drugorzędna? ;-p

odpowiedz
Gocław - 09.06.2024 / 14:16, *.167.2

Kiedy zmiana właściciela ? i zarządu?

odpowiedz
Ania - 10.06.2024 / 14:36, *.253.217

@Gocław: wtedy kiedy uzbierasz odpowiednią kwotę i wykupisz klub. Wtedy będziesz dumnym właścicielem i będziesz robił transfery za mln EUR

odpowiedz
Krzysztof - 10.06.2024 / 15:29, *.217.186

@Gocław: wczoraj

odpowiedz
Karol Gruta - 09.06.2024 / 10:38, *.tpnet.pl

jak to się muwi lepsze to niż nic ;)

odpowiedz
Korda - 09.06.2024 / 18:19, *.centertel.pl

@Karol Gruta: muwi???? Chyba mówi

odpowiedz
ksieciunio - 09.06.2024 / 08:16, *.chello.pl

a może dalibyście transmisję z meczu dziewczyn, które zrobiły coś niesamowitego !!!!!!!!!! brawo dla nich ale Wy to wtopa że nie daje transmisji, marna propagacja sportu, dlej jesteś cie w d..............

odpowiedz
Żmija - 09.06.2024 / 10:43, *.vectranet.pl

@ksieciunio: Jesteś chyba jedyną osobą na tym forum, którą kręci kobiecy futbol. Nie zmuszaj innych do tych męczarni. Zamiast tego popracuj nad językiem polskim.

odpowiedz
L - 09.06.2024 / 10:46, *.orange.pl

@ksieciunio: nie, nawet najgorsza drużyna ekstraklasy gra lepiej już jaką kolwiek kobiet

odpowiedz
Producent ręczników - 09.06.2024 / 13:31, *.t-mobile.pl

@ksieciunio: Chodzi o tą drużynę której kupiono awans o 2 klasy przy zielonym stoliku? Wstyd i hańba, że coś takiego miało miejsce. Ci którzy to akceptują nie mają honoru i zasad. Nie będę czegoś takiego tolerował. Tfuuu...

odpowiedz
FWWM - 09.06.2024 / 15:19, *.orange.pl

@ksieciunio: piszesz o drużynie SWD Wodzisław Śląski, która Legia przejęła Jak kiedyś Polonia Groclin, albo Lech Amicę? Faktycznie jest czym się jarać...

odpowiedz
t - 09.06.2024 / 08:00, *.edu.pl

Uwierzę, jak ich zaprezentują na konferencji po podpisaniu kontraktów....

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 09.06.2024 / 02:29, *.163.44

Pokazówka nieudaczników decyzyjnych, że coś robią

odpowiedz
Jose Kante - 08.06.2024 / 23:21, *.inetia.pl

Jak to czytam to na pozór fajnie, coś się dzieje. Ale tak: Chodyna to gość który kilka lat temu byłby drugim, trzecim wyborem, Roberto Carlos to nie wiem nie oglądałem ligi radzieckiej, Luqi to super ale z powrotami to zawsze różnie, a ten Goncalves to zgrany nie chciany w BUŁGARII k...wa defensywny pomocnik. Siedzi taki Rejczyk, Strzałek, nawet drewniak Celhaka i nie dziwię się że jak Rejczyk zdolny to chce się zawijać. Po co nam ten stary kalafior??? Ciągle grzebanie w śmietniku. Stoimy w miejscu, albo się cofamy. Chcemy oszczędzić, to faktycznie walczmy o spadek, ale młodymi a nie tym szrotem. Od 7-8 lat stoimy w miejscu. Fajnie się gadam, gorzej zrobić. Ale jak już kiedyś tu pisałem, to mi za to nie płacą , a ci którym płacą to zapewne by chcieli dobrze, ale nie wychodzi, fura na każdym zakręcie wypada z drogi. Ale jak może wyjść skoro za kierownicą siedzi cierp który starte tarcze wymienia na najtańsze używane z olx. Ale grunt że blacharski tip top, rdza też zamalowana, a ch..j że wychodzi co pół roku. Przyjdzie Gienek z pędzlem i pomaluje

odpowiedz
Egon - 09.06.2024 / 08:24, *.waw.pl

@Jose Kante: Wiadomo, że nowi zawodnicy, to nie są gwiazdy i może być różnie, ale też nie ma się co czarować, że młodymi podbijemy świat.
Strzałek na wypożyczeniu w Stali nie był żadną gwiazdą, więc co tu mówić o pierwszym składzie Legii.
Mamy utalentowanych, młodych piłkarzy, ale na razie przed nimi jest jeszcze dużo pracy.

odpowiedz
Ju(L)ius - 09.06.2024 / 10:52, *.t-mobile.pl

@Jose Kante: A Janek Ziółkowski?

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2024 / 14:11, *.chello.pl

@Jose Kante: Widzisz Kolego, to jest przykład tego czegoś, co się nazywa "paradoks". Fajnie jest grać młodymi, ale żeby to robić trzeba miec kilku zawodników doświadczonych koło siebie. Dlatego liczę, że Ziółkowski będzie miał swoje szanse w przeciwieństwie do Mosóra. Może Janek nie ma "napalonego" ojca. Jednak samymi młodymi ani w eliminacjach do pucharów, ani czołowych miejsc w lidze nie zajmiemy. Z kolei by mieć sukcesy i ściągać dobrych graczy trzeba liczyć się w Europie a nie grywać tam "Od święta".

Mozna sie śmiać, ale uważam że dobrym ruchem Zabrzan było ściągnięcie do Górnika Podolskiego. Facet ma swoje kontakty i dla wielu młodych taka osoba w klubie jest ikoną. Gdyby nie ich sytuacja finansowo-organizacyjna to pewnie biliby się o mistrzostwo. Ktoś tego pokroju mógłby się z Legii pojawić, niekoniecznie już w roli zawodnika, np. taki Ljuboja.

odpowiedz
Obserwator - 08.06.2024 / 22:26, *..

Może dajmy szansę Jarkowi Niezgodzie na pewno jak będzie w formie to bramki będzie strzelał , Rejczyka też trzeba zatrzymać bo ma chłopak potencjał ????

odpowiedz
Nemo - 08.06.2024 / 21:24, *.orange.pl

Napastnika na już,bo chyba nie bedziemy grać wirtuozem Rosołkiem albo Pekhartem w ataku.

odpowiedz
Fan B - 08.06.2024 / 19:29, *.plus.pl

A u nas kolejny epizod pralki...szukanie wynalazków i innych dziwnych trwa w najlepsze.
A gotowy napastnik do wzięcia jest w wiśle k. Rodado gotowy do gry, poznał polskie realia, W najważniejszym meczu swojego życia z Pogonią zagrał bardzo fajnie i kondycyjnie wytrzymał do końca, bramkę strzelił. Oprócz tego ponad 20 goli w sezonie
A ci nasi fachowcy szukają ogórków we wszechświecie.Zawodowcy!!!

odpowiedz
Kipo - 08.06.2024 / 21:53, *.centertel.pl

@Fan B: tak już biegnie do Legii, jeszcze Ishak i Grosik

odpowiedz
Trampek - 08.06.2024 / 22:34, *.125.113

@Fan B: Jacy fachowcy to takie ....poszukiwania .

odpowiedz
Darek - 08.06.2024 / 18:19, *.t-mobile.pl

Brzmi fajnie. Ale jak mawiał klasyk nie uwierzę dopóki nie zobaczę koparek.

odpowiedz
JACUNHO - 08.06.2024 / 17:22, *.net.pl

@Mateusz z Gór:
Wspomniałbym Dixona Choto (Zimbabwe) czy Moussa Quattara (Burkina Faso)

odpowiedz
Kami(L) - 08.06.2024 / 15:56, *.t-mobile.pl

My mamy a Zagłębie Sosnowiec potrzebuje pomocy

odpowiedz
Paweł - 08.06.2024 / 17:46, *.chello.pl

@Kami(L): to im daj

odpowiedz
Kami(L) - 09.06.2024 / 02:35, *.t-mobile.pl

Nie wiesz co mówią Bracia z Sosnowca, nawrócić do 1 ligii a następnie ekstraklasa i witamy w elicie.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 09.06.2024 / 13:42, *.163.44

@Kami(L):

Kogo to obchodzi? Tylko Legia i Pogoń

odpowiedz
Łysy - 08.06.2024 / 14:27, *.nortis.pl

A kto odejdzie?? Bo jakoś cisza w tym temacie

odpowiedz
2ba - 08.06.2024 / 17:19, *.147.186

@Łysy : a malo odeszlo?

odpowiedz
kowboj - 08.06.2024 / 19:20, *.chello.pl

@Łysy : W kadrze obecnie jest może z 15 piłkarzy do gry,to jak ma ktoś odchodzić jak brakuje z 10-ciu? W pucharach i ekstraklasie to trzeba grających 25 piłkarzy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.06.2024 / 14:02, *.orange.pl

Ten artykuł wygląda jakby go sam JZ pisał. Same konkrety, wszystko pewne. Czekamy...

odpowiedz
głos ulicy - 08.06.2024 / 17:41, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Meczyki ma z JZ fajne przyjacielskie trelacje,więc dziw się

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.06.2024 / 19:15, *.orange.pl

@głos ulicy:

Tylko, że Trela nie w tym medium, a meczyki lubią gadać od rzeczy, bo cała ich działalność polega na clickbaicie.

odpowiedz
Sebo(L) - 08.06.2024 / 13:55, *..

No takiego transferu jak w przypadku wielkiego Roberto Carlosa to w Legii jeszcze nie było nigdy ;) A tak poważnie ten Boliwijczyk może być podobnym odkryciem jak Elitim.Wierzę,że tak będzie a w aklimatyzacji pomoże mu właśnie ziomek z Ameryki Południowej :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.06.2024 / 14:08, *.orange.pl

@Sebo(L):

Ależ był. Przecież Edson da Silva miał więcej wspólnego z Roberto Carlosem niż jakikolwiek inny lewy obrońca tego formatu. ;)

A tak poważnie, zawodnicy z większości krajów Ameryki Południowej mają technikę, motorykę i ambicję na bardzo wysokim poziomie. W ostatnich kilkudziesięciu latach można zauważyć pewien trend, gdzie uwaga skautów kieruje się na coraz to bardziej egzotyczne kierunki z tamtego regionu. Najpierw była Brazylia i Argentyna, potem doszły do tego Urugwaj i Chile, dalej Kolumbia i Peru, potem Ekwador, a teraz już nawet te teoretycznie najbiedniejsze rynki jak np. Boliwia zwracają uwagę skautów. Tam każdy zawodnik ma naturalne predyspozycje do gry w piłkę i jak pokazuje historia dobrze radzi sobie w Europie. Ja tam jestem daleki od śmiania się, że gość ma być z Boliwii, a nie np. Argentyny, bo to niczego nie dowodzi. I wierzę w ten transfer, bo śledzę rynek.

odpowiedz
Egon - 08.06.2024 / 14:38, *.waw.pl

@Sebo(L): Może też być takim odkryciem, jak Dias albo Charatin.
Oby nie, bo walimy w ten transfer dużo kasy.

odpowiedz
JACUNHO - 08.06.2024 / 16:07, *.net.pl

@Sebo(L):
W rzeczy samej!!! Zgadzam się z Tobą!!

odpowiedz
JACUNHO - 08.06.2024 / 16:13, *.net.pl

@Mateusz z Gór:
Sorka Mateusz ,ale zamiast do Ciebie odpowiedź wysłałem dla Sobola. To przez rozkojarzenie związane z naszą królowa Igą Świątek.
To z Tobą się zgadzam w każdym względzie. Masz stu procentową rację. Poczekajmy jeszcze na snajpera. Oby to był drugi Nikolič "kałasznikow"

odpowiedz
Jozin z Bazin - 08.06.2024 / 17:31, *.t-mobile.pl

@JACUNHO: Zwracasz się do gościa który jakiś czas temu twierdził, że Rosołek może zostać powołany do kadry (!!!) i pojechać na mistrzostwa Europy (???). Zalecam zachować dystans do jego komentarzy i traktować go jak tych co mają wakacje w Tworkach. Czasami pisze sensownie ale czasami... ręce opadają. Tam w górach chyba mają niezłe zioła.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.06.2024 / 19:19, *.orange.pl

@Jozin z Bazin:

Czasami czytelnicy dostrzegają ironię, a czasami nie. Pozdrawiam!

PS. Jeśli Polska wyjdzie z grupy to Rosołek przyda się na ewentualną serię jedenastek w fazie pucharowej. Ale go nie ma w kadrze, podejdzie jakiś Błaszczykowski i pojedziemy do domu.

odpowiedz
kolega Jacka - 08.06.2024 / 20:21, *.torun.pl

@Mateusz z Gór: panie Jacku niech pan nie pisze sam sobie komentarzy tutaj ;) rozumiemy że egzotyczny transfer Boliwijczyka jest… egzotyczny ale żeby pisać że tam piłkarze mają jakieś predyspozycje czy co tam jeszcze ;) ten skauting na Boliwie to na pewno tylko w FM’ie ;) jakby pan chociaż podał nazwisko jednego piłkarza który robi jakąś karierę w Europie to będę wdzięczny :) tylko jedno wystarczy. Poza tym w całej Europie to ich też tak troszkę mało jest. Nie wiem czy 11 narodowa by wystawili z tych piłkarzy. Rozumiemy że dopiero skauting silnych klubów tam wyruszył. My jako pierwsi mamy przewagę. Szkoda, że ten Raul nie usiadł raz na ławce reprezancji bo można byłoby napisać że reprezentanta bierzemy tak jak to było z Japończykiem. Najważniejsze że pan wierzy w ten transfer a rynek jest przeglądany codziennie w FM’ie :) Jeszcze liga peruwiańska jest niedoceniona więc warto tak zajrzeć zanim większe kluby się pojawią ;)

odpowiedz
Jozin z Bazin - 08.06.2024 / 21:30, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Aha, to w takim razie sorry, bo ja Twój komentarz pod wywiadem z Rosołkiem wziąłem na poważnie i czytałem z szerokimi oczami. Pozdro

odpowiedz
Sebo(L) - 09.06.2024 / 11:51, *..

@kolega Jacka: w dość ironiczny sposób wypowiedziałeś się o piłkarzach rodem z Boliwii i poniekąd masz...trochę racji.Tak naprawdę w Ameryce Południowej liczą się 2 reprezentacje czyli Argentyna i Brazylia, reszta może poza Kolumbią,Urugwajem i Chile są piłkarsko zbliżone poziomem do 3 ligi europejskiej.Nie oszukujmy się ale Boliwia,Ekwador,Wenezuela czy nawet Paragwaj to nie są jakieś tam piłkarskie mocarstwa co nie oznacza,że nie znajdzie się tam kilku przyzwoitych piłkarzy.Analogicznie biorąc rynek afrykański i takie np.Zimbabwe to jeszcze większa padaka niż wspomniane reprezentacje z Ameryki Płd. ale np.taki Dixon Choto czy nawet Chinyama dawali sobie calkiem dobrze radę w Legii czy ogólnie w Ekstraklasie,więc nie spisujmy od razu piłkarza z Boliwii na straty.

odpowiedz
Cesio - 09.06.2024 / 12:19, *.com.pl

@Sebo(L):
Przy wspólnej flaszce tekili

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2024 / 14:00, *.chello.pl

@Sebo(L): Wolałbym, aby to był ktoś pokroju Muciego albo.... Ondrieja Dudy. Swoją drogą kiedyś potrafiliśmy wypatrzeć młodego zawodnika ze Słowacji, kraju mentalnie nam bliskiego. Nie mówię, że piłkarze z południowej Ameryki czy Azji są gorsi, ale różnie to z nimi bywa (np.Emreli). No, ale żeby kogoś namówić na grę w Legii, potrzeba jest by Legia grała w pucharach.

odpowiedz
Fan.Grotynskiego - 08.06.2024 / 13:07, *.chello.pl

Napastnika skutecznego jeszcze potrzeba.

odpowiedz
R. - 08.06.2024 / 16:19, *.chello.pl

@Fan.Grotynskiego: wraca Baku, może damy rade.

odpowiedz
Gabriel - 08.06.2024 / 12:38, *.plus.pl

@Kapo: Kun do rezerw

odpowiedz
Kapo - 08.06.2024 / 12:11, *..

To co morishita jednak out? Czy kun?

odpowiedz
singspiel - 08.06.2024 / 12:41, *.4.149

@Kapo: Japończyk ma wypożyczenie do końca grudnia

odpowiedz
Ja - 08.06.2024 / 13:01, *.orange.pl

@Kapo: tak szczerze to po zakończonym właśnie sezonie obydwaj zasłużyli na wypad z klubu

odpowiedz
Dimas - 08.06.2024 / 15:07, *.info.pl

@Ja: Kun tak ale Japończykowi dałby jeszcze szanse wyglądał lepiej od niego a ligi nie znał dajmy mu jeszcze szanse

odpowiedz
Lukasz_Legia - 08.06.2024 / 11:07, *.play-internet.pl

Sam śrut....

odpowiedz
Sober - 08.06.2024 / 11:05, *.orange.pl

Pożyjemy, zobaczymy kto ostatecznie do nas trafi.
Jest jeszcze duży znak zapytania jak Ci piłkarze się odnajdą w Legii i czy będą wzmocnieniem czy niewypałem pokroju Diasa,Zyby czy Kuna.
Jestem spokojny jedynie o Luqhinhasa, cieszę się że do nas wraca, w jego przypadku to będzie na pewno duże wzmocnienie.

odpowiedz
Egon - 08.06.2024 / 11:56, *.waw.pl

@Sober: Ja też najmniej martwię się o to, jak odnajdzie się u nas Luquinhas, ale Chodyna i Roberto, to wielka niewiadoma kupowana za bardzo duże, jak na nasze mozliwości, pieniądze.
Oby to wypaliło, bo inaczej będzie kłopot.

odpowiedz
Byniu - 08.06.2024 / 11:00, *.vectranet.pl

na nowy napastnik?

odpowiedz
Krzak - 08.06.2024 / 10:58, *.centertel.pl

Nie da się czytać tych artykułów przez pełno tych głupich reklam!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 08.06.2024 / 15:16, *.play-internet.pl

@Krzak: to jest dramat
Z każdej strony!!!

odpowiedz
Afro - 09.06.2024 / 11:06, *.orange.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: polecam rozszerzenie przeglądarki Adblock lub jakieś inne. A jak chcesz wesprzeć twórców, to najpierw otwórz z wyłączonym adblockiem, przescroluj a potem włącz i czytaj spokojnie.

odpowiedz
Xd - 08.06.2024 / 10:54, *.centertel.pl

A w napadzie Rosołek dalej?

odpowiedz
Syn księdza - 08.06.2024 / 10:47, *.plus.pl

Jak tych 4 podpisze umowy. To jeszcze Bramkarz , środkowy pomocnik kreatywny nie DP i jakiś sensowny napastnik....

odpowiedz
Żmija - 08.06.2024 / 12:08, *.vectranet.pl

@Syn księdza : Mało masz bramkarzy??

odpowiedz
Syn trenera - 08.06.2024 / 13:04, *.plus.pl

@Żmija : Niestety w tym wypadku ilość nie przechodzi w jakość nie wyobrażam sobie żeby bronił Tobiasz

odpowiedz
Antychryst - 08.06.2024 / 17:37, *.t-mobile.pl

@Syn księdza : Syn księdza, syn trenera, syn Oreszczuka. Sporo masz tych tatusiów :). Szacunek dla mamy, jest pracowitą kobietą. Co do treści, masz rację. Nie mamy aktualnie bramkarza na normalnym poziomie.

odpowiedz
Hakon - 09.06.2024 / 00:06, *.lukman.pl

@Syn księdza : a stoperów nam nie potrzeba?? Mamy jakieś gwiazdy na tej pozycji??

odpowiedz