fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

I liga: TKKF Checz Gdynia 2-3 Legionistki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatniej kolejce sezonu 2023/24, zespół Legionistek zwyciężył w Gdyni z TKKF Checz 3-2 (2-0). Legionistki zwyciężyły w rundzie rewanżowej (wcześniej drużyna grała jako SWD Wodzisław Śląski i nie zdobyła punktu) po raz ósmy i zakończyły rozgrywki na miejscu 9. z 24. punktami na koncie. Z ligi spadły KKP Bydgoszcz i Ząbkovia Ząbki, awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczyły Resovia i Skra Częstochowa.

I liga: TKKF Checz Gdynia 2-3 (0-2) Legionistki Warszawa
0-1 3 min. Klaudia Grodzka
0-2 29 min. Milena Prochowska
1-2 47 min.
1-3 61 min. Monika Lipa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 10.06.2024 / 15:18, *.chello.pl

FWWM spadaj nieuku:) co z ciebie za legionista matołku !!!!!!!

odpowiedz
gutek - 10.06.2024 / 12:07, *.aster.pl

brawa Legionistki i trenerzy.Może od nowego sezonu będą grać w W-wie?

odpowiedz
docent - 09.06.2024 / 22:56, *.net.pl

Duży wyczyn dziewczyn! 0 punktów po jesieni, a na wiosnę 24. Gdyby tyle zdobyły jesienią, to byłby awans.

odpowiedz
FWWM - 09.06.2024 / 23:01, *.orange.pl

@docent: ale bzdury wypisujesz. przecież jesienią to była drużyna SWD Wodzisław Śląski, po prostu zimą zmieniono nazwę i przeniesiono do stolicy... To nawet nie jest Legia tylko "Legionistki". Nie wiem po co w ogóle są publikowane wyniki tego tworu kupionego przez Mioduskiego, który zamiast wywalczyć awans na boisku to go kupuje. Legia Ladies w tym sezonie grały (i nadal grają) w III lidze. Dokształć się najpierw...

odpowiedz
Mariol - 09.06.2024 / 18:37, *.wanadoo.fr

Dobra robota dziewczyny,a redakcja może mogła by dodać tabele.

odpowiedz