REKLAMA

Wrotkarstwo

Bracia Kania medalistami torowych MP na 200m

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik sekcji łyżwiarskiej Legii Warszawa, Marek Kania obronił tytuł mistrza Polski w torowym wrotkarstwie szybkim na dystansie 200 metrów. Legionista nie miał sobie równych podczas zawodów rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim. Srebrny medal mistrzostw Polski na tym samym dystansie zdobył jego brat, Mateusz Kania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.