REKLAMA

Amp futbol

Brąz Polaków na ME. Grali legioniści

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Amp futboliści Polski zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy, które rozgrywane były we francuskim Evian. W naszej reprezentacji wystąpili dwaj zawodnicy Legii - Dominik Abramczyk oraz Adrian Bąk.
Polacy wygrali fazę grupową (wygrywając z Grekami, Szkotami i Niemcami), następnie w ćwierćfinale wygrali z Irlandią 3-0, w półfinale z kolei nie mieli szans z obrońcami tytułu - Turkami, przwegrywając 1-5. W dzisiejszym meczu o brązowy medal, Polacy wygrali 1-0 z Anglią. W reprezentacji Anglii wystąpili czterej zawodnicy Legii: Jampie Tregaskiss, Martin Heald, Thomas Atkinson i Rhyce Ramsden.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.