Josue Piłkarzem Sezonu 2023/24!
REKLAMA

Josue Piłkarzem Sezonu 2023/24!

Redakcja

Najlepszym Piłkarzem Sezonu 2023/2024 w plebiscycie serwisu Legionisci.com został Josue! Portugalczyk otrzymał ponad 37% wszystkich punktów i jest to jego trzecia wygrana z rzędu - żaden piłkarz w historii naszego plebiscytu tego nie dokonał, a wybieraliście już po raz 25. Drugie miejsce zajął Juergen Elitim (16,9%), a trzecie Paweł Wszołek (8,3%). W sumie przez 2 tygodnie oddaliście 15 318 głosów - dziękujemy!





Od ubiegłorocznej edycji plebiscytu zmodyfikowaliśmy zasady i zwiększyliśmy Waszą siłę decyzyjną - zamiast jednego, mogliście wskazać trzech piłkarzy, którzy Waszym zdaniem zasłużyli na miano najlepszego w tym sezonie.
1. miejsce - 5 pkt.
2. miejsce - 3 pkt.
3. miejsce - 1 pkt.

Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2023/24

miejscePiłkarzpunktyprocent
1.Josue51 27037.19%
2.Elitim23 26716.88%
3.Wszołek11 4538.31%
4.Muci10 7957.83%
5.Slisz8 9476.49%
6.Augustyniak6 4924.71%
7.Gual5 6344.09%
8.Rosołek3 8882.82%
9.Kapustka2 1451.56%
10.Ziółkowski1 7721.29%
11.Dias1 7651.28%
12.Jędrzejczyk1 4391.04%
13.Baku1 4081.02%
14.Tobiasz1 0790.78%
15.Zyba1 0150.74%
16.Ribeiro9230.67%
17.Hładun8540.62%
18.Morishita5660.41%
19.Urbański5130.37%
20.Burch4800.35%
21.Pankov4200.3%
22.Pekhart3740.27%
23.Kun3460.25%
24.Kramer3440.25%
25.Kapuadi2460.18%
26.Celhaka2210.16%
27.Strzałek2070.14%

Pełna lista zwycięzców Plebiscytu LL!
Sezon 1999/2000: Marek Citko
Sezon 2000/2001: Marcin Mięciel
Sezon 2001/2002: Cezary Kucharski
Sezon 2002/2003: Stanko Svitlica
Sezon 2003/2004: Artur Boruc
Sezon 2004/2005: Artur Boruc
Sezon 2005/2006: Łukasz Fabiański
Sezon 2006/2007: Miroslav Radović
Sezon 2007/2008: Roger Guerreiro
Sezon 2008/2009: Jan Mucha
Sezon 2009/2010: Jan Mucha
Sezon 2010/2011: Miroslav Radović
Sezon 2011/2012: Dusan Kuciak
Sezon 2012/2013: Marek Saganowski
Sezon 2013/2014: Miroslav Radović
Sezon 2014/2015: Jakub Rzeźniczak
Sezon 2015/2016: Nemanja Nikolić
Sezon 2016/2017: Vadis Odjidja-Ofoe
Sezon 2017/2018: Arkadiusz Malarz
Sezon 2018/2019: Carlitos
Sezon 2019/2020: Domagoj Antolić
Sezon 2020/2021: Luquinhas
Sezon 2021/2022: Josue
Sezon 2022/2023: Josue
Sezon 2023/2024: Josue

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
gazza - 11.06.2024 / 17:53, *.inetia.pl

Na życzenie pewnego głąba (Up and Down) ponawiam pytanie -
Ponawiam pytanie - Kiedy poznamy szczególy rozstania z Josue ???
Czy klub nie zaproponował mu nowej umowy ?
Jeśli tak to czy była niższa od obecnej czy wyższa ???
Jeśli nie zaproponowano mu jakiejkolwiek umowy to też warto by klub nas o tym poinformował...
Josue trzy razy z rzędu zdobywa tytuł piłkarza sezonu a klub rozstaje się z nim bez nowej umowy czy próby zatrzymania ???

odpowiedz
Zdziwiony - 12.06.2024 / 08:01, *.play-internet.pl

@gazza: gazet nie czytasz? Chłop jest upierdliwy i męczący, nawet jego kolega Feio go nie chce trenować. Poza tym to już dziadek i nic nam nie wygrał istotnego (Puchar Polski to nic istotnego)

odpowiedz
Adi - 11.06.2024 / 14:17, *.t-mobile.pl

Nie no Elitim bardziej zasłużył.

odpowiedz
Ali - 11.06.2024 / 11:37, *.128.17

zachwycacie sie panem kontakintem

odpowiedz
park żeromskiego czyli żeromak - 11.06.2024 / 09:18, *.t-mobile.pl

Josue miał swoje humory ale poziom trzymał, oj Panie Loczek coś Pan zrobił...bo zanim zastępca się ułoży o ile się ułoży,bo widać po tych co wracają jak Carlitos czy Pekhart że nie do końca wszystko gra, to co będzie?

odpowiedz
xd - 11.06.2024 / 09:00, *.cyfrowypolsat.pl

O co chodziło z Domagojem Antolicem? To było takie głosowanie jak na Rosołka? Bo nie pamiętam, żeby on dobrze grał.

odpowiedz
Luk - 11.06.2024 / 13:52, *.timplus.net

@xd: Chyba go z kimś mylisz, był na pewno jednym z najlepszych w tamtym sezonie

odpowiedz
Darek - 10.06.2024 / 21:51, *.tpnet.pl

Gdybyśmy grali tylko piłkarzami pokroju Rosołka i Diasa to byśmy się bronili przed spadkiem w trzeciej lidze. Dużo ludzi ciśnie z takich kopaczy bekę i stąd takie wyniki.
Gratulacje dla Josue i Elitima. Naprawdę trzymali poziom przez niemal cały sezon. Czego nie można powiedzieć o trzecim Wszołku, który na koniec sezonu bardzo obniżył poziom.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 10.06.2024 / 18:54, *.163.44

Rosołek, Żul Dias i Baku prawie się udało! :-)

odpowiedz
XX - 11.06.2024 / 07:45, *.mm.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Głosowałem tak samo, ale w innej kolejności: Gil Dias, Rosołek, Baku.

odpowiedz
Art - 10.06.2024 / 18:51, *.plus.pl

4 miejsce Muciego to jest kompromitacja...nie zasłużył.

odpowiedz
Tar - 11.06.2024 / 06:10, *.centertel.pl

@Art: a czemu nie ? Proszę o wyjaśnienie ?

odpowiedz
gazza - 10.06.2024 / 17:39, *.inetia.pl

Ponawiam pytanie - Kiedy poznamy szczególy rozstania z Josue ???
Czy klub nie zaproponował mu nowej umowy ?
Jeśli tak to czy była niższa od obecnej czy wyższa ???
Jeśli nie zaproponowano mu jakiejkolwiek umowy to też warto by klub nas o tym poinformował...
Josue trzy razy z rzędu zdobywa tytuł piłkarza sezonu a klub rozstaje się z nim bez nowej umowy czy próby zatrzymania ???
Śmierdzi mi tu amatorstwem...

odpowiedz
13 - 10.06.2024 / 20:25, *.play-internet.pl

@gazza: amatorstwo to Legii pierwsze imię.

odpowiedz
Up and down - 10.06.2024 / 20:45, *.t-mobile.pl

@gazza: Ile lat jeszcze będziesz pytał o to samo? Chory psychicznie jesteś? Na forum publicznym pytasz zamiast osobiście wybrać się do siedziby klubu i dorwać winnego tej sytuacji i mu wykrzyczeć w twarz?

odpowiedz
Jurek - 10.06.2024 / 17:20, *.com.pl

Zwycięstwo Josue jest dla mnie oczywiste.

odpowiedz
Dossa Junior - 10.06.2024 / 16:50, *.chello.pl

Niskie miejsca bramkarzy...

odpowiedz
Romek - 10.06.2024 / 14:02, *.play-internet.pl

Do redakcji, ten plebiscyt to jakaś farsa. Rosołek w każdym meczu najgorszy a jest na 8 miejscu. Może sami wytypujcie 5 piłkarzy najlepszych którzy są cały sezon i z nich niech kibice wybierają.. nie będzie jaj z oddawaniem głosów na rosołka i Kuna itp

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 10.06.2024 / 15:22, *.legionisci.com

@Romek :Plebiscyt przeprowadzamy od 25 lat i nie jest to żadna farsa. Każdy plebiscyt to oprócz aspektu czysto sportowego ma w sobie wątek popularności. Niemalże co roku głosujący wybierają sobie jakiegoś "ulubieńca" (tego, który akurat w sezonie wyróżnił się na minus) i dostaje on więcej głosów niż powinien. Tacy już jesteśmy jako środowisko legijne, tego nie zmienimy :)
Ponadto właśnie m. in. po to wprowadziliśmy punktację 5, 3, 1, bo dzięki temu próby robienia jaj nie mają w zasadzie żadnego wpływu na czołowe lokaty konkursu. Np. trudno dyskutować z TOP7, a reszta ma drugorzędne znaczenie.

odpowiedz
tomiacab - 10.06.2024 / 16:40, *.centertel.pl

@Romek : a ty myślisz że jak Josue oddawał Rosołkowi karnego na życzenie trybun, to kibice poważnie domagali się aby egzekutorem jedenastki był Rosołek. Przecież to była beka, tylko ci na boisku tego nie wiedzieli.

odpowiedz
Romek - 10.06.2024 / 22:44, *.play-internet.pl

@tomiacab: ha ha racja koleżko

odpowiedz
E - 10.06.2024 / 13:57, *.orange.pl

kto głosował na Rzeźniczaka 9 lat temu wstydzi się do dzisiaj ;)

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 10.06.2024 / 13:37, *.plus.pl

Na Josue przez rundę wiosenną były ciągle wylewane pomyje. Plebiscyt pokazał to o czym pisałem nie raz już wcześniej. Chłop nie miał po prostu z kim grać i dlatego odbijało się to wszystko w szatni. Został kozłem ofiarnym bo robił zbyt wielką różnicę.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 10.06.2024 / 13:11, *.plus.pl

Świat staje do góry nogami. Rosołek dwa razy lepszy od Pankowa. Trzech graczy z pierwszej piątki już niema. Dodatkowo dwóch z nich odeszło przed rundą wiosenną a znaleźli się w czubie.

odpowiedz
Afro - 10.06.2024 / 13:32, *.orange.pl

@(L)eve(L)64: codziennie głosowałem na Rosołka, Baku i Diasa z kilku komputerów ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.06.2024 / 13:06, *.orange.pl

Gdyby zsumować wszystkie głosy oddane dla beki to te głosy zajęłyby drugie miejsce w plebiscycie.

odpowiedz
Cezar. - 10.06.2024 / 12:59, *.106.255

Wiadomo,że Jozue najlepszy,Elitom drugi, szkoda Rosolka,że tak nisko został sklasyfikowany,to skandal,powinien być przynajmniej trzeci,ten człowiek cały czas mnie zaskakuje.a to jest sztuką.

odpowiedz
kaktus - 10.06.2024 / 12:33, *.orange.pl

Na Diasa to chyba ludzie głosowali dla beki...

odpowiedz
Bb - 10.06.2024 / 13:49, *.vectranet.pl

@kaktus: tak jak na 8 miejsce

odpowiedz
Sebo(L) - 10.06.2024 / 11:25, *..

Dokładnie w takiej kolejności oddałem swój głos. 8 miejsce Rosołka świadczy o tym,że piłkarz ma jednak swoich zwolenników ;)

odpowiedz
Zgred - 10.06.2024 / 12:16, *.as13285.net

@Sebo(L): codziennie głosowałem na niego i zybe

odpowiedz
LWST - 10.06.2024 / 13:51, *.plus.pl

@Zgred: Ja tak gdzieś po 50 % oddawałem głosy na tych co zasłużyli i na tych dla beki :)

odpowiedz
(L) - 10.06.2024 / 11:08, *.t-mobile.pl

Dużą rodzinę ma Maciek Rosołek

odpowiedz
T - 10.06.2024 / 11:00, *.play-internet.pl

No tak trzy sezony najlepszy zawodnik według kibiców i takiego zawodnika się pozbywają a trzymamy wielkie talenty w pokoju i rosołek

odpowiedz
KAMI(L) - 10.06.2024 / 11:00, *.autocom.pl

Nie rozumiem dlaczego jedna z głównych przyczyn naszych niepowodzeń jest w środku stawki

odpowiedz
KamiL - 10.06.2024 / 11:58, *.centertel.pl

@KAMI(L): Tobiasz ? Bo Rosołek to top 8 kwalifikuje się do pierwszego składu ????

odpowiedz
KAMI(L) - 10.06.2024 / 17:32, *.autocom.pl

@KamiL: O patrz, nawet nie zauważyłem. Chyba ludzie dla żartów głosowali bo inaczej nie jestem w stanie tego zrozumieć :o

odpowiedz