REKLAMA

Rugby kobiet

Polki wygrały I rundę ME. Grały dwie legionistki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Makarskiej, w Chorwacji, rozegrana została I runda Mistrzostw Europy w 7-osobowym rugby kobiet. Polki wygrały w fazie grupowej z Czechami 19-5, następnie zwyciężyły w półfinale z Hiszpankami 26-17, a w finale pokonały reprezentację Francji 12-10 (12-5). W narodowych barwach wystąpiły dwie zawodniczki Legii - Monika Pietrzak oraz Ilona Zaishliuk.

Druga runda ME rozegrana zostanie w dniach 28-30 czerwca w Hamburgu.

Kolejność: 1. Polska, 2. Francja, 3. Belgia, 4. Hiszpania, 5. Czechy, 6. Niemcy, 7. Wielka Brytania, 8. Irlandia, 9. Włochy, 10. Turcja, 11. Portugalia, 12. Ukraina.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.