Jan Urbański
REKLAMA

Tenis

Wyniki Urbańskiego w turnieju ITF juniorów w Sobocie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na kortach Centrum Tenisowego Sobota w Wielkopolsce rozgrywany był turniej ITF juniorów (kategoria J100), w którym udział wziął tenisista Legii, Jan Urbański. Legionista w singlu przegrał w pierwszej rundzie z Amerykaninem, Keatonem Hancem, w grze podwójnej, w parze z Janem Chłodnickim odpadł w grze o półfinał.

Wyniki legionisty:
I runda: Jan Urbański - Keaton Hance (USA) 2-6, 4-6

I runda: Jan Urbański/Jan Chłodnicki - Alexander Gschiel (Austria)/Ilan Hediger (Szwajcaria) 6-3, 6-4
1/4 finału: Urbański/Chłodnicki - Bruno Kokot (Polska)/Rethin Pranav Senthil Kumar (Indie) 6-4, 2-6, 1-10


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
tomiacab - 11.06.2024 / 20:26, *.centertel.pl

Urbański tu, Urbanski tam ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.