Marcel Zięba - fot. Mirek Mróz
REKLAMA
REKLAMA

Golf

Marcel Zięba 33. w międzynarodowych MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Legii od niedawna funkcjonuje na poważnie sekcja golfa, a zawodnicy Legii biorą udział w pierwszych zawodach. W ubiegły weekend jeden z nich wystartował w XXX międzynarodowych mistrzostwach Polski. Marcel Zięba zajął 33. miejsce. "Ponownie, jak w matchplayach na Black Water Links, przeszedl CUT'a jako jeden z nielicznych amatorów bez historii w kadrze Polski. Świetne wyniki (83, 79, 76) z białych tee w Modrym Lesie zasługują na duży szacunek" - relacjonują przedstawicie legijnej sekcji.

Na początku lipca Marcel Zięba będzie startował podczas klubowych mistrzostw Polski dywizji 2, walcząc o awans Legii do golfowej elity.
fot. Mirek Mróz


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mdread - 13.06.2024 / 11:47, *.02.net

Niech przynajmniej jakies barwy wloza na tym polu.

odpowiedz
M - 13.06.2024 / 08:46, *.160.89

:)

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.