REKLAMA
REKLAMA

Koszulki PamiętaMY 2024 na 80. rocznicę wybuchu PW

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy OFMC, jak co roku przygotowali nowy wzór koszulek upamiętniających rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Na tegoroczną, 80-tą rocznicę, powstaną koszulki (białe i czarne) z motywem nawiązującym do okrągłej rocznicy. Cena koszulki wynosi 80 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na godne upamiętnienie 80. rocznicy wybuchu Powstania, pomoc i opiekę nad Kombatantami oraz inne wydarzenia patriotyczne, ważne dla naszego miasta i kraju.

Zapisy prowadzone są na forum kibiców do 20 czerwca, odbiory w 2-3 tygodniu lipca. Możliwa będzie także wysyłka za dodatkową opłatą (20 zł).



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Misiek - 11.07.2024 / 18:00, *.play-internet.pl

W jaki dzień będzie oprawa legi na powstanie

odpowiedz
Darek - 14.06.2024 / 17:55, *.centertel.pl

@mexx. Dlaczego w ukryciu na Muranowie, a nie z pełnym przekazem w oprawie na stadionie? Pewnie odwagi zabrakło. Rok temu w 80 rocznicę jedynie Śląsk wykazał się w tej kwestii pełnym patriotyzmem. P.S. Tak na przyszłość to z szacunkiem i z ogładą paparuchu, bo nie wiesz kto po drugiej urzęduje.

odpowiedz
mexx - 15.06.2024 / 15:48, *.chello.pl

@Darek:
Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem i plączesz jak nieprzytomny Muranów z Marymontem. Nic nie było w ukryciu. Milicyjnych kabaryn się zjechało z połowy miasta : )
Jak masz ciekawe pomysły i chcesz mieć moc sprawczą to zgłaszaj to tam, gdzie napisałem.

odpowiedz
Zibi - 14.06.2024 / 15:11, *..

Stevie Wonder to projektował? Gdzie Kotwica?!

odpowiedz
Jaro (L) - 14.06.2024 / 12:02, *.sisq.pl

Wzór strasznie słaby, już dzielnice lepsze robią

odpowiedz
Darek - 14.06.2024 / 08:12, *.centertel.pl

@Byniu. Pewnie taka odgórna poprawność żeby nie urazić pomiotu ukr.

odpowiedz
Darek - 14.06.2024 / 07:10, *.79.34

Dlaczego nie robicie koszulek upamiętniające rocznicę Rzezi Wołyńskiej? 11.07 mija 81 rocznica. Macie odgórny zakaz? Czy bierzecie udział w tym szambie poprawności? Żenada patrioci.

odpowiedz
mexx - 14.06.2024 / 14:13, *.chello.pl

@Darek:
Przecież zrobili w zeszłym roku kapitalne obchody Rzezi Wołyńskiej na Marymoncie. Kto był ten wie, kto miał wiedzieć ten wiedział :)
Wyjdź zza klawiatury i z telefonu do realnego świata, kibiciątku, albo dopytaj za miesiąc w trakcie meczu pod gniazdem na Żylecie…

odpowiedz
AAA - 13.06.2024 / 20:15, *.chello.pl

Gdzie znak Polski Walczącej? Postronne osoby nawet nie skojarzą że to koszulka powstańcza....w taką okrągłą rocznicę "projektant" powinien zmienić profesję.
Tylko kto to akceptował......

odpowiedz
Byniu - 13.06.2024 / 21:57, *.vectranet.pl

@AAA: Projekt bardzo ciekawy ale powinna być tradycyjna duża kotwica chociaż na drugiej stronie. Przekaz jest dyskretny. Chyba za bardzo. Może jest jeszcze czas aby to poprawić? Ogólnie pomysł z pokazaniem nazw wszystkich oddziałów bardzo mi się podoba

odpowiedz
borsuk - 13.06.2024 / 22:28, *.t-mobile.pl

@AAA: Koszulkę nosisz dla siebie a nie dla postronnych ;)

odpowiedz
AAA - 13.06.2024 / 19:44, *.chello.pl

do 1916: a zanim postoisz to weż rozbieg i pier...sie tym pustym łbem o ścianę i lepiej dla Wszystkich żeby to nie była ściana gipsowa tylko z porządnej cegły

odpowiedz
1916 - 13.06.2024 / 18:27, *.orange.pl

80 zł za chińską bazarową koszulkę? Dzięki, postoję...

odpowiedz
kibic - 13.06.2024 / 19:11, *.vectranet.pl

@1916: Postój jak najdalej.

odpowiedz
Mich - 13.06.2024 / 19:40, *.206.174

@1916: wystarczy że nie kupisz, no ale wiadomo trzeba jeszcze pokazać swój idiotyzm i pisać takie komentarze , obyś nie był kibicem L bo jak jesteś to wstyd za takiego debila.

odpowiedz
Emil - 13.06.2024 / 23:31, *.orange.pl

@Mich : ale co jest nie prawdziwego w tym co napisał 1916? Przecież to jest chińska koszulka o jakości zapewne bazarkowej... zresztą w tym roku wzór słaby co pisali poprzednicy.

odpowiedz