2fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Nowa koszulka tuż przed sezonem

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ostatnim sezonie Legia sprzedała ponad 14 tysięcy koszulek meczowych. Na ten wynik złożyło się ponad 7 tysięcy zielonych i 5,5 tys. białych. Po zakończonych rozgrywkach klub wycofuje białą koszulkę. Nowy wzór ma zostać zaprezentowany w okolicach 17 lipca, czyli kilka dni przed pierwszym ligowym meczem.

Tym razem możemy się spodziewać odmiennej koncepcji, niż ostatnie minimalistyczne rozwiązania białej, zielonej i czerwonej koszulki, które utworzyły spójną całość. - Wchodzimy w nowy temat - zapowiada Marcin Herra.



Przy Łazienkowskiej zadowoleni są z liczby sprzedanych koszulek, a jeszcze bardziej z tego, że dochód ze w sklepie sprzedaży przekroczył ten ze słynnego roku z Ligą Mistrzów. - Wprowadziliśmy 300 nowych towarów, mamy potencjał, by dojść do 20 mln zł przychodu rocznie - mówi wiceprezes Legii.

W ostatnich miesiącach przeprowadzana była modernizacja w sklepie i nie była ona ostatnią, ponieważ jest plan na to, by w nowoczesnej formule połączyć go z muzeum klubowym, a przy głównym wejściu na stadion dołożyć do tego strefę Legia Cafe.

Legia wraca także do koncepcji punktów sklepowych w dobrych lokalizacjach Warszawy. Ma to być temat bardziej wizerunkowy niż sprzedażowy, ale ma umożliwić kupno koszulki, "Naszej Legii" czy biletu na mecz i przypominać warszawiakom o klubie.

Lifestyle Legia

Stołeczny klub kładzie coraz większy nacisk na to, by dostarczać kibicom produkty nie tylko na dni meczowe, ale także do noszenia na co dzień w pracy czy szkole. Legia chce budować markę lifestyle'ową rozpoznawalną poza granicami kraju i niebawem ma zostać zaprezentowana nowa seria ubrań z wyższej półki.

Wcześniej, bo już w najbliższy poniedziałek, planowana odsłona nowej kolekcji retro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Gadelko - 16.06.2024 / 22:20, *.chello.pl

A czy wie ktoś czy gdzieś można kupić koszulki Legia Ladies?

odpowiedz
Ledzija - 16.06.2024 / 21:51, *.kompex.pl

Mogłyby być takie jak Włochy mają te białe, tylko zamiast niebieskiego czarny.

odpowiedz
Koszulkowicz - 16.06.2024 / 18:18, *.orange.pl

Może nie trzeba będzie dopłacać do tego aby koszulka miała wszystkich sponsorów słaby temat nigdzie chyba tak nie ma.

Jest taka koszulka jaką mają piłkarze i koniec

odpowiedz
Miro - 16.06.2024 / 10:02, *.com.pl

Dlaczego Legia nie wypuszcza do sprzedaży dla indywidualnych klientów koszulek meczowych z herbem, a tylko z elką. Czy ktoś w zarządzie Legii o tym pomyślał, bo jakoś nie widzę tego

odpowiedz
e(L)o - 16.06.2024 / 09:36, *.ksiezyc.pl

A może w sklepie sprzedawać darta z tarczą z wizerunkiem właściciela?

odpowiedz
Dannnn - 15.06.2024 / 19:23, *.t-mobile.pl

Koszulki się sprzedają - super. Jak jestem w sklepie przed meczem to mega kolejka i większość ludzi z koszulkami. Nie można zrobić tak że w sklepie sobie przymierzę koszulkę a kupię ja w maszynie typu paczkomat przed sklepem żeby nie blokować kasy?

odpowiedz
WSL - 15.06.2024 / 17:14, *.orange.pl

Koszulki ladne typowe dla. LEGII. A jakie ceny

odpowiedz
Markro - 16.06.2024 / 19:10, *.t-mobile.pl

@WSL : wysokie. Typowe dla Legii

odpowiedz
KOVVI - 15.06.2024 / 16:37, *.chello.pl

Zrobić wyspę w Arkadi.Dużo dzieci i młodzieży.

odpowiedz
Legioniści - 15.06.2024 / 16:08, *.160.108

Aby bez tego 500 plus... ;)

odpowiedz
Darek - 15.06.2024 / 14:46, *.chello.pl

Koszulki może i fajne ale piłkarza,którego nazwisko na koszulce nosiło by się z dumą to nie mamy. Dlatego dużo ludzi ma na koszulkach swoje nazwisko lub ksywkę.

odpowiedz
FAN CLUB NIEOFICJALNY MAĆKA ROSOŁKA - 16.06.2024 / 01:35, *.orange.pl

@Darek: a Maciek Rosołek to niby co?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.06.2024 / 09:02, *.t-mobile.pl

@Darek: bo to My tworzymy ten klub, a nie wkłady do koszulek, które są tylko przez moment i nie mają w sercu naszej Legii, tylko kaskę w banku. Jak nie wiesz co dać na koszulkę to daj Pana Lucjana lub Pana Kazimierza.

odpowiedz
L - 15.06.2024 / 14:06, *.aster.pl

Aha, czyli bylo tak dobrze, fajne minimalistyczne wzory to teraz znowu powrot do jakichs udziwnien? Byla dobra sprzedaz bo koszulki byly ladne to teraz zrobia jakiegos dziwaka i beda zdziwieni, ze sprzedaz zmaleje. Po co kombinowac przy bialej koszulce? Wez se Herra kup swoi klub i tam kombinuj a nie bialy klasyk chcesz na sile zmieniac...

odpowiedz
Ej bo tak w sumie - 15.06.2024 / 13:40, *.orange.pl

Czemu nie możemy jak normalne kluby mieć po prostu co roku 2 nowe wzory koszulek?

odpowiedz
Rytm - 15.06.2024 / 12:14, *.centertel.pl

Bez białej? Lipa.

odpowiedz
Pep - 15.06.2024 / 20:47, *.chello.pl

@Rytm: Oj człowieku, czytaj że zrozumieniem a życie będzie łatwiejsze

odpowiedz
Ding - 15.06.2024 / 11:41, *.play-internet.pl

A mi dalej się marzą koszule hawajskie Legii

odpowiedz
Syn oreszczuka - 15.06.2024 / 11:38, *.chello.pl

Mam wrażenie, że gdybyśmy mieli dyrektora sportowego równie skutecznego jak Herra w obszarze komercyjnym to bylibyśmy w zupełnie innym miejscu niż jesteśmy.

odpowiedz
antylewica - 15.06.2024 / 13:57, *.vectranet.pl

@Syn oreszczuka: w drugiej lidze.

odpowiedz
L - 15.06.2024 / 14:09, *.aster.pl

@Syn oreszczuka: 4 transfery jeszcze przed wznowieniem treningow bedziesz mial i dalej narzekasz? Jak inni sciagali na ostatnia chwile to zle, teraz sciaga szybko - tez zle. I to obiecujace transfery. W poprzednich latach nie mial kasy to jak ci mial zrobic skuteczne transfery? Herra ma te przewage, ze ma kase, moze ją wytrzasnac z roznych deali, a Zielinski pracuje z tym co mu dadza, wiec jakim cudem ty porownuejsz ich skutecznosc?

odpowiedz
Syn oreszczuka - 15.06.2024 / 15:26, *.chello.pl

@L: narzekam nie na 4 transfery, które będe miał, a na kwestie, ktore zdecydowały o braku mistrzostwa w ubieglym sezonie, a ktore nie świadczą najlepiej o kompetencjach Ziela jako dyrektora sportowego. Pomijam juz brednie w wywiadach o statystykach, opowiadanie o jakichś xg i o najlepszych w lidze statystykach podań lewą nogą pomiędzy 20 a 22 metrem;)
Od roku bylo wiadomo, że odejdzie Slisz. Nie zrobiono nic, by znaleźć na czas sensownego następcę, co boli tym bardziej, bo na wiosnę graliśmy w pucharach.
Od pół roku bylo wiadomo, że odejdzie Muci. Gral świetnie w pucharach, grał w reprezentacji, która pojechala na euro. Casus podobny jak Slisza.
Czy można bylo zrobic sensowne transfery, podjac ryzyko a'konto mistrzostwa? Można było.
Pracę działu skautingu z litości pominę.
Ściągnięcie tu w ostatnich latach wszystkich tych dziwnych gosci, ktorzy nic do Legii nie wnieśli to też zasługa dyrektora Jacka, też lepiej spuścić na to zasłonę milczenia.

odpowiedz
taco - 16.06.2024 / 00:01, *.vectranet.pl

@Syn oreszczuka: Nie wierzę! Szef kiboli interesuje się też aspektem sportowym? Szacun ;)

odpowiedz
Syn oreszczuka - 16.06.2024 / 08:21, *.chello.pl

@taco: nie wierze! Chlop nie mający nic wspólnego z kibicami i chwalący policje za "akcje widelec" interesuje się artykułami na stronie kibiców Legii?

odpowiedz
taco - 16.06.2024 / 11:11, *.vectranet.pl

@Syn oreszczuka: na Legię to ja chodziłem kiedy Ty jeszcze na księdza „Zorro” wołałeś. Tyle, że potem dorosłem i myślę samodzielnie a nie tłumnie…

odpowiedz
Syn oreszczuka - 16.06.2024 / 13:58, *.orange.pl

@taco: hahaha, najlepszy argument "kiedy ja chodzilem na Legię...":D
Tym bardziej mi przykro, ze masz ponad 50 lat i nadal nie rozumiesz o co chodzi w kibicowaniu:D
Nie myslisz samodzielnie, bo twoj pierwszy post skierowany do mnie dowodzi tego, że powielasz kalki rodem z tvn i wyborczej.

odpowiedz