LTC - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sparing z Odrą Opole

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legioniści wracają do treningów po trzytygodniowych urlopach. W poniedziałek od rana piłkarze będą przechodzili testy medyczne, a pierwszy trening na boisku obędzie o godz. 16:00. We wtorek zajęcia zostały zaplanowane na godz. 11, a po południu odbędzie się kolejna część testów. W środę zespół Goncalo Feio będzie ćwiczył o godz. 12, a w czwartek dwukrotnie - o 11 i 16:30.Pierwszym sparingpartnerem Legii podczas przygotowań do nowego sezonu będzie Odra Opole. Spotkanie z pierwszoligowcem odbędzie się w piątek w Legia Training Center dzień przed wyjazdem na zgrupowanie drużyny do Austrii.

Na obozie planowane są cztery spotkania sparingowe, rywale nie zostali jeszcze ostatecznie potwierdzeni, ale "Wojskowi" mają zmierzyć się z Panathinaikosem, Pafos FC i Universitateą Craiova.

Po powrocie do Polski sztab szkoleniowy zaplanował dwa mecze sparingowe - 6 i 12 lipca. 20 lipca Legia rozpocznie zmagania w Ekstraklasie domowym meczem z Zagłębiem Lubin.

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
knuro-wór - 18.06.2024 / 00:39, *.centertel.pl

Znacie jakąś piosenkę o: Odra Opole!

odpowiedz
Szwejk33 - 16.06.2024 / 12:28, *.centertel.pl

Czy sparing z Odra bedzie otwarty dla kibicow? Jesli tak to o ktorej godzinie sie odbedzie? Pozdrawiam.

odpowiedz
WITO - 16.06.2024 / 09:46, *.play-internet.pl

Czekamy na kolejne wzmocnienia... ofensywa Panie Jacku ofensywa

odpowiedz
Lupus - 16.06.2024 / 17:32, *.centertel.pl

@WITO: A defensywa to pies?
Jeszcze ważniejsza!

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.