REKLAMA
REKLAMA

Kosz 3x3

Legia druga w turnieju w Toruniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Toruniu rozegrany został turniej z cyklu Lotto 3x3 Quest, w którym udział wziął zespół Legii, w składzie: Arkadiusz Kobus, Piotr Robak, Mateusz Bierwagen i Andrzej Krajewski.

Legioniści w fazie grupowej pokonali kolejno Anwil, Polonię i Toruń Bricks, a w półfinale byli lepsi od Stali Ostrów. W finałowym, bardzo zaciętym spotkaniu, 21:20 wygrała Isetia. Legia już wcześniej zapewniła sobie awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski, który w sierpniu rozegrany zostanie w Katowicach.

Wyniki legionistów:
Legia LOTTO 3x3 21:13 Anwil 3x3
Legia LOTTO 3x3 21:13 Polonia Warszawa
Legia LOTTO 3x3 21:18 Toruń Bricks
1/2 finału: Legia LOTTO 3x3 21:15 BM Stal II Ostrów Wlkp.
Finał: Legia LOTTO 3x3 20:21 Isetia SK Store


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.