Kacper Pechcin,Martyna Gąsińska,Aleksandra Niewiadomska i trener Karol Łada - fot. / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kick-boxing

Trzy medale legionistów w PŚ w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas Pucharu Świata w kick-boxingu w Budapeszcie, zawodniczka Legia Fight Club, Martyna Gąsińska zdobyła brązowy medal w kat. -52kg formuły low kick. Aleksandra Niewiadomska w formule K-1 zajęła 5. miejsce w kat. -65kg, a Kacper Pechcin zajął miejsce 9. w kat. -67kg.

Filippidis Filippos (KT Legia) w kat.-89kg zdobył srebrny medal. Srebro wywalczył też Marcin Blicharski (KT Legia) w kat. -79kg. Obaj legioniści rywalizujący w formule light contact przegrali niejednogłośnie z reprezentantami Anglii.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.