fot. Legiafutsal.com
REKLAMA
REKLAMA

Futsal

Występy Warszawskiego w towarzyskich meczach reprezentacji

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bramkarz futsalowej Legii, Tomasz Warszawski zaliczył dwa występy w narodowej reprezentacji, która w Chorwacji rozegrała dwa towarzyskie spotkania. Najpierw Polacy przegrali z Czechami 2-3 (1-1), a następnie pokonali ten sam zespół 4-3. Po zakończeniu drugiego meczu, odbyła się seria rzutów karnych, w której biało-czerwoni zwyciężyli 5-4.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.