Goncalo Feio - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kadra Legii na początek przygotowań

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłosiła 33-osobową kadrę, która będzie przygotowywała się do nowego sezonu. Oprócz zakontraktowanych w ostatnich dniach Kacpra Chodyny, Luquinhasa i Claude Goncalvesa pojawią się piłkarze wracający z wypożyczeń i młodzi z akademii - Jakub Adkonis, Jan Leszczyński, Mateusz Szczepaniak, Jakub Zieliński i Victor Karolak. W kadrze są także Artur Jędrzejczyk i Tomas Pekhart, którym kończyły się po sezonie kontrakty, ale klub zdecydował się kontynuować współpracę.



Kadra Legii na początek przygotowań:

Bramkarze (5): Dominik Hładun, Maciej Kikolski, Gabriel Kobylak, Kacper Tobiasz, Jakub Zieliński*

Obrońcy (8): Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Marco Burch, Steve Kapuadi, Viktor Karolak, Jan Leszczyński*, Radovan Pankov, Jan Ziółkowski

Pomocnicy (14): Jakub Adkonis*, Makana Baku, Jurgen Celhaka, Kacper Chodyna, Juergen Elitim, Claude Goncalves, Bartosz Kapustka, Patryk Kun, Luquinhas, Ryoya Morishita, Igor Strzałek, Mateusz Szczepaniak*, Wojciech Urbański, Paweł Wszołek

Napastnicy (6): Marc Gual, Blaz Kramer, Jordan Majchrzak, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek, Jakub Żewłakow

* - dołączą 19 czerwca.

Pierwszy mecz kontrolny zostanie rozegrany 21 czerwca o 13:00 z Odrą Opole i będzie on zamknięty dla publiczności. 22 czerwca drużyna wyleci na 10-dniowe zgrupowanie do Austrii.

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
robert szenfeld - 18.06.2024 / 14:58, *.landirenzo.pl

Rosołek znowu pionek nie do zbicia ....

odpowiedz
Lw - 17.06.2024 / 21:53, *.t-mobile.pl

A gdzie Krajewski.

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 17.06.2024 / 18:26, *.aster.pl

moim zdaniem świetny ruch z Urbańskim, czasem trochę przynudza przy pytaniach za więcej niż 40 tysięcy, ale jednak te kilkanaście lat prowadzenia programów w primie musi wreszcie zaprocentować. Jedyne co mnie uwiera to jakby nie było jest to jakieś tam nawiązanie do ITI, niemniej, dałbym mu szansę. Potrzeba nam zdolnych i doświadczonych

odpowiedz
MikeJones - 17.06.2024 / 18:26, *.centertel.pl

Tym składem to nie wiem czy za wiele ugramy.

odpowiedz
wojti - 17.06.2024 / 15:50, *.inetia.pl

Kadra zajebista...bałbym się grać przeciw takiej drużynie a tak serio będą znów plecy a później info , potrzebny czas na aklimatyzację. Czas pokaże ale szczerze wątpię by to była drużyna na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu.
Kto kumaty ten wie co w trawie piszczy.

odpowiedz
Nomad - 17.06.2024 / 17:07, *.t-mobile.pl

@wojti: A co w trawie piszczy? Nie mam info mieszkam na pustyni.

odpowiedz
Kamiko27 - 17.06.2024 / 14:20, *.centertel.pl

To nie ten Urbański panowie !

odpowiedz
jarekk - 17.06.2024 / 12:20, *.metrointernet.pl

Mozna napisac - zwycieskiego skladu sie nie zmienia.

odpowiedz
Karol - 17.06.2024 / 11:21, *.216.160

Cała nadzieja w tym Urbanskim, wczoraj kręcił Holendrami jak chciał. Reszta to nawet szkoda gadać.

odpowiedz
Fcm - 17.06.2024 / 15:41, *.centertel.pl

@Karol: ty tak poważnie? :D

odpowiedz
Lupus - 17.06.2024 / 11:09, *.centertel.pl

A co z Pekhartem?
Podpisał następny sezon, czy odchodzi

odpowiedz
arczi04 - 17.06.2024 / 14:23, *.chello.pl

@Lupus: przecież podpisał na kolejny rok

odpowiedz
Ka(L)afior - 17.06.2024 / 09:29, *.99.193

Fajnie ze Urbański odpalił, może być z niego pożytek!

odpowiedz
kurak - 17.06.2024 / 10:13, *..

@Ka(L)afior: xd

odpowiedz
Felek - 17.06.2024 / 09:16, *.netfala.pl

Ja myślę, że to będzie sezon Urbańskiego. W reprezentacji pokazuje się z dobrej strony, w Legii też da radę.

odpowiedz
bronek49 - 17.06.2024 / 17:43, *.vectranet.pl

@Felek: przecież to nie jest ten Urbański co gra w Legii

odpowiedz
Nieznany - 18.06.2024 / 23:52, *.stansat.pl

@Felek: to Hubert Urbański ten z milionerów

odpowiedz
B. - 17.06.2024 / 09:00, *.play-internet.pl

Z tym składem spokojnie uda nam się ugrać środek tabeli w połączeniu z LKE.

odpowiedz
don - 17.06.2024 / 08:43, *.net.pl

a kto to? Viktor Karolak?

odpowiedz
Ja Ag fans - 17.06.2024 / 02:46, *.centertel.pl

Legia znów polegnie

odpowiedz
Fa.Grotyńskiego - 17.06.2024 / 08:45, *.centertel.pl

@Ja Ag fans : Legią odzyska Mistrz!

odpowiedz
Wycior - 17.06.2024 / 14:46, *.vectranet.pl

@Ja Ag fans : Uważaj chłopcze żebyście w przyszłym sezonie nie spadli - wszyscy prowincjusze tak mają jak tylko coś ugrają…

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.06.2024 / 21:08, *.t-mobile.pl

A co z tym Carlosem, podobno zakceptowali warunki, i co pojechał na urlop, bez napastnika to my nic nie osiągniemy, Rosołek to nie jest napastnik.

odpowiedz
LLL - 16.06.2024 / 21:55, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Znacznie gorzej -to nawet nie jest piłkarz tylko wyrób piłkarzo-podobny,

odpowiedz
Syn księdza - 17.06.2024 / 13:35, *.plus.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Łun teraz na zgrupowaniu reprezentacji pierwszy plac ma co prawda ale Boliwia ostre cięgi w sparingach zbiera....

odpowiedz
Egon - 16.06.2024 / 20:29, *.waw.pl

Marny ten skład, a obrona, to już kompletna słabizna.

odpowiedz
Baku Baku to jest squad - 16.06.2024 / 20:16, *.99.202

Baku może odpalić!

odpowiedz
Adaś - 16.06.2024 / 19:41, *.play-internet.pl

Ruszać tyłek na zakupy bo to jest skład na 10 miejsce!

odpowiedz
Ibik - 16.06.2024 / 18:39, *.play-internet.pl

Jakim cudem w kadrze znalazł się synuś Żewłakowa? Taki dobry, że zasługuje na jedynkę? Nie sądzę.

odpowiedz
Wycior - 17.06.2024 / 08:16, *.vectranet.pl

@Ibik: A w ilu meczach go widziałeś??

odpowiedz
B. - 17.06.2024 / 08:59, *.play-internet.pl

@Ibik: tak, jest dobry. Pytanie dlaczego Mosór czy Włodarczyk nie gra w Legii a nie dlaczego jest Żewłakow.

odpowiedz
pytajnik - 17.06.2024 / 12:36, *.com.pl

@B.:
Że biby młody Mosór?! Od którego z poniższych obrońców Legii jest lepszy?
Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Steve Kapuadi, Radovan Pankov, Jan Ziółkowski.

odpowiedz
Zbigniew Mandziejewicz - 17.06.2024 / 14:07, *.t-mobile.pl

@pytajnik: Jest lepszy od Jędrzejczyka, Kapładiego i Pankowa. Cała trójka powinna zmienić kluby na 1-ligowe, a Artur to nawet tam mógłby sobie już nie poradzić. Potrzebujemy 2 środkowych na już.

odpowiedz
wrt - 17.06.2024 / 16:00, *.plus.pl

@B.: bo byli za slabi na pierwszy skład i nie chcieli grzać ławy

odpowiedz
B. - 17.06.2024 / 23:03, *.play-internet.pl

@pytajnik: Mosór jest lepszy od każdego naszego obrońcy a z całą pewnością jest młody i można go konkretnie sprzedać.

odpowiedz
Hiszpan - 16.06.2024 / 18:09, *.telnaptelecom.pl

Napad po byku. Już nikogo nie kupią?

odpowiedz
Trampek - 16.06.2024 / 22:28, *.125.113

@Hiszpan: Z przymrużeniem oka....No co ty trzech Rosołków to mało ?

odpowiedz