fot. Legia3x3.com
REKLAMA
REKLAMA

Kosz 3x3

Legionistki drugie w Pabianicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobiecy zespół Legii LOTTO 3x3 zajął drugie miejsce podczas turnieju LOTTO 3x3 Quest, który w niedzielę, 16 czerwca rozegrany został w hali MOSiR Pabianice. Nasz zespół zagrał w składzie: Marta Marcinkowska, Jowita Ossowska, Karolina Stefańczyk, Weronika Papiernik.

Legionistki pokonały kolejno cztery drużyny i wszystko wskazywało na to, że wygrają trzeci z kolei turniej w tym sezonie. W finale Legia prowadziła już z Isetią Marmara 16:12, ale później... punktowały już tylko rywalko, który wygrały 19:16. Za zajęcie drugiego miejsca nasz zespół otrzymał nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Jako, że finaliści turnieju w Pabianicach już wcześniej zapewnili sobie udział w turnieju finałowym (10-11 sierpnia w Katowicach) LOTTO 3x3 Quest 2024, kwalifikację otrzymał trzeci zespół - Isetia Potiad.

Wyniki legionistek:
Legia LOTTO 21:10 Galante Łódź
Legia LOTTO 18:13 Isetia Potiad
1/4 finału: Legia LOTTO 22:15 Ballskey
1/2 finału: Legia LOTTO 21:7 MUKS Piaseczno
Finał: Legia LOTTO 16:19 Isetia Potiad


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.