fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Znamy uczestników turnieju o Superpuchar Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Poznaliśmy komplet drużyn, które wezmą udział w turnieju o Superpuchar Polski za sezon 2023/24, który rozegrany zostanie pod koniec września bieżącego roku w Radomiu.

Po raz pierwszy o koszykarskie trofeum powalczą aż cztery zespoły - nie tylko mistrz (Trefl Sopot) i zdobywca Pucharu Polski (Legia Warszawa), ale również dwaj pozostali medaliści mistrzostw Polski z zakończonych w niedzielę rozgrywek 2023/24, a mianowicie King Szczecin (srebrny medalista) oraz WKS Śląsk Wrocław (brązowy medalista).

Turniej o Superpuchar Polski rozegrany zostanie w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Andrzeja Struga 63 w Radomiu, która może pomieścić 5029 kibiców. W sobotę, 28 września rozegrane zostaną dwa półfinały, dzień później - finał. Rok później turniej finałowy o Superpuchar Polski odbędzie się w Inowrocławiu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.