REKLAMA
REKLAMA

Dzień Dziecka z Legią w Szczecinku po raz szósty!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legijny fanklub ze Szczecinka już po raz szósty zorganizował piknik z okazji Dnia Dziecka z Legią Warszawa. Ten odbył się w ostatnią sobotę, 15 czerwca na terenie szczecineckiej Ślusarni. Pogoda dopisała, dopisała również frekwencja - zebrało się liczne grono najmłodszych, którzy od małego wychowywani są w legijnej wierze, w myśl hasła "Ludzie Wierni Barwom".

W Szczecinku pojawiło się mnóstwo rodzin, także z innych, okolicznych miejscowości, jak i delegacja fanów ze stolicy. Wraz z Misiem Kazkiem, który zabawiał dzieciaki. Dzieci mogły liczyć na masę atrakcji - zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie twarzy, przyczepianie kolorowych warkoczyków, zabawy w pianie, czy turniej w Fifę. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, legijne balony. Były słodkości, w tym wata cukrowa, napoje, a także co nieco na ciepło.

Wielkie brawa za organizację z takim rozmachem imprezy dla legijnego fanklubu ze Szczecinka.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Tymon - 18.06.2024 / 16:26, *.tpnet.pl

Saszka z Ekipą robicie kozacką robotę... Szacunek

odpowiedz
Y-D - 17.06.2024 / 14:07, *.warszawa.pl

ten FC działa na takiej petardzie ,że ja nie mam pytań !! Czapki z głów przed Nimi

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.