Jean Pierre Nsame w LTC - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Legia dopięła transfer napastnika!

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

Nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie Jean Pierre Nsame. Według naszych informacji transfer napastnika jest już dopięty, a Kameruńczyk przechodzi właśnie testy medyczne. 31-latek ma zostać wypożyczony do stołecznej drużyny z możliwością wykupu, która ma oscylować na 2 miliony euro.



Jean Pierre Nsame większość swojej kariery spędził w szwajcarskim potentacie - BSC Young Boys. W Szwajcarii był niezwykle skuteczny, łącznie w 242 występach zdobył 140 bramki, do których dołożył 39 asyst. Z Young Boys zdobył 6 mistrzostw Szwajcarii oraz 2 krajowe puchary. Wystąpił także w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz 3-krotnie w Lidze Europy. W sezonach 2019/2020 i 2020/2021 był wybierany najlepszym piłkarzem szwajcarskiej Super Ligi, a w rozgrywkach 2019/20, 2020/21 i 2022/23 zdobywał koronę króla strzelców tych rozgrywek. Wcześniej Kameruńczyk przebywał w Angers SCO, Amiens SC, Servette FC oraz Venezii FC. W zeszłym sezonie na szwajcarskich boiskach zagrał 21 razy, zdobył 12 bramek i 2 asysty. Zagrał także w 4 spotkaniach Ligi Mistrzów. W zimowym oknie transferowym trafił do włoskiego Como 1907 grającego na poziomie Serie B, gdzie nie przebił się do drużyny i wystąpił w zaledwie 8 meczach (187 minut), zdobywając 1 asystę. Kameruńczyk jest również reprezentantem swojego kraju. W kadrze zadebiutował w 2019 roku, ale do dziś zagrał tylko 4 razy. Był także powołany na zeszłoroczne Mistrzostwa Świata, ale nie pojawił się na boisku choćby na minutę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
Babus - 18.06.2024 / 18:30, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Przeczytaj Kolego sam siebie: "managerowie ciągną kasę z prowizji od klubu przy podpisywaniu umów. A skauci to pracownicy klubu." To kto zarabia na nietrafionych transferach? A kto traci?
Ja naprawdę chciałbym, żeby ten nowy napastnik się sprawdził. Jednak doświadczenia ostatnich lat nie napawają mnie optymizmem. Obejrzałem akcje gościa, przeczytałem setki opinii, i nie jestem optymistą, niestety. Obym się mylił, dla dobra naszego ukochanego Klubu.
Po ostatnich wyczynach zakupowych trudno być dobrej myśli. I proszę, nie stosuj taniego populizmu: ty byś nie chciał żadnego transferu. To nie jest prawda i obraża to moją inteligencję. Na takim poziomie wolę nie dyskutować.
Ja chcę tylko, by bardzo dobrze opłacani pracownicy Klubu, któremu kibicuję od zawsze, i wspieram go również finansowo kupując bilety, równie dobrze wykonywali swoją pracę. Bo ostatnie sezony nie świadczą o nich dobrze.
Tyle i tylko tyle.

odpowiedz
Opcja wykupu - 18.06.2024 / 18:02, *.tvksmp.pl

I elegancko. Jeśli nie odpali, w co wątpię, to się go odda. Jeśli odpali, to można wykupić i być może sprzedać Turkom czy Grekom z zyskiem. Cóż można więcej chcieć przy naszym budżecie?

odpowiedz
Kkk - 18.06.2024 / 20:52, *.pio-net.pl

@Opcja wykupu: sprzedać 32 letniego kameruńczyka powyżej 2 baniek euro, na 100%

odpowiedz
Perr - 18.06.2024 / 17:14, *.fastarswiatlowod.pl

31 latek wypożyczony na sezon, nawet jeśli odpali to w życiu go nie wykupią w wieku 32 lat za 2M eurósów, chyba Szwajcarzy się przejadą na tym wypożyczeniu albo ma jakąś ukrytą kontuzje lub inne problemy.

odpowiedz
Hakon - 18.06.2024 / 20:37, *.plus.pl

@Perr: skoro to taki kot to czemu w serie b nie zrobił kariery

odpowiedz
Gizior - 18.06.2024 / 17:12, *.alfa-system.net

Z Gualem zdobędą łącznie 40bramek w lidze :)

odpowiedz
DanieLo - 18.06.2024 / 14:56, *.myvzw.com

Ciekawe. Życzę powodzenia i dużej ilości strzelonych bramek.

odpowiedz
Egon - 18.06.2024 / 09:05, *.waw.pl

Bardzo ciekawy transfer.
W Szwajcarii Nsame strzelał masę goli, miał asysty.
Co prawda ostatnio we Włoszech szło mu gorzej, ale Włochy, to nie nasza słaba liga.

odpowiedz
robal - 18.06.2024 / 07:58, *.centertel.pl

Dobrze ,że wypożyczenie.Zobaczymy czy się sprawdzi. Przydałby się jeszcze jakiś pewniak do ataku bo w tym przypadku na dwoje babka wróżyła

odpowiedz
Witam - 18.06.2024 / 07:12, *.inetia.pl

Ściągamy zawodników, klubu który ma tego samego sponsora na koszulkach.

Przypadek?

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2024 / 05:25, *.bredband2.com

Obstawiam ze zagra mecz, dwa a pozniej podobnie jak kaleka kramer bedzie sie wiecznie leczyl.

odpowiedz
Bajka - 17.06.2024 / 23:33, *.com.au

31 lat hahaha, kolejny cudotwórca na emeryturze.

odpowiedz
Wa(L)us - 18.06.2024 / 09:00, *.centertel.pl

@Bajka : A co mówiłeś jak przychodził i odchodził Josue.

odpowiedz
T-1000 - 18.06.2024 / 10:01, *.plus.pl

@Wa(L)us:
Josue nie sprawił, że Legia powróciła na ścieżkę mistrzowską. To musi być wysiłek całego zespołu. A Josue tego zespołu nie windował po MP.

odpowiedz
Koko - 17.06.2024 / 23:31, *.net.pl

W końcu napastnik z prawdziwego zdarzenia!

odpowiedz
Tomala - 17.06.2024 / 23:03, *.plus.pl

Nsame grając w Young Boys grał bardzo dobrze także nie skrešlał bym go tak szybko a kogo my mamy w napadzie??..

odpowiedz
Bellial - 17.06.2024 / 22:57, *.co.uk

Będzie kotem

odpowiedz
Gienio - 17.06.2024 / 22:48, *..

Na emeryturę przyjeżdża poimprezować w Warszawie.

odpowiedz
gLc - 17.06.2024 / 22:43, *.vectranet.pl

Kot, czy ogór?

odpowiedz
Mizeria Miodulskiego - 18.06.2024 / 09:45, *.98.196

@gLc: OGÓR

odpowiedz
M3 - 17.06.2024 / 22:39, *..

Jemu już się nie chce. Po co ściągać takich grajków? 2 liga włoska była za mocna? Potrzeba nam młodych i zdolnych!

odpowiedz
Markus Merk - 18.06.2024 / 10:44, *.play-internet.pl

@ M3: Przecież masz młodych, zdolnych Rosołek i Majchrzak.

odpowiedz
Syn trenera - 17.06.2024 / 22:18, *.netfala.pl

3 lata temu byłoby nie do pomyślenia, żeby trafił do Legii, z drugiej strony dziwne , że nikt z możnych go z tej Szwajcarii w najlepszych sezonach nie wyjął... Oby był jak Ljuboja i Nikolić, a nie jak Eduardo........Czas pokaże... ktoś mądrze napisął czemu nie gral w Como... mieli pake szli na awans,... Na papierze przekot ale 3 lata temu :)

odpowiedz
Saper - 17.06.2024 / 21:58, *.centertel.pl

Co z tym Fernandezem już wszystko miał załatwione i gdzud jest?

odpowiedz
Copa America - 17.06.2024 / 23:14, *.eircom.net

@Saper: Fernandez jest na zgrupowaniu. Boliwia zaczyna za tydzień Copa America

odpowiedz
Dr Bomba - 17.06.2024 / 21:44, *.plus.pl

31 szrot. Kontrakt marzeń doatał a po sezonie odejdzie.
Mam szczerą nadzieję, że się mylę

odpowiedz
Ffff - 17.06.2024 / 21:19, *..

Wystarczy aby szybko biegał. Reszta jakoś pójdzie.

odpowiedz
exsa - 17.06.2024 / 21:15, *.orange.pl

Jeszcze starszy bo od poprzedniego transferu to nie tak miało być nie w tą stronę czyli dokąd zmierzasz. LEGIO

odpowiedz
Marcin - 17.06.2024 / 20:44, *.chello.pl

Nie grał w Como bo doszedł w zime i przegrał rywalizację z cutrone który rozgrywał świetny sezon a Como walczyło skutecznie o awans i to cała tajemnica. Transfer jak dla mnie dobry a jak dobry to się okaże. Nie szukajcie dziury w całym

odpowiedz
Fartem daleko nie zajdziemy - 17.06.2024 / 18:58, *.plus.pl

Ciekawe czemu nie grał ... ma ktoś znajomych kibiców w Szwajcarii albo we Włoszech?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 18.06.2024 / 08:45, *.183.224

@Fartem daleko nie zajdziemy : Jestem z Nowych Włoch. Nie widziałem go w KS Przyszłość.

odpowiedz
Bellial - 18.06.2024 / 18:25, *.co.uk

@Fartem daleko nie zajdziemy : bo jego konkurent w ataku miał sezon życia i to głównie dzięki jego bramkom Como jest ponownie w Serie A . Trener nie chciał zmienić czegoś co dobrze działa. Inna sprawa, że przyszedł w przerwie zimowej,co też nie było zbyt korzystne pod kątem rywalizacji. Suma odstępnego nie będzie żadnym problemem ( Włosi chętnie się go pozbędą za 200-300 tys€ ) w przeciwieństwie do zarobków....bo kontrakt ma bardzo wysoki ( L obecnie płaci ok 50% i jest to jedena z najwyższych " pensji " w naszej lidze ) . Jeśli będzie grał to 20 bramek w sezonie minimum .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.06.2024 / 18:55, *.orange.pl

Wygląda na dobrego piłkarza. Ale kibicom nigdy nic nie pasuje. Warunki transferu również wydają się być spoko, bo wypożyczenie gracza w tym wieku bez konieczności zakupu to jest świetna opcja. Do Legii nigdy nie będzie transferu zza granicy, który nie będzie budził jakichś wątpliwości. Nawet jeśliby miał przyjść jakiś niepodważalny kocur to i tak powiecie, że przychodzi, bo nie ma ambicji, albo że ma ukrytą kontuzję, czy co tam jeszcze. Wypożyczenie takiego gracza to jest duża rzecz i zarazem ruch rozsądny. Właśnie takich transferów powinniśmy oczekiwać - perspektywiczni Polacy i doświadczeni gracze zza granicy o wysokim poziomie. Nikt z Was nie ogląda Serie B czy szwajcarskiej 1 ligi (lub prawie nikt). Ale każdy z Was jest mądrzejszy od działu skautingu i pionu sportowego. Ogarnicie się.

odpowiedz
Babus - 17.06.2024 / 19:26, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Dokładnie to samo czytałem niedawno o Gilu Diasie!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.06.2024 / 20:11, *.orange.pl

@Babus:

To jakich transferów byś oczekiwał? Podaj przykładowe nazwiska wzmocnień, które uważasz za odpowiednie.

odpowiedz
Góralu spadaj do Hal - 17.06.2024 / 20:26, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Sam się ogarnij. Już tyle było szrotu sprowadzane i szumne zapowiedzi i baśnie jacy to klasowi piłkarze i ile wniosą do Ekstraklapy, że mało kto jeszcze wierzy, że coś wypali. Nie poradził sobie w 2 lidze Włoch, czy to nic nie znaczy? Czy Legia jest gorsza od średniaka z serie B? Coś musi być na rzeczy. Kibice są rozczarowani, staraj się ich zrozumieć. Tylko żebyś nie pisał jak kiedyś pewien kasztan, że oczekujemy nie wiadomo kogo, Mbappe czy innego Haalanda. Wiemy jakie są możliwości klubu ale każdy chce przyzwoitych transferów godnych tego klubu, a co dostajemy? Niestrawny Rosół?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.06.2024 / 20:44, *.orange.pl

@Góralu spadaj do Hal:

No to wymień chociaż trzech piłkarzy, którzy Twoim zdaniem byliby okej.

odpowiedz
Kibic - 17.06.2024 / 23:33, *.net.pl

@Mateusz z Gór: rozsądny komentarz to aż miło przeczytać

odpowiedz
Babus - 18.06.2024 / 09:26, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Wiesz, nie jestem zatrudniony w klubie jako łowca talentów, nie biorę za to dobrych zapewne pieniędzy, więc nie będę proponował żadnych nazwisk. Myślę jednak, że Włodarczyk byłby dobrym przykładem, że są jacyś porządni napastnicy, których Legia pozbyła się lekką rączką.
A w tym przypadku jest jakiś mały plus, że to tylko wypożyczenie, więc w przypadku słabych osiągnięć szybko pozbędziemy się grajka.

odpowiedz
Markus Merk - 18.06.2024 / 10:47, *.play-internet.pl

@Babus: Włodarczyk to drewno, niezły dowcip.

odpowiedz
Babus - 18.06.2024 / 11:49, *.orange.pl

@Markus Merk: Od Rosołka, Pekharta i Kramera na pewno lepszy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.06.2024 / 13:09, *.orange.pl

@Babus:

No właśnie. Mimo to, podobnie jak wielu, dopuszczasz się krytyki tych skautów w oparciu o historyczne niewypały transferowe, statystyki z internetu i ogólne podejrzenie, że coś musi pójść nie tak. Przykład Gila Diasa wspomniany wyżej to jest dobry przykład. Piłkarz był w wielu dobrych klubach, gdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Tam była lampka alarmowa dlaczego. Ale warunki jego kontraktu z Legią na wypożyczeniu zdaniem JZ były bardzo korzystne i niewygórowane, podjęto ryzyko, które nie wypaliło, ale nie było to duże ryzyko w kontekście kosztów. I podobnie powinno być z nowym napastnikiem, za którym przemawia znacznie więcej pozytywów, niż za Portugalczykiem. Trzeba dać szansę ludziom, którzy te transfery robią, bo jak sam mówisz, tym się w klubie zajmują i wierz mi, że w ich interesie jest to, żeby ci gracze wypalili. Bo po co komu skauci, którzy dostarczają do klubu złych piłkarzy. Dlatego nie można z góry zakładać, że i tym razem coś pójdzie źle. Mogłoby się wydawać, że taki piłkarz jak nasz nowy napastnik jest poza zasięgiem Legii, więc możliwość jego pozyskania na korzystnych warunkach trzeba potraktować jako szansę, a nie zagrożenie. Ogólnie cała polityka transferowa w tym okienku jak na razie nie wygląda na ruchy od czapy. Więc dajmy im szansę.

odpowiedz
Babus - 18.06.2024 / 15:57, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Dopuszczam się krytyki skautów dlatego, że jako kibic MOGĘ TO ROBIĆ, oraz dlatego że 70-80 procent transferów Legii jest chybionych. Gdyby co trzeci zawodnik był niewypałem, nic bym nie mówił. Ale u nas TYLKO CO CZWARTY CZY PIĄTY jest trafiony!
I cytuje Twoje słowa: "Bo po co komu skauci, którzy dostarczają do klubu złych piłkarzy" Ja myślę, że po to, by od menadżerów dostawać prowizje za zatrudnienie ich podopiecznych.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.06.2024 / 17:23, *.orange.pl

@Babus:

Skauci nie dostają prowizji od managerów. Managerowie reprezentują zawodników i ciągną kasę z prowizji od klubu przy podpisywaniu umów. A skauci to pracownicy klubu, którzy obserwują zawodników. Zwróć uwagę, że sam wcześniej powiedziałeś, że jesteś kibicem, dlatego nie masz swoich faworytów do wzmocnienia zespołu. A teraz mówisz, że krytykujesz nowy transfer, bo większość transferów do klubu jest ostatnio chybiona. Innymi słowy, oczekujesz że Legia nie będzie sprowadzać w ogóle piłkarzy, bo za często jej nie wychodzi i powinna się skupić na własnym ogródku, jak choćby Włodarczyk, którego wspomniałeś. Idąc Twoim tokiem rozumowania... skrytykowałbyś każdy transfer do klubu, nieważne kto miałby do Legii trafić.

odpowiedz
Babus - 18.06.2024 / 20:42, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Źle wysłałem odpowiedź. Jest na górze wątku, trafisz.
Pozdrawiam.

odpowiedz
Mieszko V - 17.06.2024 / 18:36, *.t-mobile.pl

Coś musi być z nim nie tak. Nie bez powodu Young Boys wypożyczyło go do serie B mimo, że wcześniej strzelał jak Kałasznikow. Nie bez powodu nie poradził sobie we Włoszech. Albo kontuzje, albo przestał poważnie podchodzić do treningów i meczów co by mnie nie dziwiło, bo w takim wieku stracił nadzieję na poważny transfer, a swoje zarobił. Albo jakiś nałóg, a klub z Berna to zataja albo jakiś nałóg (chla?). Przypuszczam, że kontuzje i będzie jak z Eduardo.

odpowiedz
LLL - 17.06.2024 / 22:27, *.centertel.pl

@Mieszko V: Miałem napisać dokładnie to samo ale dzięki Tobie nie muszę . Dzięki koLego.

odpowiedz
(L) eonardo - 17.06.2024 / 18:24, *.inetia.pl

Jeżeli oficjalnie ma lat 31 , to tak w realu , w afrykańskich realiach debiutów w kadrach młodzieżowych , jakieś 35 wiosen ma.

odpowiedz
Bb - 17.06.2024 / 18:22, *.vectranet.pl

A kiedy wyprzedaż szrotu który od lat mamy przyjemność oglądać ?

odpowiedz
ja - 17.06.2024 / 18:20, *.chello.pl

Ciekawe ile on ma lat?

odpowiedz
Staszek - 17.06.2024 / 18:51, *.98.21

@ja: Z gęby wygląda na około 50. Ciekawe czy ma reumatyzm.

odpowiedz
geds - 17.06.2024 / 18:13, *.chello.pl

Brzmi naprawdę bardzo dobrze. Nie wiem tylko czemu tak źle mu poszło w serie B. Czasem koło 30-tki niektórym pilkarzom już nie chce się ciężkk pracować. Czasem wcześniej, bo bądź co bądź taki Chukwu w silnym Molde to był naprawdę kawał piłkarza, a u nas...

odpowiedz
Miała być Bombazo a jest Ogórazo - 17.06.2024 / 18:11, *.216.65

To jest ten BOMBAZO? Ten debeściak? Przecież to jakiś marny kapiszon, emerytowany król strzelców ci przepadł w Serie B. Z czym do ludzi.

odpowiedz
Sarcastico - 17.06.2024 / 18:38, *.com.pl

@Miała być Bombazo a jest Ogórazo: Szanuję za trzeźwe podejście, bez emocji. Gdyby tak z 90% z nas myślała, to może nie byłoby tej całej farsy.

odpowiedz
Franklin Erezaba Mojdoh - 17.06.2024 / 18:07, *.216.2

Jak nic krencony licznik, pewnie ma pod czterdziestkę.

odpowiedz
Dedi - 17.06.2024 / 18:05, *.plus.pl

Wow ..... Serio ? Taki napastnik u nas?? To jest naprawdę znane nazwisko ! Statystyki w lepszej lidze od naszej świetne!! Przecieram oczy mamy też swojego kocura teraz.

odpowiedz
Hiszpan - 17.06.2024 / 17:58, *.play-internet.pl

Ciekawe czemu nie grał w Como? Kontuzja czy leń w upie....

odpowiedz
Blade - 18.06.2024 / 12:29, *.net.pl

@Hiszpan:
Przyszedł w połowie sezonu, a rywalizował z Patrickiem Curtone, wartym obecnie 5mln euro. Na jesień jeszcze regularnie strzelał w Szwajcarii

odpowiedz
Haaaa - 17.06.2024 / 17:48, *..

Wykup zawodnika 32 letnego za 2 miliony Euro xD

odpowiedz
Matias - 17.06.2024 / 17:46, *.vectranet.pl

Ja pier&ole ???????????????????????????????????? cyrk na kółkach

odpowiedz
Michał - 17.06.2024 / 17:36, *.inetia.pl

Coś za młody ten snajper :D Jak taki świetny napastnik to ciekawe czego go najpierw wypożyczamy. Zieliński - out!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 17.06.2024 / 17:12, *.plus.pl

Zarabiał we frankach to zasuwał. Zobaczymy czy za złotówki będzie mu się chciało.

odpowiedz
Januszek - 17.06.2024 / 17:11, *.chello.pl

.....bedzie taki z niego kocur jak z Rosolka

odpowiedz
alessandro - 17.06.2024 / 17:08, *..

W piłce jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Nsame przez pół roku nie strzelił gola w Serie B. Druga sprawa to piłkarze z Afryki i ich prawdziwy wiek, ten ma w papierach 31 lat, hmm… wystarczy wpisać w google Nsame Como - siwa broda na zdjęciach, takze tak

odpowiedz
Bb - 17.06.2024 / 18:51, *.vectranet.pl

@alessandro: Ja mam 30 lat i też mam pełno siwych włosów i co z tego? Niektórzy tak mają proste

odpowiedz
Byniu - 17.06.2024 / 16:59, *.centertel.pl

Zobaczymy myślę ,że ważna jest aklimatyzacja żeby się u nas dobrze poczuł i przyjął. W Szwajcarii król,a we Włoszech przepadał więc gwarancji nie ma żadnej. Czas pokaże

odpowiedz
Anthrax - 17.06.2024 / 16:59, *.t-mobile.pl

Na wiosnę grał w drugoligowym słabiutkim Como i nie dawał rady. Coś mi się zdaje, że ma przebitą metrykę jak wielu Afrykańczyków ściąganych za młodu do Europy i jest starszy o kilka lat. Podobnie było z Olisadebe, do pewnego momentu grał na dobrym poziomie, a w wieku 30 lat był już piłkarskim emerytem. U czarnoskórych graczy ciężko określić wiek.

odpowiedz
Szpic - 17.06.2024 / 17:54, *.chello.pl

@Anthrax: Chłopie nie masz pojęcia co wypisujesz. To słabiutkie Como pod Fabregasem jako trenerem awansowało do Serie A. Pomyśl zanim puścisz takiego bąka.

odpowiedz
Kobo(L)t - 17.06.2024 / 16:58, *.vectranet.pl

Niby bomba, ale coś tu śmierdzi niewypałem. 31 lat ( jak licznik cofany to lipa), zmarnowane ostatnie pół roku, czyli odbudowa jak zawsze. Wygląda na gracza jednej ekipy. Dobrze, że wypożyczenie.

Trzymam kciuki, abym się pomylił

odpowiedz
Takesure Chinyama - 17.06.2024 / 16:51, *.t-mobile.pl

To chyba wreszcie transfer który można nazwać bombą transferową! 6 razy mistrzostwo Szwajcarii i 3 razy król strzelców ligi silniejszej i bogatszej od naszej żałosnej ekstraklasy to nie byle co. Z aklimatyzacją nie powinno być problemów byleby go zgrać z Gualem, bo Pekhart czy Kramer to tylko jako jokerzy z ławki. Już kiedyś inny zawodnik z tego kraju zrobił furorę w lidze, a nazywał się Zeigbo. Młodsi go nie pamiętają, bo to z czasów Daewoo ale długo u nas nie pograł i trafił do ligi włoskiej. Z nim będzie podobnie jak nastrzela bramek to go wykupi jakiś turecki albo grecki klub, bo ma więcej kasy. Trudno, takie jest prawo rynku. Dobrze, że mamy prawo pierwokupu to się na nim zarobi jeśli odpali w lidze. Jeszcze kogoś konkretnego na skrzydło, 2 stoperów i najbliższy sezon może być bardzo fajny.

odpowiedz
Pawku - 17.06.2024 / 16:58, *.aster.pl

@Takesure Chinyama:

odpowiedz
Pawku (L) - 17.06.2024 / 17:00, *.aster.pl

@Takesure Chinyama: Zeigbo był z Nigerii.

odpowiedz
Millwall06ban - 17.06.2024 / 17:18, *.autocom.pl

@Takesure Chinyama: Zeigbo był nigeryjczykiem.

odpowiedz
grzesiek - 17.06.2024 / 17:19, *.centertel.pl

@Takesure Chinyama: takich pilkarzy powinnismy sciagac. Niby u kresu kariery ale powinien jeszcze nam sporo dać jakości.

odpowiedz
Bolan - 17.06.2024 / 17:27, *.centertel.pl

@Takesure Chinyama: Zeigbo był z Nigerii nie z Kamerunu

odpowiedz
Jose Kante - 17.06.2024 / 17:44, *.play-internet.pl

@Takesure Chinyama:
Zeigbo był Nigeryjczykiem, do tego wielkim talentem i w obecnych czasach nie mielibyśmy szans na wyłowienie go. Tak więc, kolego daj na luz i zastanów się czy potrzeba nam sprowadzać z opcją wykupu za 2 mln euro BYŁEJ gwiazdy ligi szwajcarskiej. Nie sądzę żeby to był drugi Lewandowski że szczyt formy przyjdzie na 32 urodziny. Mam nadzieję że się pomyle.

odpowiedz
zDo(L)ny - 17.06.2024 / 16:51, *.play-internet.pl

Napastnika definiują liczby. A on je ma, więc powinno być dobrze. Ostatnim napastnikiem, który przychodził do Nas z liczbami był Nicolic. Trochę czasu minęło.

„Liczby” to nie kilkanaście bramek w jednym, bardziej udanym sezonie. „Liczby” to suma bramek w karierze, a on podbija pod 200.

odpowiedz
Barnaba - 17.06.2024 / 17:34, *.orange.pl

@zDo(L)ny: A pamiętasz, jakie liczby miał brazylijski Chorwat? I jak "znakomicie" poszło mu w Legii?

odpowiedz
Babus - 17.06.2024 / 19:23, *.orange.pl

@zDo(L)ny: Chyba nie takie miał nazwisko Nemanja. Coś ty jednak mało zDoLny jesteś...

odpowiedz
Kowal - 17.06.2024 / 16:49, *.206.240

Absolutny kocór. Jak zagra w połowie to co w YBB to będzie absolutną gwiazdą ligi.

odpowiedz
Wito - 17.06.2024 / 16:30, *.7.35

Widać, że to klasowy napastnik. 31 lat to sporo ale facet to seryjny strzelec goli więc trzymajmy kciuki .

odpowiedz
Eddie - 17.06.2024 / 16:29, *.aster.pl

oby on nie był jak Franklin Mudoh koło 2000 roku
a nie wiecie czy on nie handlował na koronie Stadionu Dziesięciolecia

odpowiedz
Kuzyn Mudoha - 17.06.2024 / 18:07, *.135.158

Mudoh to był prawdziwy handlarz. Z krwi i kości. Szczegol ze był sprowadzany jako piłkarz....

odpowiedz
Kill illuminati - 17.06.2024 / 16:27, *.chello.pl

Wszystko pięknie tylko pytanie: skoro przez 3 lata był królem strzelców to czemu Szwajcarzy wypożyczyli go do serie B??? Coś tu nie pasuje.

odpowiedz
q@q.pl - 17.06.2024 / 16:21, *..

Eeeeee..... Chyba nie bardzo kumam. Po co, na co i dlaczego? Nie jestem przekonany...

odpowiedz
wrt - 17.06.2024 / 16:20, *.plus.pl

Wymiatal w Szwajcarii ,a tak slabo mu poszlo w serie b, dziwne ,oby u nas sie odbudowal

odpowiedz
Miro - 17.06.2024 / 16:06, *.com.pl

ogór czy kocur?

odpowiedz
Żmija - 17.06.2024 / 16:35, *.vectranet.pl

@Miro: Kiedyś ewidentnie kocur, ale najlepsze lata ma chyba za sobą. Ale Rosołka i tak odsadzi o lata świetlne.

odpowiedz
Pedro Tarchomin - 17.06.2024 / 16:01, *.centertel.pl

Kocur

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 17.06.2024 / 15:57, *.mm.pl

Wykup 32-latka (w przyszłym roku) za 2 miliony euro? Raczej się nie zdarzy.

odpowiedz