Miszta odchodzi z Legii

Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

W maju pojawiła się informacja, że Rio Ave podjęło decyzję w sprawie wykupu Cezarego Miszty z Legii Warszawa. Ostatecznie portugalski klub skorzystał z opcji wykupu i transfer doszedł do skutku.

REKLAMA


Bramkarz był wypożyczony do portugalskiego klubu na pół roku w styczniu. Wystąpił w jednym meczu.


W barwach Legii Miszta rozegrał 36 spotkań.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.