Filip Rejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Rejczyk w Śląsku Wrocław

źródło: Śląsk Wrocław

Filip Rejczyk został zawodnikiem Śląska Wrocław, z którym związał się dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.



18-letni pomocnik w poprzednim sezonie wystąpił w 6 spotkaniach w barwach Legii Warszawa. Latem nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu ze stołecznym klubem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
No to pa! - 18.06.2024 / 13:26, *.com.pl

Proszę pogadaj z Magierą, czy przy okazji nie łyknąłby Rosołka?
Zwolniło się miejsce w napadzie po Exposito.

odpowiedz
M - 18.06.2024 / 11:42, *.play-internet.pl

Kolejny do listy z młodych na których można było zarobić...

odpowiedz
Pusia - 18.06.2024 / 06:18, *.vectranet.pl

Kiepski dołączył do kiepskich, takich w Legii nam nie potrzeba.

odpowiedz
Ronaldo - 17.06.2024 / 23:14, *.myvzw.com

Zamiast dać mu chociaż ten minimalny limit minut żeby przedłużyć z automatu to odszedł za darmo…Najgorsze że nie uczymy się na błędach i ludzie którzy są za to odpowiedzialni biorą dużą kasę. No ale nic pół miliona trzeba też było zapłacić za brak minut młodzieżowców po co nam paru perspektywicznych grajków jak można mieć drużynę oldboyów ????

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 17.06.2024 / 22:09, *.plus.pl

Zgadnijcie jaki gracz Śląska nam zapakuje w lidze bramkę

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.06.2024 / 22:07, *.netfala.pl

To tego kasztaniaka Pekharta i lebiege Rosołka zostawiamy a młodego do Słąska będzie jak z Włodarczykiem i Mosórem...

odpowiedz
Paczkomat - 18.06.2024 / 12:02, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: przecież Włodarczyk to
mega drewno, a Mosór to wyrobnik ligowy w sam raz na Piast.

odpowiedz
exsa - 17.06.2024 / 21:29, *.orange.pl

Jednak się sprawdziło tak odchodzą młodzi a przychodzą starzy po trzydziestce to kto bedzie biegał po murawie hybrydowej

odpowiedz
ws - 17.06.2024 / 20:10, *.play-internet.pl

Powodzenia. Bez szans na grę w Legii a szkoda żeby męczył się w dwójce. Zobaczymy co naprawdę jest wart.

odpowiedz
Maja - 17.06.2024 / 20:08, *.22.37

nich idzie nic by z niego nie było. Pełno tego szrotu już było.

odpowiedz
LG - 17.06.2024 / 20:31, *.com.pl

@Maja: po co chłopaka obrażasz? Należy życzyć mu powodzenia. Powalczy w Śląsku o swoje marzenia i rozwój.

odpowiedz
Hmm - 17.06.2024 / 21:21, *.160.161

@Maja: a kim ty jesteś żeby go obrażać kibicu niedzielny!?

odpowiedz
Heniek - 18.06.2024 / 11:20, *.236.48

@Hmm: jeszcze mu kanapki spakować:)

odpowiedz