FC Botosani - Legia Warszawa, czerwiec 2023 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia zagra z FC Botosani

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Austriackie media informują, że podczas letniego zgrupowania w Kranzach Legia zmierzy się w towarzyskim meczu z rumuńskim zespołem FC Botosani. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17 na Kaiserwinkl Arena w Kössen.Legioniści będą przebywać w Austrii w dniach 22 czerwca - 1 lipca. 24 czerwca zmierzą się w Jenbach z rumuńską Universitateą Craiova. Sparing z FC Botosani ma zastąpić pojedynek z Panathinaikosem Ateny, który nie dojdzie do skutku. Trzecim rywalem "Wojskowych" ma być Pafos FC z Cypru.

Sparingpartnerzy mogą jeszcze ulec zmianie.

Legia zmierzyła się z FC Botosani w czerwcu ubiegłego roku, również w Austrii.

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.