Jean-Pierre Nsame - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA
REKLAMA

Nsame: Przyszedłem tutaj, żeby wygrywać

źródło: legia.com

- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt. Wszystko co tu dziś zobaczyłem, zrobiło na mnie duże wrażenie. Mam nadzieję na fantastyczny sezon. Sprawdzałem informacje o klubie. Wiem, że Legia ma fantastycznych i fanatycznych kibiców. To świetnie. Przyszedłem tutaj, aby wygrywać - powiedział po podpisaniu kontraktu z Legią Warszawa Jean-Pierre Nsame.

- W klubie czuć ducha zwycięstwa. Musimy wygrać ligę i puchar. Legia musi wrócić na najwyższe miejsce w Polsce - dodał napastnik.



- Jean-Pierre Nsame jest bramkostrzelnym napastnikiem, wielokrotnie był najlepszym strzelcem w mocnej lidze szwajcarskiej. Liczymy na to, że w Ekstraklasie będzie robił to w podobny sposób. Zainteresowaliśmy się nim już rok temu. Nsame wpisuje się w profil zawodnika, którego potrzebujemy. Zależało nam na pozyskaniu napastnika, ponieważ naszym wyjściowym ustawieniem będzie formacja z dwoma takimi piłkarzami. W tym ustawieniu rola ich i wahadłowych będzie kluczowa. Musimy mieć dużą i mocną konkurencję przy naszym sposobie gry - powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
FC_ŻYRARDÓW - 21.06.2024 / 15:48, *.4.114

Od Rosołka będzie na pewno lepszy, czyli progres jest

odpowiedz
Zakład Utylizacji Odpadów - 21.06.2024 / 12:56, *.centertel.pl

witamy

odpowiedz
lol - 21.06.2024 / 07:17, *.cyfrowypolsat.pl

weżcie mnie do Legii ja tez chce wygrywać !!!

odpowiedz
us - 21.06.2024 / 06:55, *.inetia.pl

to idź stąd bo tu się przegrywa.

odpowiedz
biaLy - 21.06.2024 / 02:29, *.aster.pl

Wielka niewiadoma ten zawodnik. Tak jak Baku miał być nie wiadomo jaki napadzior a wyszło jak zwykle czyli marny grajek. Legii nie stać na kolejny zmarnowany sezon.

odpowiedz
Skład L - 20.06.2024 / 21:00, *.aster.pl

Prawi środkowi Obrońcy: Pankov, Jędrzejczyk
Środkowi Obrońcy: Augustyniak, Ziółkowski
Lewi środkowi Obrońcy: Kapuadi, Burch
Prawi wahadlowi: Wszołek, Chodyna ( morishita)
Lewi wahadlowi: Kun, Fernandez ( morishita )
Środkowi defensywni: Elitim, Kapustka, Goncalves , Celhaka
Środkowi ofensywni: Luquinias, Urbański, Strzałek
Napastnicy: Nsame, Gual, Kramer, Pekhart, Majchrzak
Niezła paka!!!
Ciekawe jacy bramkarze zostaną

odpowiedz
Arecki - 20.06.2024 / 19:53, *.vectranet.pl

Do Xxx trzymam za słowo. Pozdrawiam.

odpowiedz
Jaro - 20.06.2024 / 07:11, *.centertel.pl

Przyszedł tu żeby wygrywać a Mioduski jest tu żeby przegrywać, coś źle się zrozumieli...

odpowiedz
bARTx - 20.06.2024 / 01:50, *..

Przecież on jest po urazie takim jaak miał Citko.
Miał zerwanego achillesa. Nie grał rok, opuścił 42 mecze. Młody zawodnik po takiej kontuzji często nie wraca do formy nigdy, a on ją miał rok temu. Zawodnik ma 32 lata po takiej kontuzji poszedł do 2 ligi włoskiej i nawet bramki nie strzelił pare mczy zagrał. Przecież on już się nigdy może nie odbudować, Mam nadzieję że przyszedł za darmo

odpowiedz
Bellial - 20.06.2024 / 12:33, *.co.uk

@bARTx: lat ma 31 , nigdy nie miał takiej samej kontuzji jak Citko, do tego przez ostatnie dwa lata nie opuścił drużyny z powodów zdrowotnych ( raz na dwa mecze - uraz mięśniowy )Przecież to można sprawdzić w trzy minuty, ale jesteś leniwy. W zeszłym sezonie strzelił 9 i miał 3 asysty dla YBB i na wiosnę jedną asystę Como ( ale tam grał ogony ) .

odpowiedz
Januszek - 19.06.2024 / 23:54, *.chello.pl

Chyba bierki przez telefon..dziad borowy w wieku Panoramixa chyba jest

odpowiedz
Dickson Chotowski - 19.06.2024 / 21:02, *.btcentralplus.com

Jezeli to bedzie drugi Kenneth Zeigbo to bedzie dobrze. Ale czy to ta klasa co Rosolek ?......

odpowiedz
Peter - 20.06.2024 / 16:39, *.vectranet.pl

@Dickson Chotowski: Czyli chcesz żeby rozegrał kilka dobrych meczów jesienią, wiosną głównie się leczył (dorobek zero goli) a latem odszedł? Tak mniej więcej wyglądała kariera Kennetha w Legii.

odpowiedz
LG - 19.06.2024 / 19:46, *..

Numer z koszulki 77 to chyba prawdziwy rok urodzenia tego typa.

odpowiedz
Ju(L)ius - 19.06.2024 / 12:35, *.t-mobile.pl

Dr Alban?

odpowiedz
Ddd - 19.06.2024 / 17:43, *.orange.pl

@Ju(L)ius: it's my life:)

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 19.06.2024 / 09:11, *.telefonica.de

Przy wyliczaniu tych statystyk to musisz mieć dużą konkurencję jz pajacu korporacji mioduskiego

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2024 / 09:08, *.tele2.se

Dokladnie, wrecz identycznie masiali Gruba Berta, chupa chips, kaleka edek z fabryki kredek, kaleka necid, sanogo, trickovski, dyeg i paru innych pilkarskich wirtuozow. Pozyjemy, zobaczymy.
Powtarzam, zagra mecz, dwa, gora trzy. A pozniej do fyzjo na leczenie i wakacje.

odpowiedz
Ka(L)i z Ba(L)i - 19.06.2024 / 08:23, *.t-mobile.pl

Że niby on ma 31 lat???
Ja mam prawie 45 a wyglądam młodziej od tego przekręconego licznika..

odpowiedz
Egon - 19.06.2024 / 07:46, *.waw.pl

Podoba mi się ten transfer.
Przy naszych, ograniczonych przecież możliwościach finansowych jest to chyba max tego, co Zieliński mógł zrobić.

Pomoc wygląda już nieźle, atak też, ale obrona bardzo niepewnie.
To był i wciąż jest nasz najsłabszy punkt.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 19.06.2024 / 07:22, *.play-internet.pl

Zielek Tobie każdy wkład pasuje do koncepcji. Oby on miał naprawdę 31 lat oraz, żeby miał mu kto podawać (jak opchnąłeś Ślisza i Josua), bo on sam się nie cofnie.

odpowiedz
Ta yhy - 19.06.2024 / 06:54, *.centertel.pl

Jakbym za każdym razem dostawał złotówkę, kiedy czytam, że któryś tu przyszedł żeby wygrywać, byłbym bardzo bogatym naiwniakiem ????

odpowiedz
Trampek - 18.06.2024 / 23:34, *.125.113

Z Gual`em mogą stworzyć parę napastników, która będzie w stanie "rozmontować" każdą obronę w E-klapie jeżeli zgrają się ze sobą. Jest jeden warunek,aby ktoś nie wpadł na pomysł na ich " rozdzielenie".

odpowiedz
Opoor - 19.06.2024 / 08:16, *.centertel.pl

@Trampek: jak Gual nauczy się grać w piłkę to jest szansa, że razem zagrają

odpowiedz
Trampek - 19.06.2024 / 13:34, *.125.113

@Opoor : Widać,że ..ekspert. AS wiesz jak teraz zaczynają się bajki ..." ekspert mówi że..."

odpowiedz
AAA - 18.06.2024 / 23:32, *.chello.pl

Jacuś nie rób tego Rosołkowi,przecież miał być taki wspaniały....

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.06.2024 / 23:23, *.174.42

Bierz się facet do roboty bo trzeba Lige wyg4ac i Puchar łyknąć.

odpowiedz
Dimas - 18.06.2024 / 22:38, *.info.pl

Doświadczenie ma - będziemy oceniać po kilku meczach, grunt że wypożyczenie bo nikt na tym nie traci

odpowiedz
Coachbiedronka - 18.06.2024 / 22:04, *.plus.pl

Już go lubię ,ale czemu 77 dwie kosy,oby nie łapał czerwonych przez faule,spoko zdjęcie,do boju i posadz na ławce nasza maskotkę Rosolka.

odpowiedz
Ja - 18.06.2024 / 23:54, *.orange.pl

@Coachbiedronka: może to jego faktyczny rok urodzenia ;)

odpowiedz
Luk - 19.06.2024 / 05:03, *.timplus.net

@Coachbiedronka: A Rossolinio wyciągnie królika z d... i na ławkę posadzą Guala ^^
Jak kojarzę większość meczy to było najczęściej dużo wrzutek na napadziorów Gual czy Rosołek (o ile ten pierwszy jeszcze jest w stanie coś z główki ustrzelić tak ten drugi to sami wiecie, głowa kanciata jak i stopa bo prawdopodobnie i jedno i drugie z drewna ciosane), zmiana na wysokiego Tomasa czy Kramera i przejście na atak w stylu wejście z piłką do bramki czy bronienie wyniki i kontry z prostopadłych zagrań... dlatego mimo iż z Maćkiem to ironizowanie, ale tak zupełnie to bym tego nie wykluczał.

odpowiedz
Arecki - 18.06.2024 / 21:42, *.vectranet.pl

Kocur czy ......

odpowiedz
Xxx - 18.06.2024 / 22:33, *.play-internet.pl

@Arecki: jak na polskie warunki to kocur straszny. Nawet na 70% jak zagra to będzie królem strzelców jak go nasi koledzy z Legii będą mieli obsłużyć.

odpowiedz