Nsame - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy trening Nsame. Dołączyli młodzi

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek nowym zawodnikiem Legii Warszawa został Jean-Pierre Nsame. Od wiosny tego roku 31-letni Kameruńczyk jest pikarzem włoskiego Como, z którym ma ważny kontrakt do końca 2026 roku. Legia ma opcję wykupu zawodnika, a przez okres wypożyczenia część jego wysokiego kontraktu będą płacili Włosi.

Pierwszy trening Nsame - Woytek / 39 zdjęć



Nsane ostatnich miesięcy nie może uznać za udane, bowiem wystąpił zaledwie w 8 meczach i nie zdobył żadnej bramki. Na podpisanie umowy ze stołecznym klubem zabrał własnego operatora kamery. Kameruńczyka ma wyróżniać bardzo duża skuteczność w polu karnym - z tego powodu trafił na Łazienkowską. Wstępnie da się usłyszeć, że jest wolniejszy od Blaza Kramera i przede wszystkim żyje z podań kolegów.

Nsame wziął udział w środowym treningu, który rozpoczął się w samo południe. Oprócz niego do drużyny dołączyli juniorzy z drużyny U-19 - Jakub Adkonis, Jan Leszczyński i Mateusz Szczepaniak. Do zajęć z piłką wrócili Rafał Augustyniak i Maciej Rosołek. Z boku poczynaniom kolegów przyglądał się Jakub Zieliński, który szykuje się na wypożyczenie do drugoligowca.

Goncalo Feio zwracał dziś uwagę na dokładną grę w defensywie i tradycyjnie pracował nad elementami taktycznymi. Realizowane były one podczas wielu gierek czterech w formie turnieju. Gdy dwie ekipy rywalizowały, kolejne dwie wykonywały interwały wzdłuż boiska.

Indywidualnie z pod okiem fizioterapeutów, ale z piłkami, trenowali Patryk Kun, Jurgen Celhaka i Ramil Mustafajew.



W czwartek zespół ma ćwiczyć dwukrotnie, o 11 i 16:30, a w piątek o godz. 13:00 zagra mecz sparingowy z Odrą Opole. Dzień później zespół uda się na 10-dniowe zgrupowanie do Austrii.

Pierwszy trening Nsame - Woytek / 39 zdjęć

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 30.06.2024 / 00:48, *.t-mobile.pl

No i ta pani, kopiąca piłkę... Coś pięknego... :)

odpowiedz
coach biedronka - 20.06.2024 / 17:21, *.stimo.net

Turbo kojot do boju, my w ciebie wierzymy, Legia na ciebie liczy ,tylko nie pij za dużo rosołu. 77 goli bedzie mial jak skonczy grac dla legii.

odpowiedz
Bartolnii - 20.06.2024 / 14:28, *.play-internet.pl

Wygląda jakby 30te urodziny oblewał w 2014 ;-)

odpowiedz
, Żyrardów - 20.06.2024 / 13:35, *.125.77

Jest kilku fajnych młodziaków
Wójtowicz z ruchu
Staniszewski z arki
Machowski z GKS Tychy
Może warto byłoby ich kupić bo poza umiejętnościami mają ambicję której w zeszłym sezonie czasami brakło

odpowiedz
Lukasz_Legia - 20.06.2024 / 13:11, *.play-internet.pl

Grzesio Szamotulski to co tam robi ? ;)

odpowiedz
Wojtek86 - 20.06.2024 / 12:43, *.chello.pl

Ciekawe czy dobrze buty dobierze i nie będą mu stopek obcierać :D A tak na serio jestem bardzo ciekaw jak się u nas zaprezentuje.

odpowiedz
Krasnoludek - 20.06.2024 / 09:24, *.sas.com

Jak ten koleżka ma 31 lat to ja jestem krasnoludek

odpowiedz
szyder gang - 20.06.2024 / 12:54, *.122.38

@Krasnoludek: :)

odpowiedz
(L) - 20.06.2024 / 08:03, *.jmdi.pl

Qrwa, czy w tym kraju nie można kupić 20letniego polaka, który jest zdolnym napastnikiem z potencjałem do rozwinięcia i dać mu trochę czasu? Nie. Za każdym razem kupujemy jakiegoś dziada i potem dziwienie że się zesrał.

odpowiedz
Kacper - 20.06.2024 / 13:47, *.netdrive.pl

@(L): Mamy talent Macieja z Akademii(Pana Dariusza) niech idą młodzi w jego ślady a kasa przypłynie ogromna

odpowiedz
L - 20.06.2024 / 07:47, *.fuz.pl

Dla mnie najlepszym transeferem ofensywnym bedzie zdrowy Bartek Kapustka ktory przepracuje caly okres przygotowawczy bez zadnego urazu itp

odpowiedz
Afro - 20.06.2024 / 06:44, *.orange.pl

Gdzie Chukwu? Wyglądał lepiej a wiemy jak było.

odpowiedz
40 latek z Kamerunu - 20.06.2024 / 05:58, *.centertel.pl

Ten wasz Pan Jacek to prawdziwy dobroczyńca. Człowiekowi porządną emeryturę da i obiecał, że prawie nic nie trzeba będzie robić - tylko w polu karnym stać.

odpowiedz
Egon - 20.06.2024 / 07:16, *.waw.pl

@40 latek z Kamerunu: Josue był wolny, trzy lata starszy od Nsame i nie przeszkodziło mu to w byciu jednym z najlepszych zawodników, jaki trafił do nas w ostatnich latach.
Trzydzieści lat, to w obecnych czasach żaden wiek dla piłkarza.

odpowiedz
Barnaba - 20.06.2024 / 11:21, *.orange.pl

@Egon: Ale wiesz o notorycznym zaniżaniu wieku u afrykańskich piłkarzy?
Dlatego twój przedmówca zauważa, że może to być 40 latek z Kamerunu, co może być prawdą patrząc na jego siwą brodę.

odpowiedz
Egon - 20.06.2024 / 15:07, *.waw.pl

@Barnaba: Można mieć siwe włosy już w wieku 20 kilku lat.
Szybko osiwiał np. nasz Magiera.
Przekręty z wiekiem można robić, ale w jakieś bambusowej lidze, a nie w klubach na pewnym poziomie.
Dzisiejsza medycyna bardzo szybko jest w stanie okreslić, z kim mamy do czynienia.

odpowiedz
Barnaba - 20.06.2024 / 19:50, *.orange.pl

@Egon: Oby tak było jak mówisz, oby chłop został największą gwiazdą Legii i ligi.
Ja jednak pozostanę sceptyczny, za dużo już widziałem ciemnoskórych niewypałów w naszym kochanym klubie.
Ktoś nawet przy okazji przychodzenia Makany Baku zrobił zestawienie, 80 procent tych piłkarzy zawiodło.

odpowiedz
Legia to my - 19.06.2024 / 21:44, *.aster.pl

Kocur?

odpowiedz
Znawca - 19.06.2024 / 21:27, *.interkam.pl

Co do Nsame to dostaliśmy marną podróbkę napastnika bez formy i żadnego rytmu meczowego oraz wielką niewiadomą co do jego intencji,czy będzie chciał tu się angażować w grę! A newsy o napastnikach, których rzekomo chcieliśmy to byli ludzie,którzy w poprzednim sezonie strzelali sporo bramek i w odpowiednim wieku! A tu wypożyczenie pewnie za darmo! Miała być kasa wydana na konkretego zawodnika a nawet dwóch do ataku! Znowu Zielek mocno przygrał! Legia nie pójdzie do przodu! Nie ma obiecanej jakości i ludzi, którzy w poprzednim sezonie się wybijali tylko znowu do odbudowy i bez perspektyw! Znowu kasa przepalona będzie!

odpowiedz
Syn trenera - 20.06.2024 / 11:51, *.plus.pl

@Znawca: w punkt... znów szrot zamiast perspektywicznego gracza za którego trzeba by było płacić...więc wspaniały dyrektor sportowy był na nie ...masakra...

odpowiedz
Benek - 20.06.2024 / 12:12, *.217.16

@Znawca: Durniu a jaki rytm meczowy zawodnika chciałbyś mieć w czerwcu?

odpowiedz
Wilanow - 19.06.2024 / 19:30, *.t-mobile.pl

Jeśli będzie mu się chciało coś udowodnić to będzie gwiazdą ligi. Oby mu się chciało

odpowiedz
majuś - 19.06.2024 / 18:54, *.vectranet.pl

Podobny do Rudigera może to jego brat po kądzieli

odpowiedz
Obcy - 19.06.2024 / 18:18, *.t-mobile.pl

Stary,ale jary.

odpowiedz
Moussa Yahaya - 19.06.2024 / 17:42, *.t-mobile.pl

Jak wolniejszy od Kramera to będzie dysponował szybkością Pekharta. Obrońcy przy naszych kontrach zdążą się wrócić, skoczą do kibla się odlać i jeszcze zdążą go zablokować i ustawić się w obronie. Co nam ten głąb dyrektor szrotowy sprowadził? 40-letniego czarnego żółwia? Chyba jednak wolę Rosołka bo ten jeszcze jako tako mobilny.

odpowiedz
Egon - 19.06.2024 / 20:54, *.waw.pl

@Moussa Yahaya: Nsame w Young Boys zagrał w 242 meczach zdobywając 140 bramek i 39 asyst.
Trzy razy był królem strzelców.
Dwa razy był wybrany najlepszym zawodnikiem ligi.

Także, jak widać, piłkarz nie musi być szybki, żeby dobrze grać.

odpowiedz
ax - 20.06.2024 / 11:23, *.orange.pl

@Egon: Był, był, był... Ciekawe, czy dalej jest?

odpowiedz
Przemek8LS - 20.06.2024 / 15:11, *.orange.pl

@Moussa Yahaya: a Nikolic był szybki?

odpowiedz
Derwall - 19.06.2024 / 16:46, *.orange.pl

co za fajtłapy tu jakieś swoje żale wypisują , to że łamiecie sobie nogi przy wstawaniu z łóżka to nie wina nikogo innego tylko wasza , lebiegi , te forum zeszło na dziady ,

odpowiedz
Nsame szroty - 19.06.2024 / 15:38, *.chello.nl

Skoro ten gość jest wolniejszy od Kramera to pozdro szejset elo trzy dwa zero haha

odpowiedz
jarekk - 19.06.2024 / 15:18, *.metrointernet.pl

Nie jestem ekspertem ale do nikogo zawczasu sie nie uprzedzam. Dajmy szanse. Jak nie wypali to panie Jacku, wie pan co bedzie sie dzialo?

odpowiedz
genetyk doktor nauk profesor docent doktor habilitowany - 19.06.2024 / 15:04, *.vectranet.pl

Niektórzy siwieją przed 30 takie geny

odpowiedz
Gulasz - 19.06.2024 / 15:24, *.40.184

@genetyk doktor nauk profesor docent doktor habilitowany : Ciekawe czy na jajkach też siwy, hehe.

odpowiedz
Ju(L)ius - 20.06.2024 / 05:20, *.t-mobile.pl

@Gulasz: ciekawe - to jest to, dlaczego akurat o tym pomyslales.....

odpowiedz
Tymon - 19.06.2024 / 14:40, *.centertel.pl

A kiedy odejdzie rosołek?

odpowiedz
sadasdadsasdas - 19.06.2024 / 14:37, *.114.129

Patrząc na staty w Fifa24 to on póki co najlepszy nasz grajek

odpowiedz
Lol - 19.06.2024 / 14:34, *.99.54

Co to za dziadu stary ⁸? Xdxdxdxd

odpowiedz
ksieciunio - 19.06.2024 / 14:13, *.chello.pl

wywalić tego drewniaka z poplątanymi nogami rosołka - Jacku, czy Ty już zupełnie oślepłeś, takie drewno............

odpowiedz
Marcinek 31 - 19.06.2024 / 19:40, *.plus.pl

@ksieciunio: widać że mecze to przez kufel oglądasz , dlatego takie pierdoły pociskasz , spójrz na naszych napastnikow kto i ile bramek strzelił , i zobacz ile pyknął bramek Nsame w Szwajcarii ,w lidze dużo lepszej niż nasza , a dalszy komentarz zbędny

odpowiedz
mjuzik - 19.06.2024 / 14:09, *.167.173

Że są jeszcze ludzie na których te szroty za milion czy dwa robią wrażenie. Szok.

odpowiedz
Hmm - 19.06.2024 / 15:24, *.160.151

@mjuzik: wyłóż więcej,chętnie zobaczymy goscia za 5-10 baniek, w tydzień masz zapłacić za taki transfer wiec spiesz się !!!

odpowiedz
MJUZIK - 19.06.2024 / 20:32, *.167.173

@Hmm: a co to? Młodych nie ma?! Akademi nie ma? Czesi wydają po 10mln na transfery. Jaki prezes, taki budżet. Było, jest i długo będzie dno. Legia stała się zwykłym pośmiewiskiem. Idźcie i płaćcie za to piłkarskie dno.

odpowiedz
Hmm - 20.06.2024 / 13:38, *.t-mobile.pl

@MJUZIK: dlatego napisałem ,kup kogoś innego

odpowiedz
Słodkie pierdzenie Jacka - 19.06.2024 / 14:08, *.203.151

Siwiuteńki dziadziunio na brodzie, jak nic licznik kręcony o 10-14 lat. Znowu Miodelas i Jacuś dali się zrobić w BAMBUKO.

odpowiedz
Kubson - 19.06.2024 / 15:47, *.netfala.pl

@Słodkie pierdzenie Jacka: Ja myślę, że licznik jest kręcony nawet 16-17 lat do tyłu. Koleś przyjechał sobie podziubdziać różowe wiejskie cielęcinki na warszawskich dyskotekach i wróci do Afryki.

odpowiedz
L - 19.06.2024 / 14:00, *.aster.pl

Wszystkim, ktorzy narzekaja, ze Nsame wolny przypominam, ze Nikolic byl i wolny i slaby fizycznie i slaby technicznie. On ma strzelac gole a nie byc Jose Kante.

odpowiedz
euzjebio - 19.06.2024 / 13:36, *..

wolniejszy od Kramera? Kramer stoi w miejscu to ten chyba chodzi do tyłu...

odpowiedz
L - 19.06.2024 / 13:55, *.aster.pl

@euzjebio: przecież Kramer jest szybki.

odpowiedz
Pawełek - 19.06.2024 / 13:36, *.netfala.pl

On już jest siwy na brodzie. Kupili starego dziada.

odpowiedz
Antek - 19.06.2024 / 14:06, *.237.69

@Pawełek: chcesz poznać prawdziwy wiek dodaj zawsze 10 lat...

odpowiedz
Lupus - 19.06.2024 / 22:58, *.centertel.pl

@Pawełek: Nie siwy, tylko lekko upudrowany, aby inni go nie poznali

odpowiedz
... - 19.06.2024 / 13:20, *.wtnet.de

Wolniejszy od Kramera??? Przecież Fejo chce stawiać na intensywność,presing,doskok,wybieganie a gość dość że wolny to już nie najmłodszy.

odpowiedz
L - 19.06.2024 / 13:56, *.aster.pl

@...: a co ma intensywnosc, presing i doskok do tego, ze jest wolniejszy od Kramera? On am biegac duzo, a nie na wyscigi.

odpowiedz
... - 19.06.2024 / 18:38, *.wtnet.de

@L: wiesz na czym polega presing?

odpowiedz
Luk - 19.06.2024 / 22:20, *.timplus.net

@...: to oczywiste, że trzeba wygrywać biegi na 100m...

odpowiedz
Ju(L)ius - 20.06.2024 / 05:23, *.t-mobile.pl

@...: A ty wiesz na czym polega gra w piłkę nożną....??

odpowiedz
AArkadio - 19.06.2024 / 13:09, *.217.136

Ale ma bebzonicho!

odpowiedz
Miodulski musi odejść - 19.06.2024 / 13:06, *.217.136

Wolniejszy od Kramera? To chyba niemożliwe.

odpowiedz
L - 19.06.2024 / 13:56, *.aster.pl

@Miodulski musi odejść : niemozliwe to nie znac nazwiska prezesa swojego klubu.

odpowiedz