Christian Vital - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Vital trafił do Chin

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Lider koszykarskiej Legii z sezonu 2023/24, Christian Vital trafił do Chin (dokładniej do Zhengzhou, w prowincji Henan), gdzie zadebiutował w zespole tamtejszej ekstraklasy (NBL), Henan Shedian Laojiu, znanym również jako Golden Elephants. W premierowym występie w Azji, który zakończył się dopiero po dwóch dogrywkach, Vital zdobył 44 punkty, zaliczył 10 zbiórek, 4 asysty i 7 przechwytów, przyczyniając się do wygranej Henanu. W barwach "Złotych Słoni" grać będzie co najmniej do końca sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.