fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Utalentowany pomocnik Lecha Poznań trafi do Legii

Mikołaj Ciura, źródło: Głos Wielkopolski

Jak informuje Głos Wielkopolski do Legii Warszawa dołączyć ma utalentowany, 16-letni pomocnik Lecha Poznań, Jan Kniat. "Wojskowi" będą musieli zapłacić ekwiwalent w wysokości 60 tysięcy złotych.



Polak z "Kolejorzem" związany był tzw. kontraktem amatora, który nie jest umową zawieraną między klubem, a zawodnikiem, a jest tylko wyrazem woli zawodnika do reprezentowania danego klubu. Władze Akademii Lecha nie zdecydowały się na przedstawienie Kniatowi nowej umowy, więc do Warszawy trafi jako wolny zawodnik. Kniat w minionym sezonie występował w drużynie Lecha Poznań U-17. Strzelił w nim dwa gole, a lechici zakończyli sezon na 4. miejscu w tabeli. Dodatkowo, młody pomocnik wystąpił do tej pory w trzech spotkaniach reprezentacji Polski U-16, w której pełnił funkcję kapitana i zaliczył dwie asysty.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Krzysztof - 20.06.2024 / 13:55, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Jasiu w Legii Warszawa.

odpowiedz
mojo jojo - 20.06.2024 / 05:09, *.t-mobile.pl

jak by był utalentowany to by go nie oddali :D

odpowiedz
szwarny synek - 20.06.2024 / 06:51, *.vectranet.pl

@mojo jojo: Lewandowski też był utalentowany a go oddali xD

odpowiedz
singspiel - 20.06.2024 / 20:08, *.4.38

@mojo jojo: jak Bereszyński?

odpowiedz
Jasio - 21.06.2024 / 01:28, *.aster.pl

@szwarny synek: w punkt.

odpowiedz
Lupus - 19.06.2024 / 22:49, *.centertel.pl

Lepiej się zakrzątnijcie wokół tych co z Warty odejdą, po jej spadku do 4 ligi

odpowiedz
Maverick - 19.06.2024 / 20:19, *.vectranet.pl

Nie rozumiem.Oddajemy Rejczyka,całkiem niezłego zawodnika a ściągamy jakiegoś lechitę i do tego jeszcze musimy dopłacać...Rejczyk jest o rok starszy ocierał się o 1 składma tu kupujemy jedynie jakiś,,supertalent" który nie wiadomo czy się przyjmie.Rejczyk w legii występował kilka lat a teraz przyjdzie zawodnik który będzie poznawał wszystko od podstaw tracąc swój czas oraz czas Legii...

odpowiedz
dresik.vip - 19.06.2024 / 22:04, *.63.11

@Maverick: bzdury wypisujesz, powinni cie zablokowac. Jesli Rejczyk odrzucil oferte Legii to chyba nie Legia rezygnuje z Rejczyka tylko on z Legii.

odpowiedz
Kobo(L)t - 19.06.2024 / 22:06, *.vectranet.pl

@Maverick: Rejczyk nie chciał tu grać. Dostał propozycje 60 tysięcy zł miesięcznie, plan wchodzenia do zespołu. Chciał mieć pewne miejsce w składzie beż rywalizacji. Nikt nie jest ponad klub, a tym bardziej gówniarz 18 lat, bez liczb nawet w 3 lidze.

odpowiedz
kokolino - 20.06.2024 / 06:15, *.centertel.pl

@Maverick: a musisz wszystko rozumiec? To ci wytłumaczę. Ani ty , ani ja, ani nikt inny na tym forum nie ma nawet 50% pełni obrazu tej sytuacji, więc możemy sobie. Mamy za 60k chłopaka , który jest kapitanem reprezentcji u-16, czemu nie spróbować dać mu szansy. Dla Legii jak za darmo.

odpowiedz
Syn oreszczuka - 20.06.2024 / 10:29, *.chello.pl

@Maverick: naucz sie pisać nazwę "Legia" wielką literą, widzewiaku.

odpowiedz
Maverick - 20.06.2024 / 10:59, *.play-internet.pl

@kokolino: Bo to lechita jest!!!!Nie to ze jestem rasista,ale uważam że powinniśmy korzystać z chłopaków z własnej akademii a nie cudzej.Zwłaszcza ze bierzemy chłopaka z drużyny z którą konkurujemy o mistrzostwo.Później te zdechlaki będą pisać na forum jaka ta legia jest takim siakim i owakim klubem skoro własnych piłkarzy nie możemy wytresować.A takie komentarze mnie denerwują.

odpowiedz
Maverick - 20.06.2024 / 11:09, *.play-internet.pl

@Kobo(L)t: Rejczyk bedzie otrzymywać 60 tys m-nie od Śląska??????Cos mi się wierzyć nie chce.Skąd posiadasz takie informacje.Młody dzieciak i takie pieniądze?...Rozumiem plan wchodzenia do zespołu ale ta kasa?...Bez przesady.

odpowiedz
Maverick - 20.06.2024 / 11:16, *.play-internet.pl

@dresik.vip:Legii się nie odmawia.A przynajmniej nie powinno.Legia ponad wszystko.Przynajmniej tak uważam.Jesli odszedł z własnej woli to trudno.Zobaczymy co osiągnie w Śląsku.Co innego gdyby legia chciała się go pozbyć.Tak jak kiedyś Lewandowskiego.Słynne:bierzcie Lewandowskiego,mamy arruabarene.

odpowiedz
Piotr Niedek - 20.06.2024 / 12:07, *.t-mobile.pl

@Maverick : W takim razie kim Ty jesteś skoro wchodzisz na forum pyr i czytasz komentarze i płaczesz, że nas wyśmiewają lub krytykują? Co tu ma rasizm do rzeczy, wiesz w ogóle co to jest? Podbrożny i Bereszyński też byli lechitami, Ratajczyk w młodości kibicował lechowi czyli co, nie powinni nigdy do Legii trafić, przekreśleni na zawsze? Mamy zbierać najlepszych z kraju, jak chłopak się nie sprawdzi to znajdzie się ktoś lepszy. Nic nie szkodzi spróbować. Głupi jesteś i tyle.

odpowiedz
Maverick - 21.06.2024 / 09:47, *.play-internet.pl

@Piotr Niedek:Sam jesteś głupi.Przede wszystkim;DLACZEGO NIE MOŻEMY WPROWADZAĆ DO 1-SZEGO ZESPOŁU MŁODYCH UTALENTOWANYCH POLSKICH!!!!CHŁOPAKÓW tylko musimy sie rozglądać po jakiś poznaniach łodziach krakowach czy innym zadupiach.Co chwila czytam ze CLJ młodszych bądź starszych zdobywa mistrza bądź jest w ścisłej czołówce swojej ligi.Dlaczego niemożna dać szansy młodych.Skoro kiedyś taki Rybus i Borysiuk dawali rade w wieku 16 lat to młodzi legionisci z CLJ nie mogą???Napewno mogą.Tylko trza dać im szansę a nie ze Legia się z Rejczykiem nie dogadała.Nie wierze w to że Rejczyk niechce grać w Legii.Coś jest na rzeczy skoro Idzie do Śląska a Legia go odpuszcza.Tak jak kiedyś odpuściła Lewego.Sęk w tym ze lewy chciał grać w legii.Tyle ze Legia go nie chciała...

odpowiedz
Paweł - 08.07.2024 / 10:00, *.play-internet.pl

@kokolino: jak by był taki super to by Lech z niego nie rezygnował tylko walczył o jego pozostanie z Włochami i Anglikami.

odpowiedz
WSL - 19.06.2024 / 19:27, *.185.154

To zastanawiająca sytuacja ze taki utalentowany a Lech się pozbywa i płacimy ekwiwalent to niech oddadzą za darmo

odpowiedz
Esa - 19.06.2024 / 19:20, *.185.154

Taki

odpowiedz
exsa - 19.06.2024 / 19:18, *.185.154

Dlaczego nie chce Lech. a LEGIA pozyskuje oby wyszło dobre

odpowiedz
Jasio - 21.06.2024 / 09:55, *.130.123

@exsa: A dlaczego Rejczyk poszedł do Śląska?

odpowiedz
(L)oniak - 19.06.2024 / 17:15, *.play-internet.pl

Super ze znów pstryczek robimy Amice.. Ale na spokojnie-Miłosz Kozak od nich też miał być... kozak-a to zwykły akustyk był!

odpowiedz