Jacek Zieliński, Tomas Pekhart, Marcin Herra - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Zieliński: Pekhart wciąż prezentuje wysoką wartość sportową

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa potwierdziła nasze poniedziałkowe informacje o przedłużeniu umowy z Tomasem Pekhartem. Czeski napastnik będzie zawodnikiem stołecznego klubu przez kolejny rok.



- Tomas wciąż prezentuje wysoką wartość sportową, ma dobrze nam znane atuty, które będziemy wykorzystywać – stąd zdecydowaliśmy o przedłużeniu kontraktu. Czeski napastnik był przydatny dla drużyny w poprzednim sezonie, zdobywał ważne bramki w europejskich pucharach, dzięki którym awansowaliśmy do Ligi Konferencji Europy UEFA. Wierzę, że pomoże nam w osiągnięciu lepszych wyników w kolejnym sezonie i będzie dawał drużynie stabilizację - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
kapsel135 - 27.06.2024 / 01:21, *.amazonaws.com

jeśli on ma wysoką wartość rynkową ,to ja pytam
jaką wartość przedstawiał Zielińskiemu - Josue

odpowiedz
SF - 24.06.2024 / 09:11, *.orange.pl

Nie ma działań aby. LEGIA stopniowo grała na coraz wyższym poziomie więc pozostaje nadzieja

odpowiedz
Wilanow - 22.06.2024 / 17:52, *.tpnet.pl

Jedynym co mogłoby by wpłynąć na właściciela Legi i jego wybory to byłoby wstrzymanie zakupów karnetów, co rekomenduję

odpowiedz
WL - 22.06.2024 / 15:49, *.185.154

Na czym polega wartosc sportowa gdzie ona jest

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 22.06.2024 / 11:42, *.telefonica.de

Pekhart reprezentuje taką samą wysoką postawę sportową jak ty jacus menadżerską i mioduski sponsorską. Wszyscy jesteście oszustami i pajacami mioduskiego lichwiarza

odpowiedz
yogi - 22.06.2024 / 11:40, *.aster.pl

czy pan Zieliński buduje z Legii drużynę oldboyów? Sami starcy powoływani do gry. Katastrofa! Masakra!
Trzeba kupić młodych, zdolnych Polaków i szkolić ich i ogrywać. amen

odpowiedz
Esa - 22.06.2024 / 07:45, *.185.154

Piłkarze w wieku 35-40 lat pokazali w minionym sezonie jak grają między innymi P. Pekhart więc na co Pan liczy zamiast odmładzać kadre to coraz starsza a młodym niema co się dziwić że odchodzą bo dla nich nie ma szans na grę między innymi P. Rejczyk w tak LEGII podbierają inne kluby

odpowiedz
WSL - 22.06.2024 / 07:34, *.185.154

Niektórzy beda grac w przedziale 30-40

odpowiedz
exsa - 22.06.2024 / 04:15, *.185.154

Niespodzianka do kwadratu młodych piłkarzy w pierwszym

odpowiedz
Filip - 21.06.2024 / 18:34, *.play-internet.pl

Gdzie są ku....... Karnety

odpowiedz
R. - 21.06.2024 / 08:39, *.plus.pl

Lubię Tomasa, ale ten ruch nie do końca, bo świadczy on najprawdopodobniej o końcu wzmocnień linii ataku.

odpowiedz
AAA - 20.06.2024 / 22:55, *.chello.pl

Jacuś a jaka formę prezentuje ten przyszły gwiazdor według Ciebie niejaki Rosołek?

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 20.06.2024 / 18:51, *.plus.pl

Nie dość że nie pasuje do koncepcji trenera to jeszcze blokuje innym miejsce w kadrze.

odpowiedz
ws - 20.06.2024 / 17:55, *.vectranet.pl

Jeśli będzie miał dobre dośrodkowania ze skrzydła jak dawniej od Mladena i Jury to może być 10-12 bramek w sezonie. Oczywiście chodzi o mecze na Ł3 z drużynami które nie stawiają autobusu w stylu cm711. Na wyjazdach do szybkiego ataku jest już za wolny. Tam bardziej przydatny będzie Kramer jeśli będzie zdrowy. Oczywiście w obu przypadkach drugim napastnikiem powinien być Gual. O nowym się nie wypowiem bo go nie znam. Rosołek na wypożyczenie a w jego miejsce któryś młodszy.

odpowiedz
Pavel Kuka - 20.06.2024 / 19:29, *.t-mobile.pl

@ws : Oczywiście 12 goli w sezonie, żyj dalej fantazją i jego przeszłością. Coś podobnego czytałem przed poprzednim sezonem. W pierwszym meczu hat-trick, a później tragedia. Na boisku jakby go nie było. Nawet nie chodzi o to, że nie strzelał ale on prawie sytuacji nie miał. Ciężki, powolny, łatwo go pokryć. Chcesz dobrych dośrodkowań? Niby od kogo? Po odejściu Josue i spadku formy Wszołka to nie ma komu jakościowo wrzucić, bo chyba nie Kun czy Morishita? Przedłużenie kontraktu to droga na skróty robiona przez Zielińskiego, bo nie jest w stanie nikogo konkretnego sprowadzić oprócz tego Kameruńczyka. Pekhart już lepszy nie będzie.

odpowiedz
ws - 20.06.2024 / 20:39, *.vectranet.pl

@Pavel Kuka: w ostatnim strzelił 8 także 12 jest realne jeśli będzie zdrowy i odpowiednio wykorzystany. Wszołek, Chodyna, Luquinhas , Fernandes a nawet Kun mogą wrzucać mu piłki. Kun i Wszołek mieli dobrą jesień a wiosna w wykonaniu całej drużyny nawet Josue do zapomnienia.

odpowiedz
ws - 20.06.2024 / 20:43, *.vectranet.pl

@Pavel Kuka: jest tylko do wykończenia akcji ze skrzydła. Nie liczę że będzie wychodzić dynamicznie do prostopadle granych piłek ze środka. To rola Guala i tego nowego napastnika.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.06.2024 / 17:37, *.bredband2.com

Genialnie. Za malo emerytow. Jedza, Pekhart, nowy Nzozi, ale malo ich w Domu Emeryta i Spokojnej Starosci CWKS.
Odszedl Zozule, Stary Slowak, wiec liczba emerytow musi sie zgadzac. Najlepiej drogich emerytow.

odpowiedz
geds - 20.06.2024 / 17:04, *.centertel.pl

Zieliński, przestań się kompromitować!!!! Próbuj chociaż zachować twarz.

odpowiedz
LEGION - 20.06.2024 / 16:23, *.chello.pl

A jeszcze wyższą Rosołek !!!!
Zielu , co ty pier.....lisz ?

odpowiedz
Legionistka - 20.06.2024 / 16:11, *.plus.pl

JOSUE JUŻ NIE???

odpowiedz
L - 20.06.2024 / 15:54, *.190.209

Jak sie ma przedluzenie z Pekhartem z tym, ze mamy grac intensywnie i srodkiem i ta intensywnosc ma dotyczyc przede wszystkim napastnikow i wahadlowych? Przeciez Pekhart nie nadaje sie ani do jednego ani do drugiego.

odpowiedz
Dom Spokojnej Starości im. Jacka Zielińskiego - 20.06.2024 / 15:48, *.centertel.pl

Drugiego takiego na świecie nigdzie nie znajdziecie drodzy piłkarze! :)

odpowiedz
ops2 - 20.06.2024 / 15:30, *.centertel.pl

Może i lepszy nie będzie ale to prawdziwy striker i w naszej lidze na „jokera” moim zdaniem sprawdzi się znakomicie.

odpowiedz
geds - 20.06.2024 / 17:06, *.centertel.pl

@ops2:
Przez rok nie ogladałeś żadnego meczu, czy tylko jesteś idiotą nasłanym dla PR'u przez korpo-Legia

odpowiedz
(L)eming - 20.06.2024 / 14:49, *.gov.pl

Ławka musi być szeroka.

odpowiedz
OLaf - 20.06.2024 / 13:59, *.centertel.pl

Zieliński niedawno był legendą a teraz prawie każdy ma go za kretyna, Miodek niszczy ludzi

odpowiedz
Błażej - 20.06.2024 / 13:46, *.autocom.pl

Ja tam jestem zadowolony. Napastnikiem pierwszego wyboru nie będzie, tylko raczej alternatywą, trzecim, czwartym napastnikiem w razie kontuzji, braku formy, itd. I pewnie w miarę tanią alternatywą, a jednak ciągle gwarantującą kilka ważnych bramek w sezonie.

odpowiedz
xxc - 20.06.2024 / 14:45, *.com.pl

@Błażej:
nsame - człowiek zagadka
gual - chimeryczny,
kramer - szklany
rosołek - jest jaki jest ;-p
... może sie okazac ze pekhart bedzie jedyna opcją

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.06.2024 / 15:16, *.orange.pl

@Błażej:

Legia ma grać dwójką z przodu, gdzie jeden ma być typowym snajperem. Dlatego przychodzi Nsame oraz zostaje Pekhart. Czech bywał mniej przydatny w grze kombinacyjnej bliżej głębi pola, stąd frustracje kibiców podważające jego umiejętności, ale jako snajper w polu karnym to wciąż bardzo wysoki poziom w skali Ekstraklasy. Wystarczy mu dorzucać piłki, a będzie dobrze. Tak Legia chce grać i też się zgadzam, że to dobre info, że zostaje.

odpowiedz