Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie

Jędrzejczyk przedłużył kontrakt z Legią

źródło: Legia Warszawa

Najbardziej utytułowany piłkarz w historii Legii Warszawa, Artur Jędrzejczyk przedłużył kontrakt z klubem do końca sezonu 2024/25. To będzie 15. sezon zawodnika w barwach stołecznego zespołu.



- Legia Warszawa to klub mojego życia, to mój dom - tutaj dorastałem jako człowiek i jako piłkarz, tutaj przeżyłem najpiękniejsze momenty w swojej karierze. Dziękuję za zaufanie prezesowi, dyrektorowi sportowemu, trenerowi oraz kolegom z drużyny, z którymi relacje są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się z każdego roku, który spędzam z Legią, dla mnie cały czas to coś wyjątkowego - mówi Artur Jędrzejczyk.

- Artur jest nie tylko bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem, ale wciąż prezentuje jakość sportową, jaką potrzebujemy. Jest w grupie kilkunastu piłkarzy, którzy tworzą trzon zespołu, mający zapewnić wyniki na miarę oczekiwań kibiców i pomagać we wprowadzaniu młodych zawodników. Przy Łazienkowskiej spędził już kilkanaście lat, cały czas jest ważną postacią w szatni i doskonale zna cele naszego klubu - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 22.06.2024 / 09:27, *.play-internet.pl

"Legia Warszawa to klub mojego życia,,,,,,"To skąd ta ksywka "kupon" panie Arturze???

odpowiedz
skreem - 21.06.2024 / 15:14, *.chello.pl

No i git. Będzie miał kto wprowadzać młodych do drużyny, w prawdziwe życie na mieście i w biznes deweloperski. ;)

odpowiedz
tekken (L) - 21.06.2024 / 08:00, *.230.25

I gitara

odpowiedz
Xxx - 21.06.2024 / 07:13, *.centertel.pl

Ostatnia prosta

odpowiedz
dziurawa obrona - 21.06.2024 / 03:16, *.aster.pl

Masakra. Tylko nie TOOO!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Najbardziej utytułowany w historii Legii a w historii ekstraklasy? - 21.06.2024 / 00:17, *.cityconnect.pl

Pewnie nie gdyż pewnie któryś z kórnika gdy ten seryjnie dostawał jak to mawiają "majstra", ale jak by tak liczyć z pucharami za Mistrza 1pkt i za Puchar 1pkt to kto wie, czy nie najbardziej w najszej ekstraklapie

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 20.06.2024 / 23:49, *.netfala.pl

… i dobrze!

odpowiedz
Rozbawiony - 20.06.2024 / 23:18, *.play-internet.pl

I dobrze! Wiadomo że obrona Legii nie będzie budowana wokół Niego, ale przy napiętym kalendarzu, kontuzjach czy kartkach zapewne nieraz pomoże drużynie. Gość wydaje się też charakternym człowiekiem i nie sądzę żeby odcinał kupony. Będzie sam wiedział kiedy ze sceny zejść. Pamiętajmy też, że ciągłe rotację w kadrze sprawiają że kibicom ciężko się utożsamić z poszczególnymi graczami a tu mamy gościa który grał jeszcze w drużynie z Deyną i Brychczym a przede wszystkim z Kuchym. I nie mówcie że Kuchy jest fatalny...dałbym mu szansę w pierwszej kadrze. I nie mówcie że jest stary, stara to jest Twoja stara.
Pozdro dla kibiców, niech dobry nastrój i poczucie humoru będzie z nami.

odpowiedz
B. - 20.06.2024 / 22:00, *.play-internet.pl

Co by nie gadać o aktualnej dyspozycji to jedna z legend w XXI wieku wśród graczy Legii.

odpowiedz
Ziko - 20.06.2024 / 20:01, *.play-internet.pl

Dokładnie ciekawe na jakich warunkach bo mam nadzieję że nie największy kontrakt w Legii i praktycznie w ekstraklasie i trochę dziwi mnie taki ruch bo Josue dawał jakieś tam asysty bramki i miał jakiś tam wpływ na grę Legii natomiast Jedza - ławk rezerwowych zero bramek zero asyst a do tego babole jak grał więc trochę bez sensu chyba że zszedł z wynagrodzenia w co wątpię.

odpowiedz
Juliusz Kruszankin - 20.06.2024 / 20:59, *.t-mobile.pl

@Ziko: Poważnie? Od środkowego obrońcy wymagasz goli i asyst? Może jeszcze Tobiasza za to skrytykujesz? Pozycja obrońcy to takie niewdzięczne miejsce, że błędy zawsze się jakieś zdarzą. Powinno się oceniać innymi kryteriami. nawet najlepsi stoperzy nie są bezbłędni. Inna sprawa ile Jędrzejczyk jest jeszcze wart. Według mnie nie prezentuje już odpowiedniego poziomu i jest bardziej zagrożeniem niż wsparciem obrony.

odpowiedz
H - 21.06.2024 / 15:04, *.t-mobile.pl

@Juliusz Kruszankin: i co mądrego napisałeś?

odpowiedz
Luk - 20.06.2024 / 19:37, *.timplus.net

Nic w tym złego tylko ciekawe na jakich warunkach

odpowiedz
Coachbiedronka - 20.06.2024 / 18:50, *.stimo.net

Szkoda że nie jest młodszy,ale przynajmniej Legię kocha i będzie dawał z siebie wszystko,lepszy Artur niż nowy wynalazek.

odpowiedz
ding - 20.06.2024 / 17:52, *.chello.pl

Dlaczego i po co?

odpowiedz
Kobo(L)t - 20.06.2024 / 18:37, *.vectranet.pl

@ding: Po to, abyś się pytał.

odpowiedz
Obcy - 20.06.2024 / 19:35, *.t-mobile.pl

@ding: Po jajco.

odpowiedz
Sig - 20.06.2024 / 17:42, *.aster.pl

Gratuluję mu, świetne życie,

odpowiedz
(L)eming - 20.06.2024 / 17:26, *.vectranet.pl

No nie wiem. Trzeba rozglądać za młodszym. Budnicki z GKS Tychy.

odpowiedz