Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Czwartkowe główkowanie

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek drużyna Legii odbyła dwie jednostki treningowe. Pierwsza rozpoczęła się o godz. 11 i tradycyjnie była poprzedzona pracą w siłowni. Po raz drugi na boisku zawodnicy stawili się o 16:30. Na początek sztab przygotował ciekawą rywalizację czterech drużyn w strzały z główki, które w pocie czoła na zmianę starali się bronić golkiperzy.

Czwartek pod znakiem główkowania - Woytek / 24 zdjęciaW tym samym czasie do ośrodka treningowego przyjechał autokar, do którego rozpoczęło się czasochłonne pakowanie sprzętu na zgrupowanie. Wszelkiego rodzaju przyrządy, które sztab szkoleniowo-medyczny będzie potrzebował przez kolejne 10 dni szczelnie wypełnił wszystkie luki bagażowe. Część ekipy już jutro stawi się w hotelu Seehof, by wszystko było dopięte na ostatni guzik przed przyjazdem piłkarzy. Ci w sobotni poranek polecą do Monachium, a następnie autokarem dotrą na miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartkowego popołudniowego treningu Legii Warszawa w LTC.

Czwartek pod znakiem główkowania - Woytek / 24 zdjęcia

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
L - 20.06.2024 / 23:20, *.190.209

Co ten Feio taki, za przeproszeniem, spasiony? Wstyd troche w tym zawodzie w tym wieku ;)

odpowiedz
Jasio - 21.06.2024 / 07:45, *.130.123

@L: Dobrze, że ty dobrze wyglądasz.

odpowiedz
Autor - 21.06.2024 / 13:54, *.atman.pl

@L: widocznie w jego przypadku czarny nie wyszczupla :-)

odpowiedz
Zięciu - 21.06.2024 / 14:46, *.chello.pl

@L: Gorzej, że Nsame wygląda jakby mu już dawno 40-stka stuknęła...

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.