REKLAMA
REKLAMA

Golf

Rhea Wiatr 3. w turnieju Dr Irena Eris Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielnym turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Tour organizowanym przez Polski Golf na Lisiej Polanie, zawodniczka Legii Rhea Wiatr zajęła 3. miejsce kategorii głównej, czyli stroke play brutto (87 uderzeń). W kategorii HCP 27,1-36.0 Anna Różańska zajęła 5. (nagradzane) miejsce.

Specjalne wyróżnienie za wsparcie przy organizacji turnieju otrzymała Karina Minich. Klub Legia Golf reprezentowało na turnieju 6 zawodniczek.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.