Rafał Marcinek
REKLAMA
REKLAMA

Boks

Wyniki legionistów w MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj pięściarze Legii dość szybko odpadli z XXXI Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w boksie, które rozgrywane są w Ciechocinku. W kat. -75kg Rafał Marcinek przegrał w drugiej rundzie z Kamilem Koconiem. Z kolei w kat. -80kg, Kamil Wójcik już na samym początku rywalizacji trafił na późniejszego finalistę, Gerarda Kowalczyka i przegrał jednogłośnie na punkty (28:29, 28:20, 27:30, 28:29, 27:30).

Wyniki legionistów:
kat. -75kg
Rafał Marcinek - Franciszek Gawot ABD R2
Rafał Marcinek - Kamil Kocoń 1:4

kat. -80kg
Kamil Wójcik - Gerard Kowalczyk 0:5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.