REKLAMA
REKLAMA

Pięciobój

Pięć medali w MP U-14 i U-16

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Częstochowie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w dwuboju (U-14) i trójboju (U-16). Legioniści zajęli całe podium w kategorii do lat 16 - zwyciężył Szymon Pawlak, srebro zdobył Antoni Cisek, a brąz Dominik Radomyski. Legioniści zdobyli także dwa srebrne medale w sztafetach - Mix w U-16 wywalczyły Alicja Dobrzyńska i Szymon Pawlak, a w sztafecie U-14 dziewcząt srebrne medale zdobyły Kamila Jakubowska i Anna Kazubska.

Wyniki legionistów:
U-14: 7. Adam Falkowski, 22. Sebastian Pawlak, 34. Jakub Lipka, 42. Tymon Szpryngiel, 46. Eryk Rzepała

U-14 dziewcząt: 5. Kamila Jakubowska, 7. Anna Kazubska

U-14 sztafety dziewcząt: 2. Kamila Jakubowska, Anna Kazubska

U-14 sztafety męskie: 7. Adam Falkowski, Sebastian Pawlak, 18. Tymon Szpryngiel, Eryk Rzepała

U-16: 1. Szymon Pawlak, 2. Antoni Cisek, 3. Dominik Radomyski, 5. Kajetan Szpryngiel, 36. Jakub Kalwajtys

U-16 dziewcząt: 4. Alicja Dobrzyńska

Sztafety Mix U-16: 2. Alicja Dobrzyńska, Szymon PawlakREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.