fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Grzegorz Mokry w sztabie Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Do sztabu Legii Warszawa dołączył Grzegorz Mokry. 39-letni trener był w przeszłości szkoleniowcem Miedzi II Legnica, Wigier Suwałki, Miedzi Legnica w Ekstraklasie oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała.Jako pierwszy trener prowadził Miedź w Ekstraklasie w kwietniu 2023 r., kiedy ta zremisowała z Legią 2-2.

Po niespodziewanym odejściu Przemysława Małeckiego i Alexa Trukana, Mokry będzie pełnił rolę jednego z asystentów Goncalo Feio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Eddie - 21.06.2024 / 17:25, *.autocom.pl

to jeszcze Marek Suchy z Czech i będzie komplet

odpowiedz
Gagq - 21.06.2024 / 17:14, *.centertel.pl

Ok. Jeszcze tego z puszczy od stalych fragmentow

odpowiedz
Arek - 22.06.2024 / 00:49, *.tpnet.pl

@Gagq: Tułacza. Tak swoją drogą, myślę, że jest duża szansa na poprawę tych stałych fragmentów. Już w tym sezonie.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.