Maciej Kikolski, Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfery

Kikolski zostanie wypożyczony do Radomiaka

Mikołaj Ciura, źródło: Piłka Nożna

Według informacji Pawła Gołaszewskiego golkiper Legii Warszawa, Maciej Kikolski, spędzi sezon 2024/25 na wypożyczeniu w Radomiaku Radom. Obie strony miały sfinalizować już swoje rozmowy i wypożyczenie powinno zostać niedługo ogłoszone. 20-letni golkiper nie został powołany do kadry na zgrupowanie w Austrii.W poprzednim sezonie Kikolski występował w I-ligowym GKS-ie Tychy, gdzie był podstawowym golkiperem. Wystąpił łącznie w 34 meczach, w których zanotował 12 czystych kont. Wcześniej wychowanek akademii stołecznego klubu występował w jego młodzieżowych oddziałach i drugiej drużynie, a sezon 2022/23 spędził na wypożyczeniu w II-ligowej Pogoni Siedlce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Taka prawda - 24.06.2024 / 18:14, *..

Wszyscy na wypożyczenia (Kochalski, Kikolski, Kobylak), albo na trybuny, a potem out z Legii (Miszta), tylko jeden Tobiasz nietykalny. Ma grać i koniec, nawet jak wpuszcza co drugi strzał w światło bramki. Jak się ma plecy...

odpowiedz
Andre as - 22.06.2024 / 07:14, *.chello.pl

Czy to wychowanek Legii? Ostatnie 2 pelne sezony na wypożyczeniu, czyli grający ale i szkolony w innych klubach. Obyśmy jakaś kasę za niego przygarnęli.

odpowiedz
Gargamel - 21.06.2024 / 22:52, *.jmdi.pl

Zajebiście..kolejny sezon z ręcznikiem w bramce

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.