Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kikolski przedłużył kontrakt z Legią

źródło: Legia Warszawa

20-letni Maciej Kikolski, absolwent Akademii Legii i młodzieżowy reprezentant Polski, przedłużył kontrakt z klubem do końca sezonu 2027/28. Jednocześnie bramkarz nie pojechał z Legią na zgrupowanie do Austrii. Ma zostać wypożyczony do Radomiaka Radom.- Sytuacja Maćka pokazuje, że mamy różne ścieżki rozwoju dla zawodników. On zdobywał doświadczenie i ogranie na wypożyczeniach – najpierw na poziomie II, a następnie I ligi, bardzo płynnie pokonując kolejne szczeble i budując swoją pozycję. Obecnie planujemy kolejny krok z jego udziałem – tym razem wypożyczenie do jednego z klubów Ekstraklasy, z którego może wrócić do nas jako lepszy zawodnik, walczący o miejsce w podstawowym składzie. W ten sposób zabezpieczamy dla klubu opcje na przyszłość - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa.

- Kontrakt podpisany z Legią to dowód, że klub wiąże ze mną swoje plany i dotychczasowa przygoda przy Łazienkowskiej to nie koniec moich możliwości, tylko ich część. Cieszę się i jestem dumny, że otrzymałem takie zaufanie, ale to też powód, żeby coraz ciężej pracować. Dla każdego chłopaka z Warszawy gra w Legii to marzenie - mówi Maciej Kikolski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
FWK - 22.06.2024 / 17:16, *.play-internet.pl

Dlaczego Maciek na wypożyczenie?
Dlaczego nie Kacper?

odpowiedz
bronek49 - 22.06.2024 / 16:40, *.vectranet.pl

Powodzenia Maciek dobrze pracuj nad sobą to to marzenia się spełnią i zagrasz w Legii

odpowiedz
taco - 22.06.2024 / 18:36, *.vectranet.pl

@bronek49: a Twoi kibice będą obrzucać Ciebie i Twoją rodzinę obelgami…

odpowiedz
Legionista - 22.06.2024 / 16:28, *.net.pl

Rosołek pojechał no super info

odpowiedz
robochłop - 22.06.2024 / 16:14, *.orange.pl

I to jest właściwe podejście do sprawy...i to obydwu stron...brawo!!! oby nigdy już nie było jak z Misztą-nie chciał wypożyczenia to odstawka...

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.