REKLAMA
REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti (377)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie przygotowali nowe legijne graffiti, które zdobi ścianę jednego z placów zabaw. Dzieciaki mają teraz okazję podziwiać ludzika Lego w stroju Legii na tle barw naszego klubu, trzymającego w dłoni herb.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
do redakcji ! - 25.06.2024 / 11:41, *.com.pl

wiecie coś kiedy ruszy sprzedaż karnetów ?

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 25.06.2024 / 10:18, *.plus.pl

Kozackie

odpowiedz
LEGIA MISTRZ !!! - 24.06.2024 / 19:17, *.supermedia.pl

Dobry motyw na koszulki dla dzieciaków...

odpowiedz
ŁDZ - 24.06.2024 / 14:00, *.aster.pl

Wszystko spoko tylko szkoda, że macie jak na takie miasto macie tak mało nielegali. To jest prawdziwa kwintesencja graffiti. Zapraszam do Łodzi , by się przekonać.

odpowiedz
Polska dla Polaków - 24.06.2024 / 17:06, *.plus.pl

@ŁDZ: U Was w Łodzi to są w większości bazgroły. Byłem niedawno temu i tyle pomazanych budynków nie widziałem nigdy. Chyba nie o to chodzi by szpecić miasto, Legijne grafy to uliczna sztuka a przy Łódzkich to arcydzieła.

odpowiedz
L - 24.06.2024 / 18:56, *.aster.pl

@ŁDZ: mało nielegali? Ty byles kiedys w Warszawie? Na kazdym kroku jest nielegal, do tego sporo duzych prac. Wystarczy przejrzec ten hashtag. W Łodzi byłem i nie widzialem doslownie nic oprocz tych żartow rodem z Familiady.

odpowiedz
Aster - 24.06.2024 / 19:36, *.aster.pl

@ŁDZ: jakiś farmazon z K6 -> "*.aster.pl". Żaden łodzianin. Kablówka Aster (wchłonięta potem przez UPC) nie była dostępna w Łodzi, więc ten komentarz na pewno z Łodzi nie jest :)

odpowiedz
Polska dla Polaków - 24.06.2024 / 21:30, *.plus.pl

@Aster: Słoik, w Warszawie pracuje mnóstwo ludzi z Łódzkiego.

odpowiedz
ŁDZ - 26.06.2024 / 17:51, *.aster.pl

@Aster: Co typ jaki płaskoziemca spisku szuka po adresie ;)

odpowiedz
Elmo - 24.06.2024 / 12:30, *.virginm.net

Uwielbiam klocki Lego i każda oprawa czy graffiti wygląda super. Legia i Lego brzmią podobnie można by nawiązać współpracę z tą marką bo pośrednio my już im promocje robimy ;)

odpowiedz