Ilona Zaishliuk- fot. polskie.rugby
REKLAMA
REKLAMA

Rugby kobiet

Występy legionistek w turnieju kwalifikacyjnym do IO

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski w rugby 7 osobowym wziąła udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, który rozegrany został w Monaco. W kadrze narodowej wystąpiły dwie legionistki - Monika Pietrzak oraz Ilona Zaishliuk. Niestety Polki po przegranej w półfinale z Chinkami, straciły szanse na awans na Igrzyska. Ostatecznie biało-czerwone zajęły trzecie miejsce.

Wyniki:
Polska 24-7 Czechy
Polska 60-0 Meksyk
Polska 0-26 Chiny
1/4 finału: Polska 42-10 Hong Kong
1/2 finału: Polska 7-40 Chiny
O 3. miejsce: Polska 33-14 Czechy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.