Jakub Adkonis i Claude Goncalves - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kranzach: Pracowita niedziela [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę zespół dwukrotnie stawił się na przyhotelowym boisku i w sumie intensywnie pracował ponad 3 godziny. Pressing to jeden z ważniejszych elementów, nad którymi pracują legioniści od początku zgrupowania w Austrii.

Kranzach: Pracowita niedziela - 2. dzień - Woytek / 43 zdjęciaDrużyna Goncalo Feio pracuje zarówno nad wychodzeniem spod z pressingu w obronie jak i naciskaniem przeciwnika już w okolicach pola karnego. Dla trenerów istotne jest odpowiednie trzymanie struktury w każdej formacji i doskonalenie faz przejściowych. Po jednym dniu przerwy do pracy na pełnych obrotach wrócił Artur Jędrzejczyk. Z nowych nabytków solidnie prezentują się Claude Goncalves i Luquinhas. Póki co nie mamy większych spostrzeżeń o Kacprze Chodynie i Jean-Pierre Nsame.

Można śmiało założyć, że do końca obozu gracze kontuzjowani nie będą pracowali z całą grupą na pełnych obrotach. Najbliżej tego są Jurgen Celhaka i Patryk Kun. Na Marco Burcha (rehabilitacja mięśnia dwugłowego) musimy poczekać dłużej. Wszyscy stawili się rano na boisku i ćwiczyli indywidualnie.Do Austrii dotarł Daniel Wojtasz, który będzie kolejnym wzmocnieniem sztabu szkoleniowego. Trening z boku razem z Dariuszem Mioduskim oglądał Marcin Herra.

W poniedziałek legioniści będą trenowali przed południem, a o godz. 18 zagrają sparing z CS Universitatea Craiowa, która dziś z przegrała z Pafos FC 1-2.

Kranzach: Pracowita niedziela - 2. dzień - Woytek / 43 zdjęcia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Redi - 24.06.2024 / 10:44, *.play-internet.pl

Ze sztabu to zaraz kolejna jedenastkę będzie można wystawić ;)

odpowiedz
GOLAS - 24.06.2024 / 09:05, *.play-internet.pl

Mees Rijks z Valarengi na radarze Legii

odpowiedz
Andre as - 23.06.2024 / 22:02, *.chello.pl

Wojtasz to uzupełnienie sztabu a nie wzmocnienie patrząc na jego CV.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.