fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Przegrane Polaków. Występ Pluty

Fumen, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski rozegrała dwa mecze towarzyskie w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. W piątek biało-czerwoni przegrali 73-78 z Grecją, a wczoraj musieli uznać wyższość Chorwatów (82-68). W drugim sparingu wystąpił Andrzej Pluta. Zawodnik Legii spędził na parkiecie 16,5 minuty i w tym czasie zdobył 2 punkty (1/2 z gry), zaliczył 3 asysty oraz jedną stratę.

Przed ekipą Igora Milicicia dwa mecze towarzyskie - 28 czerwca z Nową Zelandią w Katowicach oraz dzień później z Filipinami w Sosnowcu. Następnie biało-czerwoni wezmą udział w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Walencji.

Terminarz reprezentacji Polski
28 czerwca - mecz towarzyski Polska - Nowa Zelandia w Katowicach
29 czerwca - mecz towarzyski Polska - Filipiny w Sosnowcu
2-7 lipca - turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Walencji
3 lipca, godz. 17:30 - Bahamy - Polska
4 lipca, godz. 20:30 - Polska - Finlandia
6 lipca - mecze półfinałowe
7 lipca - finał

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.