fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Poranne stałe fragmenty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przed zaplanowanym na godz. 18 sparingiem z Universitateą Craiova legioniści odbyli normalny trening. O godz. 10:30 stawili się na boisku przy hotelu Seehof i po półgodzinnej rozgrzewce pracowali nad stałymi fragmentami gry. W ostatnim sezonie ten element był kulą u nogi Legii. Trenerzy wielokrotnie zaznaczali, że po rzutach wolnych i rożnych tworzyliśmy wiele groźnych sytuacji (xG), ale nic nie chciało wpaść do siatki.

Kranzach: Stałe fragmenty gry - 3. dzień - Woytek / 38 zdjęćCzy zmieni się to w tym sezonie? Do tej pory głównym wykonawcą był Josue. Portugalczyka w Legii już nie ma, więc w tym aspekcie czeka nas nowe otwarcie. Widać, że Goncalo Feio położy na to mocny nacisk. Piłkarze wielokrotnie z różnych miejsc pracowali nad nowymi założeniami i typami rozegrań tych elementów meczowych. Głównymi wykonawcami byli Juergen Elitim, Claude Goncalves i Bartosz Kapustka.

W tej części treningu uczestniczyło 20 zawodników z pola. Po drugiej stronie boiska pod okiem Grzegorza Mokrego pracowali Maciej Rosołek, Jakub Adkonis, Mateusz Szczepaniak i Gabriel Kobylak.

Za kilka godzin drużyna uda się do oddalonego o 70 km Jenbach, by zagrać z Rumunami.


Kranzach: Stałe fragmenty gry - 3. dzień - Woytek / 38 zdjęć

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
exsa - 25.06.2024 / 05:20, *.orange.pl

P. Prezesie tu potrzeba P. Czerczesowa to jest Trener dla naszej LEGI

odpowiedz
gazza - 24.06.2024 / 17:04, *.com.pl

Za Okuki trening wyglądał zupełnie inaczej a wyniki były takie że wygrywali mecz grając w 10 zawodników...
Były to ciężkie treningi przygotowane w każdym detalu - pełny profesjonalizm.
Zobaczymy jak to wyjdzie w tym wypadku gdzie treningi przypominają grę w siatkonogę czyli lekko i przyjemnie...

odpowiedz
Franio - 24.06.2024 / 19:39, *.tpnet.pl

@gazza: fejo traktuje pilkarzy jak kolegów. Czesc to jego prawie rowiesnicy. Nie chce sie narazic. Nie ma autorytetu. Do stasia mu daleko

odpowiedz
Alan - 24.06.2024 / 16:04, *.t-mobile.pl

Równie dobrze można wkleić materiał z przygotowan rok temu....zawsze jest tak samo pieknie uśmiechy na buziach a później w lidze ta sama przeciętność.

odpowiedz
Vuko - 24.06.2024 / 15:54, *.tpnet.pl

To jest zycie. Rano troszke pistrzelamy popoludniu pogramy w gałę. W miedzyczasie sniadanie pbiad kolacja. Wieczorem gry video. Jutro troche pobiegamy i leci. Kontrakcik wysoki, chociaż zawsze moglby byc wyzszy

odpowiedz
Kalman - 24.06.2024 / 15:28, *.interkam.pl

Mees Rijks na celowniku Legii...napastnik 21 lat z Valarengi

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.