fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia sprowadzi kolejnego napastnika

źródło: Legionisci.com, ledauphine.com, WP SportoweFakty

Legia Warszawa chce w letnim oknie transferowym sprowadzić jeszcze jednego napastnika. To oznacza, że jeden lub dwóch z obecnych napastników może opuścić stołeczny zespół.



W mediach pojawiają się nazwiska piłkarzy, którymi zainteresowana jest Legia. W maju weszlo.com informowało, że jednym z nich jest zawodnik Bastii, Migouel Alfarela. Francuski klub odrzucił pierwszą ofertę Legii. Wcześniej mówiło się, że wycenia Alfarelę na 700 tysięcy euro (podobno Legia zaoferowała 800 tysięcy, z czego 300 w bonusach). Teraz sytuacja się zmieniła, Bastia jest skłonna oddać swojego piłkarza, ale za 1,3 miliona euro.

Natomiast Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty informuje, iż nadal możliwe jest sprowadzenie do stołecznej drużyny napastnika Cracovii, Benjamina Kallmana, który bardzo chciałby przenieść się do Warszawy. "Wojskowi" mieli już nawet złożyć dwie oferty za reprezentanta Finlandii. Krakowski klub jednak nie chce rozstawać się z napastnikiem, a jeśli już to za bardzo wysoką kwotę. Kontrakt Kallmana z Cracovią kończy się w czerwcu 2025 roku, więc możliwe jest, że klub dogada się z Finem i podpisze on umowę z Legią zimą, obowiązującą od lata 2025 roku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Bubek - 27.06.2024 / 20:37, *.chello.pl

majchrzaka niech zostawi

odpowiedz
Coachbiedronka - 27.06.2024 / 16:14, *.plus.pl

Podobno Rosół ,Jordan odejdą,jest zainteresowanie Kramerem. Oby Rosół odszedł .

odpowiedz
Jose Kante - 27.06.2024 / 15:03, *.play-internet.pl

Dwóch odejdzie? Ilu ich tu mamy...gual, rosół, blamaż, Pekhart, Majchrzak...to ja widzę że minimum trzech powinni odpalić. Właściwie, to rosolka, Kramera i Pekharta to ja nie liczę w ogóle.
Swoją drogą, jak czytam że Cracovia stawia jakieś niebotyczne warunki za jakiegoś Kalmana, to tu się chyba nie ma o co bić. Skończy się na tym że chłopaczyna zjedzie jak taki Klimala albo inny wielu takich przypadków. Naprawdę, wiem że się utarło że kadra na puchary i ligę musi być szeroka, ale...no właśnie, ani nie liczę w tym sezonie na grupę nawet LKE, ani nie uważam że powinniśmy budować pod to te kadrę. Chyba wszyscy wolelibyśmy żeby zamiast czterech średnich/słabych było dwóch wymiataczy lub chociaż coś dających napastników. Co z tego że jest Kramer, jak on tylko się leczy. Nie wspomnę o naszych wahadłowych/skrzydłowych, z których chyba zostało z pięciu, a może Wszolek coś da, choć i tu mam wątpliwości, bo pomimo jego liczb, to nie jestem fanem jego "talentu". Fajnie że jest okienko transferowe, to możemy mieć przez miesiąc nadzieję, że coś w końcu się zmieni :)))))

odpowiedz
Paco - 27.06.2024 / 14:53, *.190.43

Kramer to na bankach się zna. A może Rosolka dać do kateringu , w czyś musi byś dobry

odpowiedz
Arc - 26.06.2024 / 13:34, *.com.pl

Nowy, dobry napastnik obowiązkowo! Po co przedłużono umowę Pekhartowi?? Rosołek pewnie znowu zostanie.. Bla(ma)ż Kramer znowu złapał uraz - tym razem na obozie w Austrii.. Gual jest chaotyczny i nieskuteczny..

odpowiedz
singspiel - 25.06.2024 / 23:46, *.4.38

jeśli za Rosołka, to ktokolwiek

odpowiedz
kaktus - 25.06.2024 / 22:10, *.orange.pl

Co roku to samo... zamiast kupić jednego dobrego napastnika to kupujemy 4 średnich i pół kadry to napastnicy.
Efekt tego jest taki, że naszym napastnikom brakuje ogrania, a brakuje go bo mamy ich za dużo.
Zupełnie inna sytuacja jest na innych pozycjach... Od lat mamy w zasadzie tylko jednego lewego wahadłowego. Jak ma kontuzje, lub jest nie w formie to trzeba rzeźbić...

odpowiedz
Maverick - 25.06.2024 / 20:24, *.play-internet.pl

Legia ściąga kolejnego napastnika????
Hahahahahaha chyba kolejnego nieudacznika.Oby ten co grał wcześniej w Szwajcarii wypalił...

odpowiedz
Paczkomat - 25.06.2024 / 16:09, *.plus.pl

A na stoperku dalej będa Jędza z Kapuadim? Na lewym wahadle Kun? A jakiś rozgrywający? Widzę, że spisujemy ten sezon na straty!!

odpowiedz
Tomaszek67 - 25.06.2024 / 16:08, *.interkam.pl

Mees Rijks to z nim rozmawiamy. Valarenga lat 21

odpowiedz
Krzeszczu - 25.06.2024 / 17:52, *.bredband2.com

@Tomaszek67: Vålerenga zostala zalozona w 1913 roku, 3 lata wczesniej niz Legia.
Wedle mojej matematyki ma troszeczke wiecej niz 21 lat. No ale zmieniaja sie czasy, moze i matematyka sie zmienia?

odpowiedz
tylkoLegia - 25.06.2024 / 19:01, *.centertel.pl

@Tomaszek67: Jacek nie zna angielskiego - negocjacje zakończone

odpowiedz
Kris J - 25.06.2024 / 16:01, *.com.pl

Lepszy Alfarela

odpowiedz
Hhh - 25.06.2024 / 15:58, *.interkam.pl

Napastników pełno a kto im dogra? Leszcz Morishita Kun czy Baku heheh my prócz Wszolka nie mamy skrzydeł a oni napastników szukają hahahhaa

odpowiedz
Wilanow - 25.06.2024 / 14:37, *.tpnet.pl

Moim zdaniem cena jest zbyt wysoka za gracza z 2 ligi francuskiej.

odpowiedz
lol - 25.06.2024 / 13:48, *..

takich grajków to w nizszych polskich ligach mozna znależć

odpowiedz
(L)oniak - 25.06.2024 / 13:32, *.pkm-sa.pl

JAROSŁAW NIEZGODA!!!

odpowiedz
ZC - 25.06.2024 / 13:26, *.plus.pl

Tylko Jarek Niezgoda !

odpowiedz
Hiszpan - 25.06.2024 / 12:20, *.play-internet.pl

Rosołek i Jordan out.

odpowiedz
Kokot - 25.06.2024 / 20:47, *.net.pl

@Hiszpan: ta bo ty tak napisałeś, rosołek tak Jordan nie.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.06.2024 / 11:26, *.cyfrowypolsat.pl

Brać i to bardzo szybko.
Skoro w tak krótkim czasie cena wzrosła prawie dwukrotnie to znaczy że stał się dwukrotnie lepszym piłkarzem. Do końca letniej przerwy będzie jeszcze ze dwa, trzy razy lepszym piłkarzem. Również będzie ze trzy razy droższym i jak się nie sprawdzi to Legia sprzeda go na jesieni za grube miliony.
Nie zdziwiłoby mnie takie rozumowanie naszych skautów.

odpowiedz
Markus Merk - 25.06.2024 / 11:21, *.play-internet.pl

1,3 miliona jak za pół roku można podpisać kontrakt i za rok przyjdzie za darmo, nieźli są.

odpowiedz
don - 25.06.2024 / 10:53, *.net.pl

na obóz pojechało 7 Nsame, Gual, Kramer, Pekhart Rosołek i 2 młodych Majchrzak i Żewłakow. Jakość nie powala może ktoś zatrybi? Trzeba tych ogarnąć wytypować 2 do grania Nsame i Gual, reszta czeka bo meczy będzie wiele zwłaszcza jesienią.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 25.06.2024 / 10:14, *.plus.pl

Zostawić w rozliczeniu Rosołka i Eminema, dorzucić kiść bananów

odpowiedz
Maik83 - 25.06.2024 / 09:42, *.centertel.pl

Rosołek jest słaby fakt ale przy karnych w finale pucharu Polski i z Duńczykami podszedł strzelił nie spękał za to szacunek

odpowiedz
q@q.pl - 25.06.2024 / 09:22, *..

Może jak kogoś wartościowego ściągną, to sprzedadzą Rosołka. 131 meczów w Legii i 17 bramek to jak na napastnika? dorobek żałosny. Ostatni rok kontraktu, transfermarkt wycenia go na 450 tys. euro(jakim .urwa cudem) to opędzlować go za 50 tys. albo oddać z prawem pierwokupu (jakby odpalił jakimś cudem) za jakąś rozsądną kwotę lub duży procent od następnej sprzedaży. Majchrzaka wypożyczyć gdzieś do Ekstraklasy (może znowu do Puszczy), bo nie oszukujmy się, raczej grać nie będzie.

odpowiedz
Rytm - 25.06.2024 / 09:05, *.centertel.pl

Akurat do tego napastnika nie jestem przekonany.

odpowiedz
Koko - 25.06.2024 / 09:29, *.plus.pl

@Rytm: czemu? Popatrz na wywiady z nim l, pewnością siebie przypomina Prijovicia 90 procent że to dobry transfer by był

odpowiedz
Rytm - 25.06.2024 / 11:46, *.atman.pl

@Koko: słabe statystyki w karierze.
Niejeden w wywiadach jest pewny siebie, a na boisku tego nie pokazuje:)

odpowiedz
Koko - 25.06.2024 / 20:49, *.net.pl

@Rytm: nie do końca, gość ma to coś co ma Josue czy Prijovic do Legii strzał w 10 rób screeny może przyjdzie.

odpowiedz
Loko - 25.06.2024 / 20:52, *.net.pl

@Rytm: nSame ma dobre statystyki a narzekacie :)

odpowiedz
andre as - 25.06.2024 / 08:54, *.net.pl

najbardziej martwię się czy nasz trener podoła zadaniu ogarnięcia drużyny. Na razie zbiegowisko grajków. W gębie Fejo na pewno jest mocny. Po wygranej z Odrą przyzwyczajał drużynę do wygranej, po wczorajszej porażce też pięknie tłumaczy przegraną.

odpowiedz
Esa - 25.06.2024 / 08:51, *.orange.pl

Zamiast obniżyć cenę to jeszcze chcą drugie tyle więc o co chodzi to niech trzymaja

odpowiedz
exsa - 25.06.2024 / 08:45, *.orange.pl

Drugie podejście zamiast taniej to jeszcze drozej jak im zależy żeby odszedł to niech schodzą z ceny a propozycja LEGII.jest i tak dużo

odpowiedz
Witt - 25.06.2024 / 08:42, *.vectranet.pl

Oby! Sezon jest długi ,a ta kadra nic nie gwarantuje. Wg mnie napastników wcale nie będzie za dużo włącznie z tym nowym

odpowiedz
Egon - 25.06.2024 / 08:41, *.waw.pl

Byłoby dobrze pożegnać szklanego Kramera, a sprowadzić w to miejsce jakiegoś gościa, który bedzie się wyróżniał konkretną jakością, a nie farbowaniem włosków.

odpowiedz