fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Porażka Polski z Brazylią. Występ Pluty

Fumen, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski przegrała 75-91 z Brazylią w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w chorwackiej Opatiji. W meczu wystąpił Andrzej Pluta. Zawodnik Legii spędził na parkiecie 14 minut i w tym czasie zdobył 7 punktów (3/4 z gry) oraz zebrał jedną piłkę oraz zaliczył jedną asystę. To był ostatni sprawdzian przed meczami biało-czerwonych przed własną publicznością.

28 i 29 czerwca reprezentacja Polski podejmie w Katowicach oraz Sosnowcu odpowiednio Nową Zelandię i Filipiny. Od 2 do 7 lipca weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym w Walencji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.