fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Rugbiści Legii zachęcają do głosowania w projekcie budżetu obywatelskiego

Redakcja

Sekcja rugby Legii Warszawa zachęca mieszkańców stolicy do głosowania na projekt budowy trybun na obiekcie przy ul. Kołowej na Targówku. "Z utęsknieniem czekamy na ukończenie remontu obiektu na Kołowej. Naszym marzeniem jest, aby w końcu mieć jedno stałe miejsce do trenowania i rozgrywania meczów czy turniejów. Targówek to miejsce wyjątkowe, z ogromnym potencjałem, gdzie będziemy chcieli wyciągnąć tutejszą młodzież z blokowisk i rozkochać ją w rugby, stworzyć grupy dziecięce, które będą mogły powalczyć w turniejach takich, jak sami ostatnio organizowaliśmy" - piszą rugbiści.

Aby dało się oglądać mecze w komfortowych warunkach potrzeba dobudowania trybun. ArthouseKołowa oraz Dom Kultury Świt zgłosili projekt budowy trybun do budżetu obywatelskiego.

Projekt dzielnicowy: Targówek
Numer na liście: 52
"Ale w Koło jest sportowo" - nowoczesne mobilne trybuny w strefie kibica, nowoczesna siłownia oraz bramki dla dzieci i młodzieży na Targówku Mieszkaniowym (1446)"


"Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie i zagłosowanie właśnie na ten projekt. Wierzymy w Waszą moc, prosimy o głosy, zachęcanie znajomych i rodziny do głosowania na ten niezwykły projekt. W poniższym filmie instruktażowym znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące głosowania krok po kroku. Z góry dziękujemy za każdy głos!" - dodaje Legia Rugby.

Głosować można tylko do 30 czerwca!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Budować ministrze sportu nie spać… - 29.06.2024 / 03:12, *.146.237

Mamy, teatr mamy, park mamy, metro mamy,
Czas na budowe stadionu sportu i kultury Targòwek
A nie trybunki na köłkach
Co za czasy zeby prosic sie o budowle sportowe
Żeby prosic sie o boiska dla naszych dzieci
Co za antysportowe czasy nastały

odpowiedz
Greg - 27.06.2024 / 12:33, *.t-mobile.pl

Niestety takie głosowania pokazują że jako kibice mamy małe przebicie we własnym mieście, najlepszym tego typu przykładem jest ostatni taki konkurs gdzie przegraliśmy z kretesem....no ale wiadomo warto zachęcać i próbować może za którymś tam razem się uda.

odpowiedz
adam - 27.06.2024 / 12:00, *.chello.pl

https://girondins4ever.com/breves/20240627/524781-des-offres-repoussees-pour-jeremy-livolant-zuriko-davitashvili-et-issouf-sissokho/ - Jeremy Livolant na celowniku Legii ?

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.