Grzegorz Kulka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kulka i Wyka trafią do beniaminka z Wałbrzycha

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Według informacji Karola Waśka, dwaj dotychczasowi koszykarze Legii Warszawa trafią do beniaminka naszej ekstraklasy, Górnika Wałbrzych. Do Wałbrzycha przeniesie się silny skrzydłowy, Grzegorz Kulka, który zanim trafił do Legii, występował w I-ligowym Górniku. Beniaminek ma pozyskać także naszego dotychczasowego kapitana, Dariusza Wykę, który wydawało się, że trafi do Arki Gdynia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Paczkomat - 30.06.2024 / 11:40, *.plus.pl

Kulka, przy odpowiednim prowadzeniu, był do odbudowania. Wyka - z całą sympatią - do pożegnania.

odpowiedz
p10 - 27.06.2024 / 17:42, *.centertel.pl

Jak narazie to nie sprowadziliśmy nikogo lepszego na ich miejsce - więc ciężko oceniać

W przypadku Kulki spodziewałem się powrotu do Wałbrzycha, tak w przypadku Wyki jest to dla mnie zaskoczenie. Jest tam już Niedźwiecki. Bardziej spodziewałem się, że Daro pójdzie do Lublina

odpowiedz
grzesiek - 27.06.2024 / 10:31, *.centertel.pl

trafili tam gdzie ich miejsce

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.