Loren Jackson - fot. Maciek Gronau
REKLAMA
REKLAMA

Loren Jackson zawodnikiem Czarnych Słupsk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Amerykański rozgrywający, który trafił do Legii w trakcie sezonu 2023/24 i zdobył w barwach naszego klubu Puchar Polski - Loren Jackson podpisał umowę na sezon 2024/25 z Czarnymi Słupsk. Zawodnik w barwach Legii miał średnią 13 pkt. i 5.4 as. na mecz w rozgrywkach ligowych (zagrał w 15 spotkaniach), a w turnieju finałowym Pucharu Polski zdobywał średnio (w trzech meczach) 21 pkt. (przy skuteczności za 3 na poziomie 41.7%) i 7.0 as. Jackson zagrał również w pięciu spotkaniach FIBA Europe Cup, zdobywając w nich średnio 14.2 pkt. i 4.4 as. i awansując z Legią do 1/4 finału tych rozgrywek.

Jackson miał także propozycję gry z niemieckiej Rasty Vechta - klubu, który w nadchodzącym sezonie wystartuje w Lidze Mistrzów, ale Loren wybrał lepszą finansową ofertę słupskiego klubu. Zawodnik ma zarobić ponad 100 tys. dolarów za sezon i był pierwszoplanową gwiazdą drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.